Senden Önce Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Elbiseleri

Senden Önce dizisi kıyafet sponsorları ve elbiselerini konumuza ekleyeceğiz. Erhan Özkan’ın uygulayıcı yapımcı olduğu Senden Önce dizisinin yapımcılığını D Media üstlenmiştir. Şüphesiz bu sezonun en iddialı dizilerinden olan Senden Önce’nin oyuncularının kıyafetleri de merak edilmektedir. Senden Önce dizisinin oyuncuları birbirinden şık kıyafetler ve elbiseler tercih etmektedir. Bizlerde Senden Önce dizinin kıyafet sponsorlarını ve elbise modellerini sayfamızdan paylaşacağız. 27 Şubat Senden Önce dizisi 3. bölüm kıyafetleri

27 Şubat Senden Önce dizisi 3. bölüm kıyafetleri

Senden Önce dizisi son 2. bölüm kıyafetleri kombin detayları Senden Önce dizisi 2. bölüm kıyafetleri kombin detayları

Senden Önce dizisi 2. bölüm kıyafetleri İrem Dağıstan (Sinem Ünsal) Kombinleri: Senden Önce dizisi 2. bölüm kıyafetleri

20 Şubat Senden önce dizisi 2. bölüm kıyafetleri kombin detayları: 20 Şubat Senden önce dizisi 2. bölüm kıyafetleri

Senden önce dizisi 1. bölüm kıyafetleri kombinleri Senden önce dizisi 1. bölüm kıyafetleri kombinleri

Senden Önce Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Elbiseleri

Senden Önce Dizisi Kıyafetleri SponsorlarıYönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu Senden Önce dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu içeriğimizde Till Death yabancı diziden uyarlanan Senden Önce dizisinin oyuncularının giydiği elbiseleri, kombinleri, kullandığı çantaları, aksesuarları ve kıyafet sponsorlarını sayfamıza ekleyeceğiz. Senden Önce Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Senden Önce Dizisi Sahra (Nilperi Şahinkaya) Kıyafetleri

Dizinin başrol oyuncusu Nilperi Şahinkaya kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Güzel oyuncumuz trendlere uygun giyinmektedir. Bizlerde tarzıyla da beğeni toplayan isimlerin başında gelen Nilperi Şahinkaya’nın Senden Önce dizisinde giydiği elbiselerini, kıyafetlerini çantada ayakkabılarını sayfamızdan paylaşıyoruz alacağız.Senden Önce Dizisi Kıyafetleri Elbise kombinleri

Senden Önce Dizisi İrem Dağıstan (Sinem Ünsal) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Sinem Ünsal, Senden Önce dizisinin diğer kadın başrol oyuncusudur. Doğal güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çeken Sinem Ünsal’ın sevenleri oyuncumuzun kıyafetlerini de merak edip araştırmaktadır. İlerleyen günlerde Sinem Ünsal’ın tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Senden Önce Dizisi Hakan Dağıstan (Alp Navruz) Kıyafetleri

Ülkemizin en beğenilen erkek oyuncularının başında gelen Alp Navruz, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Diğer bir çok ülkede de tanınan oyuncumuz Alp Navruz’un kıyafetleri en çok araştırılan konulardandır. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Alp Navruz’un Senden Önce dizisinde giydiği kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Senden Önce Emir (Taha Ünal) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan Taha Ünal, sadece yeteneğiyle değil yakışıklılığıyla da sektörde yükselmiştir. Hem yeteneği hemde yakışıklılığıyla izleyicilerin dikkatini çeken Taha Ünal tarzıyla da beğeni toplamaktadır. İlerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Taha Ünal’ın Senden Önce’de ki tüm kıyafetlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Senden Önce dizisi kıyafet sponsorları ile elbiselerini konumuza ekledik. Sizlerde konumuz hakkında ki düşüncelerinizi ve Senden Önce dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2024

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: