Sen Çal Kapımı Sevda Kimdir? Bilgileri (Sevcan Yaşar)

Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisine Sevda karakteri olarak dahil olan oyuncu kimdir? Gerçek adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı? Bu konumuzda detaylarıyla sizlere aktaracağız. Sen Çal Kapımı dizisi bu yaz sezonuna damga vuran en yüksek reytingli dizilerin başında geliyor. Bu nedenle diziye yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. Sevda karakteri de diziye gelen son oyuncu oldu.

Sen Çal Kapımı Sevda karakteri

Sen Çal Kapımı Sevda Kimdir?

Fox TV ekranlarında çarşamba günlerinin sevilen yaz dizisi Sen Çal Kapımı yeni bir oyuncu daha transfer etti. Sen Çal Kapımı dizisine Sevda karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı soyadını hemen söyleyelim. Sen Çal Kapımı dizisine yeni gelen ve Sevda rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı Sevcan Yaşar. Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasında adı Sermiyan Midyat ile anılan ve şiddet gördüğü iddiasıyla yollarını ayırıp mahkemeye başvuran Sevcan Yaşar Sen Çal Kapımı dizisine Sevda karakteri olarak dahil oldu.  sen cal kapimi sevda rolu karakteri

Sevcan Yaşar kimdir? (Sen çal kapımı Sevda)

18 Kasım 1990 tarihinde İzmir ilimizde doğmuş olan Sevcan Yaşar ünlü bir dizi oyuncusudur. Miss Model of Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra Çin’de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da birinci oldu. Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nü bitirdi. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. Sevcan Yaşar Sen Çal Kapımı dizisinde Sevda rolünü canlandırıyor.

Sen Çal Kapımı Sevda Nasıl Bir Karakter Olacak?

Sevda Artlife’tan evinin düzenlenmesini ister ve Serkan bu işi yapmak istemez. Eda bu işi yapmak ister ve şirketten bir kaç kişi ile evi düzenler. Sen Çal Kapımı dizisinde Sevda zengin gösterişli bir kadın. Dizide konuk oyuncu olarak mı yer alacak yoksa kalıcı mı zamanla göreceğiz. sevcan yasar kimdir sen cal kapimi dizisi sevda

Sen Çal Kapımı Sevda Kıyafetleri Elbiseleri

Sen Çal Kapımı dizisine yeni bölümde dahil olan oyuncu Sevcan Yaşar dizi de Sevda karakterini canlandırıyor. Sevda kimdir? Detaylı karakter bilgileri verilecektir. Sen Çal Kapımı dizisinde Sevda  rol aldığı bölümde yarısı beyaz yarısı siyah detaylı bir bluz ve siyah tayt pantolon giymiş. Siyah tayt pantolon her yerde bulunabilir.

Etiketler