Sen Çal Kapımı Dizi Oyuncuları Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

5 Yorum 92 kez izlendi

Sen Çal Kapımı Dizi Oyuncuları Kıyafetleri Resimleri Fiyatları.. Sen Çal Kapımı dizisi bir yaz dizisi olarak yayınlanacak. Sen Çal Kapımı dizisi MF Yapımın işi olacak ve Fox TV de yayınlanacak. Sen Çal Kapımı dizisi yönetmenliğini Ender Mıhlar yaparken senaryosunu Ayşe Üner yazıyor. Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel olurken oyuncu kadrosunda; Neslihan Yeldan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan yer alıyor.

Sen Çal Kapımı Hande Erçel Elbiseleri

Bu konumuzda Sen Çal Kapımı dizisi oyuncularının kıyafetlerini paylaşacağız. Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin başta olmak üzere diğer oyuncularında dizide giydikleri kıyafetler kullandıkları aksesuarların bilgilerini ekleyeceğiz. Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosunda genel olarak genç isimler yer alıyor. Manken gibi isimlerin rol alacağı dizi de giyilen her kıyafet merak edilecektir.sen cal kapimi eda hande ercel kiyafet resimleri

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan zengin bir beyefendi olduğu için genelde marka kıyaafetler giyecektir. Tişört, pantolon ve ceket tarzı giyinir. Eda ise genelde günlük tarzda giyinse de fiziği ile her giydiğini mükemmel taşıyacaktır.

sen çal kapımı dizisi eda ve serkan kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizi Oyuncuları Kıyafetleri Resimleri Fiyatları

Sen Çal Kapımı dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Kerem Bürsin dizi de Serkan karakterini canlandırırken Hande Erçel Eda rolünü canlandırıyor. Başrol oyuncuları başta olmak üzere her oyuncunun giyimi merak edilecektir. Bu konumuzun devamında sizlerle kıyafetlerin resimleri ve fiyat bilgilerini paylaşmak istiyoruz.

sen cal kapimi dizisi edanin mavi etegi ve bodyss  Sen Çal Kapımı dizisi ilk bölümünde Eda’nın giydiği beyaz Body ve mavi eteğin markası Zara. Stokta bulunmayan ürünlerin alternatifini sitesinden bulabilirsiniz.

edanin giydigi kot tulum marka fiyati Sen Çal Kapımı dizisinde Eda bildiğimiz gibi teyzesinin çiçekçisinde çalışıyor. Eda’nın ilk bölümde üzerinde gördüğümüz kot tulumun markası Nisakolo ve fiyatı da 400 ₺

sen cal kapimi edanin askili beyaz elbisesi Eda’nın giydiği beyaz üstü mavi desenli ip askılı elbise Zara marka ve fiyatı da 230 TL.

sen cal kapimi dizisi edanin siyah mini elbisesi Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın Serkan ile plajda iken üzerinde bulunan siyah mini elbisesinin markası Thelatestthing ve fiyatı da 325 TL.

Sen Cal Kapimi Edanin giydigi bileklik ve takilarEda’nın Sen Çal Kapımı dizisinde 1. bölüm Gökçeada’ya uçakla gittiklerinde giydiği Elbise Thelatestthing markadır ve bu siyah elbisenin fiyatı 325₺. Bileklik ise monrevebijoux marka ve fiyatı 355 lira.

Sen Çal Kapımı dizisi kıyafetleri yazlıkSen Çal Kapımı Hande Erçel- Eda Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi kadın başrol oyuncusu olan Hande Erçel güzelliği ile her zaman kendinden söz ettiriyor. Güzel ve başarılı oyuncu yeni dizisinde fakir çiçekçi kız Eda rolünde. Aynı zaman da üniversite öğrencisi. Eda’nın giyimi çok lüks olmayacak normal kesimin rahatlıkla tercih edebileceği kıyafetler olacaktır. Hande Erçel’in kıyafetleri bu yüzden çok merak edilecektir. Dizi de giydiği kıyafet bilgilerini sizlerle paylaşacağız. sen çal kapımı dizisi hande erçel eda kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Kerem Bürsin- Serkan Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi erkek başrol karakteri olan Serkan Bolat holding varisidir. Serkan Bolat karakterinin canlandıracağı Kerem Bürsin’in giyimini de zengin olmak etkileyecek ve marka giyimi ile dikkat çekecektir. Kerem Bürsin’in Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği pantolon gömlek tişört ve kullandığı aksesuar saat bileklik gibi. konumuzda paylaşacağız.  sen çal kapımı kerem bürsin kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncuları dışında yer alan yan roldeki oyunculardan hepsi de birbirinden başarılı oyuncular. Sen Çal Kapımı dizisi Neslihan Yeldan kıyafetleri, Anıl İlter kıyafetleri, Bige Önal kıyafetleri, Melisa Döngel kıyafetleri ve Elçin Afacan kıyafetlerini de konumuza ekleyeceğiz. Sizlerin bildiği bir kıyafet varsa eğer yorum kısmına yazabilirsiniz ve ziyaretçilerimiz faydalanır. Sen Çal Kapımı dizisi kıyafetleri yorumlarınızı ve merak ettiğiniz kıyafetleri aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı oyuncu kıyafetleriSen Çal Kapımı dizisi kıyafetleri yazlık mini etek bluz, pembe mini, güneş gözlüğü markası, mavi tulum, Hande Erçel şortu, çantası,renkli güneş gözlüğü kısacası herşey merak konusu olacak.

Yorum yaz

5 Yorum

Etiketler