Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

25.02.2022
1.353

Bu haberimizde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve nerde çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan Ketche’nin oturduğu Sen Yaşamaya Bak filminin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme almaktadır. Netflix’te izleyici karşısına çıkacak olan Sen Yaşamaya Bak filminin konusu, nerede çekildiği ve oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve nerde çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Sen Yaşamaya Bak Filminin Oyuncuları

Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları KonusuTAFF Pictures imzalı Sen Yaşamaya Bak filmi önümüzdeki günlerde dijital bir platform olan Netflix de izleyici karşına çıkacaktır. 21 Mart pazartesi günü yayınlanacak olan Sen Yaşamaya Bak filminin başrollerini ise Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Hakan Ketche’nin oturduğu Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edilmiştir. Bizlerde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız.
Aslı Enver (Melisa)
Kaan Urgancıoğlu
Ezgi Şenler

Aslı Enver (Melisa)

Sen Yaşamaya Bak filminin başrolünde yer alan Aslı Enver 37 yaşının içindedir ve 19 Mayıs 1984 yılında İngiltere’de dünyaya gelmiştir. 12 yaşında Türkiye’ye gelen ve annesinin yönlendirmesiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan Aslı Enver, kamera karşısına ilk defa 2002 yılında vizyona giren Aynı isimli sinema filmiyle geçmiştir. İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya Boran karakteri ile 2017 ve 2018 yılının en başarılı kadın oyuncusu seçilmiştir. Sesinin güzel olduğunu bildiğimiz oyuncumuz daha önce yer aldı projeler için çeşitli şarkılarda söylemiştir.

Aslı Enver Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncu kadrosunda

Kaan Urgancıoğlu

Sen Yaşamaya Bak filminin başrol oyuncusu Kaan Urgancı olur 8 Mayıs 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nden mezun olan Kaan Urgancıoğlu, New York’taki Stella Adler Studio of Acting’de oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2002 yılında Karaoğlan isimli dizi ile geçen oyuncumuz özellikle Kara Sevda dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlayan oyuncumuz şimdilerde Yargı dizisinde yer almaktadır.

Ezgi Şenler

28 Ocak 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ezgi Şenler, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale/ Modern Dans Bölümü’nden mezun olmuştur. 2016 yılında başlayan Bodrum Masalı dizisiyle oyunculukla tanışan Ezgi Şenler dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve dizi bittikten hemen sonra Nefes Nefese dizisinde yer almıştır. Daha önce Can Evim ve Çatı Katı Aşk dizilerinde de yer alan güzel oyuncumuz şimdilerde Teşkilat dizisinde Pınar Gümüş karakterini canlandırmaktadır. Oyuncumuz önümüzdeki günlerde Sen Yaşamaya Bak filmi izleyici karşına çıkacaktır.

Ezgi Şenler Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncu kadrosunda

Sen Yaşamaya Bak Filminin Konusu Nedir?

21 Mart 2022 tarihinde dijital bir platform olan Netflix de izleyici karşına çıkacak olan Sen Yaşamaya Bak filminin konusu da merak edilmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Sen Yaşamaya Bak filminde, ölümcül bir hastalığa yakalanan ve ömrünün son altı ayı kalan Melisa’nın oğlu Can’ı emanet edebilecek birini bulmasını anlatır. Melisa, oğlu Can’a bakabilecek birini ararken büyük bir aşk yaşayacaktır ve Sen Yaşamaya Bak filminde de bunlar anlatılacaktır.

Sen Yaşamaya Bak Filmi Nerede Çekiliyor?

Sen Yaşamaya Bak filmlerin nerede çekildiği de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Ancak, Sen Yaşamaya Bak filmi henüz yayınlanmadığı için filmin nerede çekildiği bilinmemektedir. Bizler İstanbul’da çekildiğini tahmin ettiğimiz Sen Yaşamaya Bak filmi yayınlandığı zaman filmi nerede çekildiğini de sizlerle paylaşacağız.

Sen Yaşamaya Bak filmi Son Bilgiler: Yapımcılığını TAFF Pictures’ın, yönetmenliğini Ketche’nin (Hakan Kırvavaç), senaristliğini Hakan Bonomo’nun üstlendiği, başrollerinde ise Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı yapım, çok az ömrü kalmış olan Melisa’nın bu kısa sürede hem büyük bir aşk yaşayıp hem de oğlu Can’ı emanet edebileceği birini bulma çabasını anlatıyor. Sen Yaşamaya Bak, 21 Mart Pazartesi gününden itibaren Netflix’te!

Bu haberimizde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve nerde çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?