Sen Çal Kapımı Deniz Saraçhan Kimdir? Sarp Can Köroğlu

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan oyuncumuz Sarp Can Köroğlu’nu ve dizide hayat vereceği Deniz Saraçhan karakterini yakından tanıtacağız. Sen Çal Kapımı Deniz Saraçhan Kimdir? konumuzda.. Mf yapım imzalı dizi yayınlandığı günden beri başrolünde yer alan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in uyumundan dolayı sürekli gündemde olmaktadır.

Cumartesi günlerinin sevilen dizisinde hepimizin bildiği gibi bazı vedalar olmuştu. Her dizide olabileceği gibi Sen Çal Kapımı dizisinde de vedalar yaşanırken bazı oyuncular da diziye dahil oldu. Bu oyuncuların arasında başarılı oyuncumuz Sarp Can Köroğlu da vardır. Bizde sizlere için diziye yeni katılan başarılı oyuncuyu ve dizide hayat vereceği Deniz Saraçhan karakterini yakından tanıtacağız.Sen Çal Kapımı Deniz Saraçhan Kimdir

Sen Çal Kapımı Dizi Deniz Saraçhan Karakteri Kimdir?

Deniz, Eda’nın çocukluktan beri tanıdığı biridir. Uzun yıllar yurt dışında olan ve tüm dünyayı gezen Deniz yıllar sonra mahallesine gelmiştir. Mahallesinin yakınlarında bir yerde dükkan açacaktır. Çocukluktan beri Eda’ya karşı hisleri vardır fakat dostlukları bozulmasın diye bu zamana kadar hislerini hep gizlemiştir. Eda, ne kadar Deniz’i yakın arkadaşı olarak görse ve ona hiç bir umut vermesede Deniz asla umudunu yitirmemiştir ve Eda’yla bir yola başlayacağı konusunda inancı tamdır.

Son Bilgiler: Özünde iyi biri olan Deniz, Eda’ya olan aşkına yenik düşmüş ve Serkan’ın hafızasını kaybetmesiyle birlikte Edayla birlikte ona bir oyun oynamıştır. Nikâh günü Serkan her şeyi hatırlayıp Eda’nın geldiğinde ise bu evlilik gerçekleşmiş, Deniz ve Eda evlenmiştir. Eda bunun bir oyun olduğunu ve nikahın iptal olmasını istemiştir ancak Deniz bunu kabul etmeyerek kaçmıştır. Yani Deniz, başlarda sevilen bir karakter olsada daha sonra yaptığı davranışlarla herkesi kendinden soğutmuştur.

Sen Çal Kapımı Deniz Saraçhan Kimdir?

Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan, Sen Çal Kapımı dizisine yeni dahil olan Deniz karakterine başarılı oyuncumuz Sarp Can Köroğlu hayat verecektir. Dizinin sevenleri tarafından Deniz karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu’nu daha yakından tanıtacağız ve Sarp Can Köroğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karışısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Sen Çal Kapımı Deniz Kimdir yeni gelen oyuncu

Sarp Can Köroğlu Kimdir?

31 yaşında ki oyuncumuz 23 Eylül 1990 yılında Bolu’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Bolu da alnından sonra, üniversite için İstanbul’a giden Sarp Can Köroğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra işe, Akademi 35 Buçuk Sanatevi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kısa bir oyunculuk eğitiminden hemen sonra, yanı 2010 yılında Elde Var Hayat dizisiyle oyunculuğa adım atan Sarp Can, bugüne kadar birçok başarılı proje ile karşımıza çıkmıştır. Özel hayatında, online oyun oynamayı ve spor yapmayı çok seven oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Fox Tv de ekranlara gelen Bay Yanlış dizisiyle geçmişti. Dizide Doktor Serdar karakterine hayat veren oyuncumuz bu sezon yine Fox Tv de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Sarp Can Köroğlu’nun Yer Aldığı Diziler

2010 – Elde Var Hayat (Öğrenci)
2012 – Adını Feriha Koydum (Bülent)
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2015 – Güneşin Kızları (Emre)
2016 – Hayatımın Aşkı (Hakan)
2016 – Paramparça (Pars)
2018/2019 – Yasak Elma (Kemal)
2020 – Bay Yanlış (Dr. Serdar Öztürk)

Sarp Can Köroğlu Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ilgili ve özel hayatı hakkında sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun insgramda 252 gönderisi ve 697 bin takipçi vardır. Sarp Can Köroğlu’nun resmi instagram hesabı: @sarpcanSarp Can Köroğlu Sen Çal Kapımı dizisinde Deniz rolünde

Sarp Can Köroğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Daha önce, blog yazarı olan Ferhan Talib ile uzun süreli bir ılişkisi vardı. Ancak çift ilişkilerinde fikir ayrılıkları yaşamış ve yollarını ayırmıştır. Yakışıklı oyuncumuz Sarp Can Köroğlu’nun şuan ise hayatında bilinen biri yoktur.

Sarp Can Köroğlu Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz, yakışıklılığıyla da dikkatleri çekmektedir. Karizmatik oyuncu, kusursuz fiziği ve yakışıklılığıyla ilgi odağı olurken, tarzıyla da merak edilmektedir. Oyuncumuzun sevenleri, onun dizide giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları ilerleyen günlerde, marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere her Cumartesi Fox Tv de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu’nu ve dizide hayat vereceği Deniz Saraçhan karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sen Çal Kapımı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler