Sen İnandır Filmi Kıyafetleri Kombinleri

25.06.2023
185

Netflix ekranlarında 23 Haziran’da başlayan Sen İnandır isimli filmin kıyafetleri oyuncu kombinleri ve elbise marka modelleri sayfamızda sizlere sunulacak. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç gibi isimlerin yer aldığı Sen inandır filmi başlar başlamaz filmdeki kıyafetler ve oyuncuların giydiği elbiseler kombinler de merak konusu oldu. Özellikle popüler bir oyuncu olan Ayça Ayşin Turan’ın yer alması diziyi daha çok izlenir hale getirdi.

Sen inandır filmi kıyafetleri oyuncu kombinleri

Sen inandır filmi Sahra’nın kombinleri bluz mixand, pantolon Lol.Sen inandır filmi Sahra Ayça Ayşin Turan kıyafeti

Sen inandır filminde Sahra’nın Ayça Ayşin Turan‘ın kombini: Zara marka.Sen inandır filmi sahra'nın kombini şortu

Filmin romantik bir komedi türü olduğunu izleyenler görmüştür. Elbet böylesine romantik dizilerde oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetlerde merak ediliyor. Ayça Ayşin Turan Sahra karakterine Ekin Koç ise Deniz karakterine hayat veriyor. Özellikle Sahra karakterinin elbise modelleri ve kombin detayları marka fiyat bilgisi konumuzda sizlere sunulacak. Naz Çağla Irmak ise Ahu rolüyle filmde merak edilen bir isim oldu. İşte  Sen İnandır Filmi Kıyafetleri Kombinleri Sahra kombinleri

Sen İnandır Filmi Kıyafetleri Sahra kombinleri

Sen İnandır filminde Sahra ve Ahu’nun giydiği kıyafetleri kombinleri burada: Sen İnandır filmi Sahra ve Ahu kıyafetleri

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. 61 dedi ki:

  Bu kıyafetlerin neden bu kadar kapalı olduğunu düşünürken birden aklıma geldi memlekette özgürlük yokya ondan mütevellit… Hele ki şu yaz dizi furyası başladı ya hepsi de çarşaflı mübarekler….. Kısıtlanıyorlar yazık! Özgür değiller!!

  1. Yönetici dedi ki:

   Bizdeki Özgürlük anlayışı açılamamayla ilgili değil zaten, son ödül alan üstün yetenekli oyuncumuzun sahneleri, yada özgürlük diye tepinen Gülşenin sahne kıyafetleri özgürlüğün ölcüsünü gösteriyor. Bunların tepinme sebebi ise siyasi hazımsızlıktan başkası değil..

   1. Anonim dedi ki:

    Onlar laik, aydın, çağdaş,
    Rakı kadehi tokuşturmak laiklik, Soyunmak çağdaşlık,
    Heykel de aydınlığın temsilcisi….