Sen Çal Kapımı Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Fox Tv)

Mf Yapım tarafından hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisinin bölüm tekrarları ne zaman hangi gün saat kaçta? (Fox Tv) yayın akışına bakarak sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin’in oynayacağı Sen Çal Kapımı dizisi hangi günler ekrana gelecek bölüm tekrarları ne zaman olacak yeni bölüm hangi gün yayınlanacak sorularına Fox TV yayın akışından kesin cevaplar yazacağız.

Sen Çal Kapımı dizisi ne zaman Fox tv

Sen Çal Kapımı Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

İlk tanıtım fragmanı 2 Haziran 2020 Salı günü ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümü haziran ayı sonunda ekrana gelecek. Bu yaza damga vurması beklenen Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin, Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Melisa Döngel, Elçin Afacan, İlkyaz Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Sitare Akbaş, İsmail Ege Şaşmaz, Evrim Doğan, Anıl İlter, Dorukhan Kenger, Sarp Bozkurt ve Alican Aytekin gibi güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Sen Çal Kapımı dizisi tekrar gün ve saatleri konumuzun devamında. Yayın akışı her hafta kontrol edilerek dizinin tekrar bölümleri sizlerle paylaşılacaktır.

Sen Çal Kapımı Dizisinin tekrarlarının ekrana geleceği saatler:
Çarşamba: 22.15
Perşembe: 16.15
Cuma: 13.45 – 23.45
Cumartesi: 16.30
Pazar: 20.00

Dizinin Tekrarı Ne Zaman? Sen Çal Kapımı dizisinin muhtemelen cuma günleri ekrana gelmesi bekleniyor. Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanma günü tanıtım fragmanları ile kesinleştikten sonra hangi günler tekrar edeceğini Fox TV yayın akışına bakarak sizlerle paylaşacağız. Muhtemelen cuma gününden sonra cumartesi ve pazar günleri tekrarları yayınlanacak olan dizinin hafta içi de birçok kez tekrar edeceği tahmin ediliyor. Çünkü diziler ne kadar çok tekrar edilirse o kadar fazla izleyiciye ulaşıyor ve izleyenlerde adeta bağımlılık ortaya çıkarıyor. Meraklısına >> Sen Çal Kapımı oyuncu Kıyafetleri burada..

Sen Çal Kapımı bölüm tekrarları

Sen Çal Kapımı Hangi Gün Saat Kaçta? (Fox Tv)

Sen Çal Kapımı dizisinin hangi günler yayınlanacağını ve saat kaçta tekrardan ekrana geleceğini FOX TV’den doğrudan paylaşacağız. Hande Erçel’in Eda Yıldız, Kerem Bursin’in ise Serkan Bolat karakterine hayat vereceği Sen Çal Kapımı dizisinde oyuncular oldukça iddialı bu diziyi zirveye taşımak ve sadece yaz aylarında değil yeni sezonda da ekrana getirmek için ter dökecek. Koronavirüs salgını sonrasında dizilerin yeniden başlayacağı haziran ayında ilk sınavına çıkacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin yayınlanacağı gün ve saatleri yayın akışı ile birlikte sizlerle bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz.

Sen Çal Kapımı dizisi tekrarları ne zaman

Sen Çal Kapımı Dizisi Yeni Bölüm Tekrarları

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölüm tekrarları Fox TV yayın akışına bakılarak sizlere dizioyuncu.com sitesinde paylaşılacak. Sizlerde Sen Çal Kapımı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Sizce Sen Çal Kapımı dizisi tutar mı, izlenir mi, beğenilir mi yorumlarınızı bekliyoruz. Merak edenlere Sen Çal Kapımı dizisi Oyuncu Kadrosunu detaylıca hazırladık.

Sen Çal Kapımı dizisinin tekrar gün ve saatleri:
Sen Çal Kapımı 8 Temmuz Çarşamba Saat: 22.15
Sen Çal Kapımı 9 Temmuz perşembe Saat: 16.15
Sen Çal Kapımı 8 Temmuz Cuma: 13.45 – 23.45
Sen Çal Kapımı 8 Temmuz Cumartesi: 16.30
Sen Çal Kapımı 8 Temmuz Pazar: 20.00

Etiketler