Senden Önce Dizisi Neden Yok, Erken Final Mi Yaptı?

22.02.2024
590

Senden Önce dizisi neden yok? Erken final mi yaptı? Sorularını sizler için cevaplayacağız. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu Senden Önce dizisi Till Death isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Senaryosunu Başak Angigün’ün kaleme aldığı Senden Önce dizisinin neden yayınlanmadığı merak konusu olmuştur. Bizlerde Senden Önce dizisinin neden yayınlanmadığını ve erken final sebeplerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Senden Önce Oyuncuları ve Konusu:

Senden Önce Dizisi Neden Yok?

Senden Önce Dizisi Neden Yok, Erken Final Mi YaptıErhan Özkan’ın uygulayıcı yapımcı olduğu Senden Önce dizisi 13 Şubat 2024 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Ancak dizi beklediği başarıyı elde edememiştir. Özellikle Bahar dizisinin başlaması Senden Önce’nin reytinglerine büyük etki etmiştir. Aynı gün yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam, Bahar, Yabani gibi dizilerden ötürü izlenmeyen Senden Önce dizisinin yapımcıları final kararı almıştır. Bu nedenle de dizi yayınlanmamaktadır.

Senden Önce Dizisi Erken Final Mi Yaptı?

Yapımcılığını D Media’nin üstlendiği Senden Önce dizisi yayın hayatına başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak dizi yayınlandıktan sonra istediği başarıyı elde edememiştir. Senden Önce dizisi aldığı reytinglerle Salı gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Diziden gelen ücret maliyetleri karşılamaya yetmemektedir. Dolayısıyla da Senden Önce dizisinin yapımcıları erken final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani, Senden Önce dizisi erken final yapmıştır.

Senden Önce Dizisi Neden Bitti?

Başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı Senden Önce dizisi 13 Şubat tarihinden itibaren her Salı Kanal D ekranlarında sayacı karşıda çıkmaktaydı. Fakat Senden Önce dizisi, aynı gün ekranlara gelen Ben Bu Cihana Sığmazam, Bahar, Yabani gibi dizilerden ötürü totalde 1.39 oranında reyting alarak Salı gününün en az izlenen dizisi olmuştur. Kısacası Senden Önce dizisi izlenmediği için bitmiştir.

Senden Önce Dizisi Geri Başlayacak Mı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Kanal D’nin yeni dizisi Senden Önce düşük reyting sebebiyle erken final yapmıştır. 3. Bölümüyle ekranlara veda eden Senden Önce’nin geri başlayıp başlamayacağı da merak edilen konular arasındadır. Bizler de bu sebeple araştırdık. Senden Önce dizisinin 3. Yani final bölümü 27 şubat akşamı yayınlanmıştır. Senden Önce dizisi 27 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümü ile ekranlara veda etmiştir ve tekrar başlamayacaktır.

Senden Önce dizisi neden yok? Erken final mi yaptı? Sorularını sizler için cevapladık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..