Sen Çal Kapımı Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Koronavirüs sonrasında dizilerin hazırlıkları son gaz devam ediyor. 2020 yaz sezonunda yayınlanmak üzere Sen Çal Kapımı isimli yeni bir dizi hazırlığı yapıldı. Bizde bu konumuzda Sen Çal Kapımı dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? Yayın tarihi belli mi çekimleri ne zaman yapılacak gibi merak edilen haberleri bu sayfada sizlere detaylıca yazmak istiyoruz.

Güncelleme; Sen Çal Kapımı dizisi 8 Temmuz 2020 Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Sen Çal Kapımı dizisini nasıl buldunuz? Yorum ve beğenileriniz konumuzun devamında yorum kısmına yazınız.

Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu resimleriSen Çal Kapımı Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Yeni dizi Sen Çal Kapımı ne zaman hangi kanalda sorusuna geçmeden önce oyuncuları hakkında kısaca bilgi verelim. Kerem Bürsin ile Hande Erçel’i buluşturacak olan Sen Çal Kapımı dizisine Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi yetenekli oyuncular da katıldı. (Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu) MF Yapım imzalı Sen Çal Kapımı dizisi çekimlerine Ramazan Bayramı sonrasında başlayacak.

Sen Çal Kapımı Hangi Kanalda Başlayacak? Sen Çal Kapımı dizisi Fox Tv de yayınlanacak. Geçtiimiz yıl Her Yerde Sen isimli diziyle çok iyi bir reyting yakalayan Fox bakalım 2020-2021 sezonu aynı başarıyı Kerem Bürsin ile Hande Erçel ile yakalayacak mı? Peki Fox TV de yayınlanacak Sen Çal Kapımı ne zaman başlayacak? Dizi eğer koronavirüsün etkisi geçerse Haziran sonu ya da Temmuz ayında izleyiciyle buluşacak. Fragman çıkınca kesin tarihi sizlere ileteceğiz.

Sen Çal Kapımı dizisi hangi kanaldaSen Çal Kapımı Dizisi Çekimlerini Nerede Yapacak?

Sen Çal Kapımı dizisinin çekimlerine İstanbul’da başlanacak. Ancak çekimler sadece İstanbul ilimizde değil tatil merkezlerinde de çekilecek. Dizinin yaz konseptine uygun olması için güzel mekanlar tercih edilmiş. Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor konumuza göz atabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerSen Çal Kapımı dizisi ne zaman başlayacak

Hande Erçel dizileri güzeldir. Duygusal ve romantik bir dizi olmasını beklediğimiz Sen Çal Kapımı birbirinden güzel şarkıları ve müzikleri de içerecek. Bu nedenle Sen Çal Kapımı dizisinde çalan şarkılar müzikler ve jenerik fonları videolu bir şekilde sizlere sunacağız. Lütfen bu konudaki taleplerinizi aşağıya yazınız. Dizi başladıktan sonra Sen Çal Kapımı dizisinin 1. bölüm başında çalan şarkı tarzındaki isteklerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın, Sen Çal Kapımı izleyicileri..

Sen Çal Kapımı Fragmanı 2 Haziran Salı Fox TV de

Sevilen bir dizi olacağınız düşündüğümüz Sen Çal Kapımı tanıtım fragmanı 2 Haziran salı günü yayınlanacak. Fox tv de ekrana gelen dizinin Haziran sonunda ekranda olacağını belirtelim. Merak edenler için Sen Çal Kapımı Dizi Oyuncuları konumuz hazır..Sen Çal Kapımı oyuncuları kimler

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Artık saçmalamasın bu dizi

    Diziyi severek izliyorum ama o çantada ki mektup değiştirme sahnesinden sonra gereksiz gerilim uzatma ve anlaşmazlıklar olacağı belli.Entirika bu diziye gitmiyor bence ortada masum ve seyirciye güzel geçen bir aşk varken benim gibi kaç kişi daha sıkılıp izlemeyi bırakacak acaba!!!umarım izleyici yorumlarını da dikkate alırlar…

Etiketler