Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan’ın kızı Kimdir? Maya Başol

Bir süre önce sezon finali yaparak ara veren sen çal kapımı dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı. Yeni sezonda sen çal kapımı dizisinde Eda ve Serkan’ın kızları da dizide yer alacak. Eda karakterine hayat veren Hande Erçel ile Serkan karakterindeki Kerem Bürsin bir süre önce sevgili olduklarını ilan etmiş ve birlikte tatile gitmişlerdi. Dönüşten bir müddet sonra sen çal kapımı dizisinin yeni sezon çekimleri başladı ve çekimlere Maya Başol da dahil oldu.Sen Çal Kapımı Serkan ve Eda'nın kızı kimdir

Sen çal kapımı Eda ve Serkan’ın kızı kimdir?

Sen çal kapımı dizisinde Eda ve Serkan ilk sezonda oldukça zorlu bir serüvenin ardından sevgili olup evlenmişlerdi. Sezonun sonuna doğru ise bu sevgilerine bebek haberi ile taçlandırılmışlardı. Daha sonra sen çal kapımı dizisi sezon finali yapıp yaklaşık bir buçuk aylık bir ara verdikten sonra hamile olan Eda çocuğunu doğuracak ve dizide bir süre zaman atlaması yaşanacak. Sen çal kapımı dizisinde Eda ve Serkan’ın kızı yaklaşık 5-6 yaşlarında güzeller güzeli bir kız çocuğu olarak diziye dahil oldu. Sen çal kapımı dizisinde Eda ve Serkan’ın kızının adı Maya Başol.

Sen Çal Kapımı Eda'nın kızı kimMaya Başol yaklaşık 5-6 yaşlarında aynı zamanda modellik yapan güzel bir kız çocuğu. Instagram fenomeni de diyebileceğimiz bu güzel kız çocuğu sonunda daha da ünlü olacak ve sen çal kapımı dizisinde Eda ve Serkan’ın kızı olarak diziye dahil olacak. Instagram ve Twitter’da oldukça fenomen bir kız çocuğu olan Maya Başol aynı zamanda bir sürü eleştiriye de ailecek konu olmuşlar ve kız çocuklarını istismar edip oyuncak bebek gibi kullandıkları iddia edilmişti.

Sen çal kapımı dizisinin 2. sezonuna dahil olan Maya Başol bakalım Eda ve Serkan’ın kız çocuğu olarak nasıl bir oyunculuk sergileyecek herkes gibi bizler de çok merak ediyoruz. Siz Maya Başol’u nasıl buldunuz Eda ve Serkan’ın kızına yakıştırdınız mı yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Etiketler