Sen Çal Kapımı Mira Kimdir? Gerçek Adı (Sümeyra Koç)

MF yapım imzalı Sen Çal Kapımı dizisi Fox TV’de başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ederken, diziye konuk oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizi severleri diziye konuk oyuncunun ne zaman katılacağını ve konuk oyuncunun kim olduğunu oldukça merak etti. Biz de sizlerle Sen Çal Kapımı dizisine 28. bölümde konuk oyuncu olarak dahil olacak olan Mira karakterinden ve Mira karakterine hayat verecek olan Sümeyra Koç’tan bahsedeceğiz.Sen Çal Kapımı Mira Karakteri

Sen Çal Kapımı Mira Karakteri

Sen Çal Kapımı dizisinde Mira karakteri 28. bölümden itibaren dahil olacak. Ancak karakterin diziye hangi özelliklerle katıldığı henüz resmi siteler tarafından açıklanmıştır. Mira karakterini karakteristik özellikleri belli olduğu zaman güncel olarak sizlerle paylaşacağız. Bizler Mira karakterinin şirkette çalışan bir eleman olacağını düşünüyoruz.

Sen Çal Kapımı Mira Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Mira karakterini hayat verecek olan güzel ve başarılı oyuncumuz Sümeyra Koç‘tur. Sümeyra Koç’u merak eden pek çok okurumuz ve izleyicimiz olmuş. Bizde sizler için konumuzun ilerleyen kısmında Sümeyra Koç’un hayatından, bilgilerinden, yaşından, boyundan, mezun olduğu okullardan, yer aldığı dizilerden, resmi sosyal medya hesaplarından, sevgilisinden ve kıyafetlerinden bahsedeceğiz.

Sümeyra Koç Kimdir?

Sümeyra Koç KimdirSümeyra Koç, 27 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamlamasının ardından üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Ayrıca bir Avrupa Üniversitesi’nde de eğitim almıştır. İlk oyunculuk deneyimine Lale Devri dizisi ile yaşamış olsa da Galip Derviş dizisindeki Dilek karakteri ile tanınmaya başlamıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde yer almıştır halen başarılı bir şekilde oyunculuk hayatına devam etmektedir.

Sümeyra Koç Yer Aldığı Diziler

2010 – Lale Devri
2013 – Galip Derviş (Dilek)
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim (Duru)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (Havva)
2014 – Otel Divane (Pervin)
2015 – Günebakan (Günce)
2015 – Kara Kutu (Zeynep)
2015 – Kiralık Aşk
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Farah)
2021 – Sen Çal Kapımı (Mira)

Sümeyra Koç Resmi İnstagram Hesabı

Güzelliği ile instagram hesabında da oldukça dikkat çeken Sümeyra Koç, aktif bir instagram hesabı kullanıcısıdır. Sümeyra Koç’un resmi instagram hesabında 771 gönderisi bulunurken 83 bini aşkında takipçisi yer almaktadır. Takipçi sayıları günden güne artış gösteren Sümeyra Koç’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @sumeyrakocSümeyra Koç Sevgilisi Var Mı Evli Mi

Sümeyra Koç Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Sümeyra Koç hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi ise sevgilisinin olup olmadığı oldu. Sümeyra Koç 30 Eylül 2017 yılında Can Col ile dünya evine girmişlerdir. Çiftimiz berabr fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında sık sık paylaşmaktadırlar.

Sen Çal Kapımı Mira Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Mira KıyafetleriSen Çal Kapımı dizisinde yer alan pek çok karakter gibi Mira karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edilecek gibi görünüyor. Mira karakteri 28. bölümde diziye dahil olduğu zaman dizide kullanmış oldu kıyafet, elbise, takı, aksesuar, ayakkabı, çanta gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Bu konumuzda da sizlere Sen Çal Kapımı dizisini önümüzdeki bölümlerde dahil olacak Mira karakterinden ve Mira karakterine hayat veren Sümeyra Koç’tan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca dizide yeni dahil olan ve ayrılan oyuncuları  Sen Çal Kapımı Dizisine Yeni Gelen – Ayrılan Oyuncular Kimler? burada bulabilirsiniz.

Etiketler