Sen Çal Kapımı Kemal Özcan Kimdir? Sinan Albayrak

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Kemal Özcan karakterini yakından tanıtacağız. Mf yapım imzası taşıyan Sen Çal Kapımı dizisi yayınlandığı günden beri başrolünde yer alan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in uyumundan dolayı sürekli gündemde olmayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve her Cumartesi Fox Tv de izleyici karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisine yeni bir karakter dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Kemal Özcan karakterini yakından tanıtacağız ve Sen Çal Kapımı dizisi Kemal Özcan kimdir? Sen Çal Kapımı dizisi Kemal Özcan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Sen Çal Kapımı Kemal Özcan Karakteri Kimdir?

8 Temmuz 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Kemal Özcan karakteri, 35. bölümde karşımıza çıkacaktır. Kemal Özcan’ın henüz nasıl bir karakterde olacağı belli değildir ancak dizide ki tüm dengeleri değiştireceği konuşulmaktadır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Ellili yaşlarının ortalarında yakışıklı ve olgun biri olarak 36. bölümde izleyici karşısına çıkan Kemal, Aydan’ın çocukluk aşkıdır ve daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Şimdi ise büyük tutkusu olan denizle iç içe bir evde yaşayan Kemal, yıllarca aşkını herkesten gizlemiş ve kalbime gömmüştür. Şimdilerde ise beklenmedik bir şekilde Aydan’la yolları kesişen Kemal’in hayatında büyük değişiklikler olacaktır.

Sen Çal Kapımı Kemal Özcan kimdir - Sinan Albayrak

Sen Çal Kapımı Kemal Özcan Kimdir?

Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Kemal Özcan karakterine başarılı oyuncumuz Sinan Albayrak hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan oyuncumuz Sinan Albayrak’ı daha yakından tanıtacağız ve Sinan Albayrak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sinan Albayrak Kimdir?

48 yaşında ki oyuncumuz 27 Şubat 1973 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncumuz aynı zamanda Yıldız Kenter’den de oyunculuk dersleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında yayınlanan Geçmişin İzleri diziyle geçen usta oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve aynı yıl Ferhunde Hanımlar dizisinde boy göstermiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan oyuncumuz Sinan Albayrak, Kurtlar Vadisi Pusu, Unutma Beni, Kalk Gidelim, Leyla ile Mecnun, Tozlu Yollar gibi projelerde de yer almıştır. Aynı zamanda Sinan Albayrak, gazeteci ve yazar olan Hakan Albayrak’ın da kardeşidir. Kamera karşısına en son 2020 yılında yayınlanan İyi Günde Kötü Günde dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sinan Albayrak Yer Aldığı Diziler

İyi Günde Kötü Günde (2020) – Bülent
Kalk Gidelim (2019) – Ali Demir
Kurtlar Vadisi Pusu (2015) – Sadık
O Hayat Benim (2014) – Mehmet Emir
Leyla ile Mecnun (2013) – Tom Waits (Konuk oyuncu)
Tozlu Yollar (2013) – Tayfun
Sen De Gitme (2012) – Mehmet
Parmaklıklar Ardında (2007) – Tarık
Yersiz Yurtsuz (2007) – Ishak
Beyaz Gelincik (2006) – Melih
Kadın Severse (2006)
Sessiz Gece (2005) – Serkan
Omuz Omuza (2004) – Cem
Kurtlar Vadisi (2005) – Sadık
Unutma Beni (2002) – Gökhan
Nasıl Evde Kaldım (2001)
Karanlıkta Koşanlar (2001)
Şaşıfelek Çıkmazı (2000) – Rafet
Yılan Hikayesi (1999) – David
Kara Melek (1996) – Kameraman Mithat
Ferhunde Hanımlar (1993)
Geçmişin İzleri (1993)

Sinan Albayrak Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Sen Çal Kapımı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Sinan Albayrak’ın Instagram’da 685 gönderisi ve 105 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Sinan Albayrak’ın resmi Instagram hesabı: @sinantayminalbayrak

Sinan Albayrak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

48 yaşındaki oyuncumuz Sinan Albayrak 2010 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Başak daşman ile dünya evine girmiştir ancak çift anlaşamamış ve ertesi yıl boşanmıştır. Oyuncumuz Daha sonra ise 2012 yılında Funda Albayrak ile evlenmiştir fakat çift, 2015 yılında anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Sinan Albayrak Şimdi ise Seda Yazıcı ile evlidir. Çift 2019 yılında dünya evine girmiştir ve şu an mutlu bir evlilikleri vardır.

Sen Çal Kapımı Kemal Özcan – Sinan Albayrak Kıyafetleri

Daha önce birçok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Sinan Albayrak bu sezon Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlarda olacaktır. Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden birinde yer alacak olan oyuncumuz tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği ceket, gömlek, pantolon, kaban, mont, kazak, ayakkabı gibi Tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Fox TV’nin sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan Kemal Özcan karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sinan Albayrak’ı yakından tanıdık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sen Çal Kapımı Kemal Özcan Kimdir? Sinan Albayrak hakkında detayları yazdık. Sen Çal Kapımı dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler