Sen Çal Kapımı Erdem Kimdir? (Sarp Bozkurt)

18.05.2020
483

Bu konumuz Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem Kimdir? konusu hakkında olacak. Bu yaza damga vurması beklenen dizilerden birisi olan Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem karakteri belli oldu. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan MF yapımın yeni dizisi Sen Çal Kapımı başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin gibi oyuncular yer alıyor.

Sen Çal Kapımı Erdem kimdirSen Çal Kapımı Erdem Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisi Erdem Şangay Kimdir Karakteri?  Engin’in asistanlığını yapıyor. Daha doğrusu yapıyormuş gibi davranıyor. Herkese saçma sapan akıl veriyor. Hiçbir şeyi dert etmiyor. Bu yüzden her işi ya erteliyor, ya unutuyor ya yanlış yapıyor ve ofisi sürekli kaosa sürüklüyor. Erdem aslında gerçekten çok zeki. Gerçek hayatla uyum problemi var.

Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem karakterini oynayacak olan oyuncu Sarp Bozkurt‘tur. Daha önce birçok dizide ve filmde karşımıza çıkan hatta Tolga Çevik ile birlikte arkadaşım hoşgeldin programında da yer alan Sarp Bozkurt hakkında kısa bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem rolünde izleyeceğimiz Sarp Bozkurt kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi okullarda okudu, oynadığı dizi ve filmler hangileri, hangi üniversiteden mezun olduğu gibi detayları sizlere yazmak istiyoruz.

Sarp Bozkurt kimdir? Sen Çal Kapımı ErdemSen Çal Kapımı Erdem karakteri

FOX TV’de 2020 yılının yaz aylarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem karakteri olarak karşımıza çıkan Sarp Bozkurt 4 Ekim 1989 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Tolga Çevik ile akraba olan Sarp Bozkurt hem müzisyen hem de dizi oyuncusudur. 10 yaşında sahne ile tanışan ve Tolga Çevik aracılığı ile oyunculuğa başlayan Sarp Bozkurt birçok komedi oyununda sahne almıştır. Komedi dükkanı programı ile herkesin tanıdığı bir isim haline gelmeye başlayan Sarp Bozkurt Sabancı Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Dayısının oğlu olan Tolga Çevik ile birlikte Arkadaşım Hoş Geldin ve Tolgshow gibi programlarda kendisini göstermiş olan Sarp Bozkurt YouTube kanalı üzerinden çekmiş olduğu videolar yayınlayarak binlerce kişiye ulaşmış bir oyuncudur. Amacı olmayan grup filminde başrolde yer almıştır. 2020 yılının yaz aylarında sen çal kapımı isimli dizide Erdem karakterini oynayacak olan Sarp Bozkurt da başarılar diliyoruz.Sen Çal Kapımı Erdem rolü Sarp Bozkurt

Sen Çal Kapımı Erdem (Sarp Bozkurt) hakkında bilgiler verdik. Sen Çal Kapımı dizisinin tüm oyuncuları burada >> Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.