Senden Daha Güzel Sevda (Şafak Pakdemir) Bilgileri

04.08.2022
1.677
Senden Daha Güzel Sevda (Şafak Pakdemir) Bilgileri

Fox TV yaz sezonu dizisi olan Senden Daha Güzel dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Senden Daha Güzel dizisine yeni dahil olan Şafak Pekdemir kimdir? Senden Daha Güzel dizisi Sevda rolünü canlandıracak olan Şafak Pekdemir kimdir bilgilerini sizlerle paylaşalım. Senden Daha Güzel Sevda kimdir (Şafak Pakdemir)

Senden Daha Güzel Dizisi Sevda Şafak Pekdemir Kimdir?

Fox TV ekranlarında yapımcılığını Gold Yapım’ın üstlendiği Senden Daha Güzel dizisinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor. Senden Daha Güzel dizisi senaryosunu Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Senden Daha Güzel dizisi oyuncu kadrosuna senaryo gereği bazı yeni roller katılıyor. Reytingleri yükseltme amaçlı yeni oyuncular katılıyor ve senaryo daha da renkleniyor. Senden Daha Güzel dizisi oyuncu kadrosuna Şafak Pekdemir katıldı.

Sevda Kimdir Karakteri: Şafak Pekdemir, Emir’in (Burak Çelik) yıllar önce evlendiği eşi Sevda Tuzkan karakterine hayat verecek. İstanbul’a Tıp okumaya geldiği dönem Emir ile tanışan Sevda, çok pozitif ve renkli bir karakterdir. Evlilikleri sırasında Emir’i aldattığı için ilişkileri bitse de boşanmayı asla kabul etmemiştir. Şimdiler de ise yine Emir’in karşısına çikar fakat ölümcül bir hastalığı vardır.

Şafak Pekdemir- Sevda

Şafak Pekdemir Senden Daha Güzel dizisi kadrosuna katıldı. Senden Daha Güzel dizisinde Şafak Pekdemir Sevda rolünü canlandırıyor. Şafak Pekdemir 1988 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Türk Malı, Leyla ile Mecnun, Seksenelr, Asla Vazgeçmem, Yasak Elma, Yalancı ve Mumları, İncir Reçeli 2, Deniz ve Güneş dizi filmlerinde rol aldı. Şafak Pekdemir instagramı /safakpkdmr/ senden daha guzel dizisi safak pekdemir sevda

Senden Daha Güzel dizisine katılan Şafak Pekdemir konuk oyuncu olarak katıldı. Yani senaryo gereği kısa bir süreliğine dizide yer alıyor. Şafak Pekdemir’in canlandırdığı Sevda rolünü nasıl buldunuz? Senden Daha Güzel dizisini izliyor musunuz? Senden Daha Güzel dizisi yorumlarınızı görüşlerinizi aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?