Sen Çal Kapımı Dizisi Yorumları İzleyici Görüşleri

Yorum Yap 12 kez izlendi

MF yapım tarafından Fox TV için hazırlanan Sen çal Kapımı isimli dizi bu yaza damga vurmaya hazırlanıyor. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin olurken dizinin nasıl bir dizi olacağı hakkında yorum ve görüşleri sizlerle paylaşmak için bu sayfayı oluşturduk.

Sen Çal Kapımı Dizisi Yorumları

Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Neslihan Yeldan, Bige Önal,Anıl İlter, Melisa Döngel,Elçin Afacan, Evrim Doğan, Çağrı Çıtanak ve Alican Aytekin gibi isimler yer alıyor. 2020 yaz aylarına damga vuracak bir ekip ile hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle ilgili ilk yorumlarımızı sizlerle paylaşalım.

Sen Çal Kapımı Dizisi Yorumları İzleyici GörüşleriSen Çal Kapımı Dizisi Olumsuz Yorumlar

Benim şahsi görüşüm yorumum Sen Çal Kapımı dizisi beklentilerin altında kalabilir. Çünkü güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olsa da dizinin özellikle başrolleri son dizilerinden hep başarısız ayrıldı. Azize dizisinde oynayan Hande Erçel sadece 6 bölüm süren dizinin ardından bir süre başka dizilerde rol almadı. Yani demem o ki çok güzel bir oyuncu olan Hande Erçel maalesef dizi konusunda biraz geriden geliyor. Oyunculuğu sürekli eleştirilen güzel dizi oyuncusu bakalım yaz dizisi formatında başarılı olacak mı Sen Çal Kapımı dizisinde.

Sen Çal Kapımı dizisiyle ilgili bir diğer yorumda Kerem Bürsin hakkında olacak. Çünkü o da son dizilerinde çok başarılı olamadı bir türlü. İbrahim Çelikkol ile birlikte oynadığı Muhteşem İkili dizisi kısa süren ve daha önceki dizilerinde de üstün bir başarı gösteremeyen Kerem Bürsin yaz dizisi olan Sen Çal Kapımı’da başarılı olur mu nedense çok zor diye düşünüyorum. Umarım yanılırım bu olumsuz yorumlarda. Ama olumlu düşüncemde var merak etmeyin 🙂

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları Eda kimSen Çal Kapımı Dizisi Olumlu Yorumlar Görüşler

Sen Çal Kapımı Dizisiyle ilgili güçlü bir kadrodan bahsettik. Bu oyuncu kadrosuna sahip bir yaz dizisi elbette ciddi reytingler alacaktır. Her ne kadar oyuncuların tutmayan izlenmeyen dizileri olsa da işin önemli bir kısmı senaryodan ve oyuncuların uyumundan kaynaklanıyor. Sen Çal Kapımı Dizisi bir yaz konsepti olacak. Bununla birlikte koronavirüs nedeniyle uzun süredir diziler ekrana gelmedi. Sezonu kapatan dizilerin aksine yaz aylarında yayınlanacak çok az sayıdaki dizinin çok yüksek reytingler alacağını söyleyebiliriz.

Sen Çal Kapımı Dizisi YorumlarıSen Çal Kapımı Dizisi tutar mı izlenir mi?

Bizce yaz ekranında çok fazla dizi olmadığı için dizi tutacak. Ancak çok iyi bir dizi olursa yeni sezonda da devam edebilir. Oyuncuların uyumu güzel olursa Sen Çal Kapımı Dizisi yeteri kadar reyting alacaktır. Kadro oldukça zengin. Bu oyuncularla neler yapılmaz ki. Umarız izleyicilerin seveceği tarzda güzel bir yaz dizisi olur. Sen Çal Kapımı Dizisini merakla bekliyoruz. Umarız 2020 yılının en çok izlenen dizilerinden biri olur.

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları Eda ve Serkan BolatSen Çal Kapımı Dizisi İzleyici Seyirci Yorumları

Lütfen sizler de Sen Çal Kapımı Dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Sizce iyi bir dizi olur mu, baş rol oyuncuları uyumlu mu, bu dizi tutar mı izlenir mi? Sizlerin yorum ve görüşlerini çok önemsiyoruz. Lütfen aşağıya samimi görüşlerinizi düşüncelerinizi yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu burada..

Etiketler