Sen Çal Kapımı Selin Kimdir? Bilgileri (Bige Önal) İnstagramı

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir? Bilgileri (Bige Önal) İnstagramı… Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosu tamamlanmak üzere. Genç ve tecrübeli oyunculardan oluşan Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Bige Önal’ı tanıtmak istiyoruz. MF Yapım imzalı Sen Çal Kapımı dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Sen Çal Kapımı dizisi çekimlerine henüz başlanmamıştı. Koronavirüs engelinden önce nisanda çekimlerine başlanması planlansa da virüs salgını sebebiyle ara verildi ve muhtemelen virüs salgını durduğunda yaz aylarında Sen Çal Kapımı dizisi çekimlerine başlanır.

sen cal kapimi dizisi selin

Sen Çal Kapımı Selin Atakan Kimdir?

Güncelleme: 26 Ocak 2021: Senaryo gereği diziden ayrılan oyuncu Selin diziye geri dönüyor. Bige Önal yakın zamanda Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaya devam edecektir.

Sen Çal Kapımı Selin Atakan Kimdir Karakteri; Serkan’ın çocukluk arkadaşı. Başarılı, düzenli, akıllı bir kadın. Serkan’ın babasıyla Selin’in babası holdingte yarı yarıya ortak. Eğitimli, zengin, iyi bir ailenin tek çocuğu. Serkan’ı en iyi tanıyan kişi. O da Serkan’ın izin verdiği kadar. Selin Serkan’ın eski sevgilisi. Eda ile anlaşma yapma sebebi. Ancak Selin sayesinde Eda ve Serkan aşkı doğdu.

Sen Çal Kapımı Selin karakterini oynayacak oyuncu Bige Önal isimli dizi oyuncusudur. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosunda Kerem Bürsin, Hande Erçel, Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan yer alıyor. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Bige Önal kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bige Önal Sen Çal Kapımı dizisinde Selin karakterini canlandıracak.Sen Çal Kapımı Selin Kim

Bige Önal Kimdir?

Bige Önal 1 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Bige Önal Özel St Benoit lisesinde eğitim aldıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun oldu. 2010 yılında ilk kez Trt1 de yayınlanan Elde Var Hayat dizisinde rol aldı. Bige Önal Elde Var Hayat dizisinde Yeliz karakterini canlandırdı. Sonrasında 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde Nazlı karakterini canlandırdı. 2015 yılında TV8 de yayınlanan Maral:En Güzel Hikayem dizisinde Alara rolünü oynadı. Bige Önal instagram hesabı; instagram.com/bigeonal/ Sosyal medya da 190 bine yakın takipçisi olan oyuncu rol aldığı her proje de kendi yıldızını parlatmayı başarmıştır.

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Selin rolü nasıl bir karakter de olacak henüz belli değil ancak Hande Erçel’in yani Eda karakterini üniversite arkadaşı olabilir. Onunla birlikte zaman geçiren ve Serkan karakteri yani Kerem Bürsin’le yakınlaşmasına pay oynayan arkadaşıdır.Sen Çal Kapımı Selin Kimdir (Bige Önal)

Sen Çal Kapımı Selin Kıyafetleri Resimleri:

Sen Çal Kapımı dizisinde Selin rolü olarak izleyeceğimiz Bige Önal dizide giydiği kıyafetleri elbiseleri ile de merak edilecek oyunculardan birisi. Bizde burada Sen Çal Kapımı Selin kıyafetlerini sizlere sunmaya çalışacağız. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kıyafetleri konumuza göz atabilirsiniz.Bige Önal Sen Çal Kapımı dizisinde Selin rolünde

Sen Çal Kapımı dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken senaryosunu Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Sen Çal Kapımı dizisi koronavirüs salgınının bitmesi ve sete çıkmak için gün sayıyor. Çekimlerine yakında başlanırsa yaz sezonunda Sen Çal Kapımı dizisini izleyebiliriz. Sen Çal Kapımı dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan oyuncuları ve Bige Önal’ın performansını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2020

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir? Bilgileri (Bige Önal) İnstagramı (2 Yorum)

  1. İnsanlar neden bu kadar çirkin oluyor ve çalışma arkadaşları ile uğraşan kişiler oluyor. Anlamış değilim ve anlamakta istemiyorum.

  2. Allah askina su Selini artik birakin Efeyle beraber italyaya gitsin sinir ediyor beni. Eda ve Serkan cok cekti artik mutlu olsunlar. Hepimizi mutlu etsinler . Dunyada cok ama cok mutsuzluk dolu hayat var
    Ne olur onlarin sonu mutlu olsun xxx