Senden Önce Dizisi Sahra Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Nilperi Şahinkaya)

29.12.2023
559

Senden Önce dizisi Sahra kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Till Death isimli yabancı diziden uyarlanan Senden Önce, yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senden Önce dizisi Sahra’yı popüler oyuncumuz Nilperi Şahinkaya canlandıracaktır. Bizler de Sahra karakterini ve Sahra karakterini canlandıran oyuncumuz Nilperi Şahinkaya’yı yakından tanıtacağız. Senden Önce Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Senden Önce Dizisi Sahra Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını D Media’nin üstlendiği Senden Önce dizisi Sahra karakteri, dizinin başrolünde yer almaktadır. Hakan, eşinin kendisinden uzaklaşmasından çok sıkılmıştır. İş gezisi için ise Uludağ’a gitmiştir. Hakan, bu iş gezisi sırasında Sahra ile tanışacaktır. Çarpıcı ve etkileyici bir kadın olan Sahra ile tanışan Hakan’ın hayatı onu tanımasıyla birlikte değişecektir.Senden Önce Dizisi Sahra Kimdir

Senden Önce Dizisi Sahra Kimdir?

Senden Önce dizisinin başrol karakteri Sahra’yı Nilperi Şahinkaya canlandıracaktır. Popüler oyuncumuz Nilperi Şahinkaya hakkında ki bilgiler de merak edilmiştir. Bizlerde, Senden Önce dizisinde Sahra karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Nilperi Şahinkaya’yı yakından tanıtacağız. Nilperi Şahinkaya hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Nilperi Şahinkaya

23 Şubat 1988 yılında Dakar’da dünyaya gelen Nilperi Şahinkaya, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde eğitim almıştır. Üniversiteden yüksek şeref listesine girerek mezun olan Nilperi Şahinkaya, okurken Deniz Yıldızı dizisiyle anlaşmıştır. İleri seviyede İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca bilen oyuncumuz özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanınmıştır. Aynı zamanda da tiyatro oyuncusu olan Nilperi Şahinkaya en son Derin Mor dizisinde rol almıştır.

Nilperi Şahinkaya Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Deniz Yıldızı – Hande (2009-2010) TV Dizisi
Öyle Bir Geçer Zaman ki – Mesude (2010-2013) TV Dizisi
Kayıp – Defne ve Sedef (2013-2014) TV Dizisi
Kiraz Mevsimi – Şeyma (2014-2015) TV Dizisi
N’olur Ayrılalım – Temmuz Akıncı 2016) TV Dizisi
Deli Aşk – Melodi (2017) Sinema Filmi
Bu Şehir Arkandan Gelecek – Aslı (2017) TV Dizisi
Benim Babam Bir Melek – Sandra (2017) Sinema Filmi
Yaşanamayanlar – Melisa (2018) İnternet Dizisi
Aynen Aynen – Nil (2019-2021) İnternet Dizisi
Kuzgun – Güneş (2019) TV Dizisi
Karakomik Filmler – Jaclyn (2019) Sinema Filmi
Yeni Hayat – Nevin (2020) TV Dizisi
Yasak Elma – Cansu Yıldırım (2021) TV Dizisi
Nasıl Fenomen Oldum – Ala (2022) İnternet Filmi
Erşan Kuneri – Seyyar Pal (2022) İnternet Dizisi
Derin Mor – Melek (2023) İnternet Dizisi
Senden Önce – Sahra (2024) TV Dizisi

Nilperi Şahinkaya İnstagram Kullanıcı Adı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz instagramından özel yaşamı ve projeleri hakkında sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 1.113 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi bulunan Nilperi Şahinkaya’nın instagram kullanıcısı adı: @nilperi’dir.

Nilperi Şahinkaya Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Başarılı oyuncumuz Nilperi Şahinkaya evli değildir. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen oyuncumuz Nilperi Şahinkayq, uzun yıllardır tasarımcı ve müzisyen olarak bilinen Emre Yusufi ile birliktedir. Emre Yusufi, Ulusal ve Uluslar arası sergi açan heykeltıraştır. Aynı zamanda da reklam ajansı sahibidir.

Nilperi Şahinkaya Kıyafetleri ve Elbiseleri

Güzel oyuncumuz Nilperi Şahinkaya, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modaya uygun giyinen oyuncumuz tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Bizler da ilerleyen günlerde Nilperi Şahinkaya’nın Senden Önce dizisinde tercih ettiği kıyafetlerinin, elbiselerinin ve takılarının modelleri ile marka bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Senden Önce Sahra kimdir? Sahra karakterini canlandıran oyuncumuz Nilperi Şahinkaya’yı yakından tanıttık. Sizlerde Nilperi Şahinkaya ve Senden Önce dizisinde ki rolü Sahra hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Deniz dedi ki:

    Nilperi şahinkaya’yı cok güzel tanıtmışsınız bütün bilgiler verimis emeğinize sağlık

  2. Şevval dedi ki:

    Fragmanı çok begendim entrika dolu bir diziye benziyor

  3. Aaaa dedi ki:

    Nilperi’nin kıyafetlerini de paylaşır mısınız