Sen Çal Kapımı Seyfi Kimdir? Bilgileri (Alican Aytekin)

Bu konumuz Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Kimdir? Hakkında Bilgiler neler biyografisi hakkında olacaktır. Bu yaza damga vurması beklenen dizilerden birisi olan ve Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisine yeni giren oyuncu kimdir, Seyfi karakterini canlandıracak rolün detaylı bilgilerini sizlere burada paylaşacağız.

Sen Çal Kapımı Seyfi Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi Çiçek karakteri bilgileri; Aydan Hanım’ın şoförü, dert ortağı, sırdaşı. Çok şık, telafuzu düzgün, kibar. İnce, zeki ve alaycı bir espri anlayışı var. Etrafta olan biten her şeyden haberi var. Aydan Hanım’a hayran. Onun için yapmayacağı şey yok. Ajanlık, sahtekarlık, kılık değiştirme… Ne gerekirse yapar, yeter ki Aydan Hanım’ın canı sıkılmasın.

Sen Çal Kapımı Seyit (Alican Aytekin)Sen Çal Kapımı isimli diziye Seyfi karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Alican Aytekin’dir. Alican Aytekin daha önce birçok dizide başarıyla rol almış bir dizi oyuncusudur. Son olarak ufak tefek cinayetler isimli dizide İlhan karakteri olarak izlediğimiz Alican Aytekin 2020 yaz aylarında FOX TV’de ekrana gelecek Sen Çal Kapımı dizisine Seyfi karakteri olarak dahil oldu.

Alican Aytekin kimdir? 1990 tarihinde İstanbul’da doğan Alican Aytekin İstanbul’da Bilgi Üniversitesi televizyon haberciliği ve programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ve oyunculuğa oldukça meraklı olan Alican Aytekin ilk dizi deneyimini Bizim Okul isimli dizide yaşamıştır. 2013 yılında yayınlanan dizide başarılı olan Alican Aytekin 2020 yaz aylarında FOX TV’de yayınlanacak Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi karakteri olarak rol alacak. Geçtiğimiz aylarda Star tv de Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının sunuculuğunu yapan Alican Aytekin program erken final yapınca sunuculuk deneyimi kısa sürmüştü.

Sen Çal Kapımı Seyit KimdirSen Çal Kapımı Seyfi Kimdir? Bilgileri (Alican Aytekin)

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu olan Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi karakteri ile yer alacak olan Alican Aytekin kısa bir süre Gölgedekiler isimli dizide de rol almıştı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alan Alican Aytekin bu konuda oldukça istekli görünüyor. Siz Alican Aytekin’i, Sen Çal Kapımı dizisindeki Seyfi karakteri olarak nasıl buldunuz, başarılı mı yorumlarınıza aşağıya yazınız.

Sen Çal Kapımı dizisi oyuncularının kıyafetlerini merak edenler Tıklayın >> Sen Çal Kapımı dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Etiketler