Sen Çal Kapımı Fifi (Sitare Akbaş) Neden Diziden Çıktı Ayrıldı?

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Fifi karakterinin neden ayrıldığını ve diziye tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Mf yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğuna Altan Dönmez oturmaktadır. Başrolünde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı dizi kısa sürede geniş kitlelere ulaşmıştır. Peki bu güzel dizidenfifi karakteri neden çıktı ayrıldı?

Sen cal kapimi dizisi fifi neden cikti ayrildiSosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinden, 28. bölümde sevilen karakter Fifi ayrılmıştır. Diziyi sevenler bu duruma oldukça üzülmüş ve neden ayrıldığını araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için Fifi karakterinin yani güzel oyuncumuz Sitare Akbaş’ın neden diziden neden ayrıldığını açıklayacağız. Son Dakika Fifinin yeni dizisi burada>>: Ramo Dizisi Dilber

Sen Çal Kapımı Fifi Diziden Neden Çıktı?

Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen çok sevilen ve Erdem’le aralarında ki tatlı atışmalarla diziye renk katan Fifi karakteri sürpriz bir şekilde diziden ayrılmıştır. Diziden Fifi karakterinin ayrıldığını ise Mf yapım resmi instagram hesabından paylaşım yaparak duyurmuştur. Hemen arkasından ise Sitare Akbaş, resmi instagram hesabından yaptığı paylaşımın üzerine Fifi karakterine veda ettiğini söylemiştir. Sürpriz ayrılığın sebebi ise senaryo değildir. Oyuncumuz kendi isteği ile diziden ayrılmıştır.

Sen Çal Kapımı Fifi Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

28. bölümünde diziye veda eden oyuncumuzun ayrılığını önce Mf Yapım hemen sonra ise Sitare Akbaş instagram hesabından duyurmuştur. Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Fifi’nin ayrılmasında ki sebep ise başka bir dizi ile anlaşma sağlamış olmasıdır. Yani oyuncumuz Sitare Akbaş senaryo gereği değil, kendi isteği ile diziden ayrılmış ve Ramo dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Oyuncumuz önümüzdeki günlerde Ramo dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Sen Çal Kapımı Fifi Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Sen Çal Kapımı Fifi Neden Diziden Çıktı AyrıldıSürpriz bir şekilde Fifi’nin diziden ayrılmasına dizinin izleyicisi oldukça üzülmüş ve tekrar gelip gelmeyeceğini merak edip araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için bu konuya açıklık getireceğiz, oyuncumuz Sitare Akbaş, yukarda da belirtiğimiz gibi Sen Çal Kapımı dizisinden kendi isteği ayrılmıştır ve başka bir diziyle anlaşma sağlamıştır. Yani önümüzde ki günlerde Ramo dizisiyle bizlerin karışısına geçecek olan Sitare Akbaş’ın tekrar diziye gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Sen Çal Kapımı Fifi Kimdir?

Fifi kendi kafasına göre yaşayan, asi bir o kadar da sevimli biridir. Kendin özgü tavırları ve gizemli halleriyle dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Fifi’nin ne iş yaptığını kimse bilmez, Fifi’nin gelir kaynağı belli değildir. Buna rağmen gayet cool ve zengin takılan Fifi, Eda, Melek ve Ceren’in çok yakın arkadaşıdır. Erdem’e karşı ilgisi olsa da bunu kabul etmeyen Fifi, ne kadar asabi ve sinirli biri gibi gözükse de özünde iyi biridir ve arkadaşları için her şeyi göze alır. Sen Çal Kapımı Fifi Kimdir?

Bu konumuzda sizlere Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Fifi’nin neden diziden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sizce fifi diziye geri dönmeli mi, yoksa Ramoda daha güzel bir karakter olarak izlemek mi istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum yaz

7 Yorum

  1. tekrar geldin bence renk katiyodu onunla ilgili çok bilinmedik şeyler var bence bu da diziyi daha heyecanlı hale getiriyo

Etiketler