Sen Çal Kapımı Ceren Kimdir? Bilgileri Resimleri (Melisa Döngel)

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterini oynayan oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı detaylı bilgilerini sizlere bu sayfada aktarmaya çalışacağız. Sen çal kapımı olarak adlandırılan dizinin oldukça zengin olan oyuncu kadrosunda Ceren karakteri de Eda ve Melek kadar fazla sahnesi olan oyunculardan birisi.

Sen Çal Kapımı Ceren bilgileri biyografiSen Çal Kapımı Dizisi Ceren Başar Kimdir?

Sen Çal Kapımı Dizisi Ceren Başar Kimdir? Nam-ı diğer Cer… Eda’nın üniversiteden arkadaşı. Güzel, akıllı, şık ve başarılı. Annesi, babası, ağabeyi, amcası, dedesi hepsi avukat. Geri kalanlar da hakim, savcı. Ceren de tahmin edileceği gibi ailesinin yoğun baskısıyla hukuk okumuş. Oysa tek hayali ayakkabı tasarımcısı olmak. Ayakkabılara çok düşkün. melisa dongel sen cal kapimi ceren

Öncelikle Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren kimdir hemen gerçek adını ve soyadını yazalım. Sen çal kapımı dizisinde Ceren rolünü Melisa Döngel canlandırıyor. Oyuncu birçok dizide rol almış ve artık kamera önünde iyi oyunculuk sergilebilen oyunculardan birisi olarak görülüyor. Melisa Döngel geçtiğimiz yıllarda Elif dizisinde uzun süre rol almış daha sonra da bizim hikaye dizisi ile FOX TV’de ekrana gelmişti. Sen çal kapımı dizisinde Ceren karakteri olarak izleyeceğimiz Melisa Döngel kimdir kısaca bilgilerine bakalım.

Melisa Döngel kimdir? Sen çal kapımı Ceren

Sen çal kapımı dizisinde Ceren olarak izleyeceğiniz Melisa Döngel 25 Ekim 1999 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Oyunculuk ile ilgili eğitimlerini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde tamamlayan Melisa Döngel daha sonra Kanal 7’de ekrana gelen Elif dizisinde ilk olarak rol aldı. İlk rolü olmasına rağmen oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koyan Melisa Döngel daha sonra Arka Sokaklar ve Hangimiz Sevmedik gibi dizilerde de roller aldı.Melisa Döngel Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren

2018 yılında transfer olduğu Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Deniz karakteri ile oldukça ön plana çıkmaya başladı. Bir 74 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Melisa Döngel akrep burcudur. Melisa Döngel Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat verecek. Oldukça güzel ve alımlı bir rolle izleyici karşısına çıkacak oyuncu çok merak edilen dizi oyuncularından birisi olacak.

Melisa döngel sosyal medyada da oldukça aktif olan dizi oyuncularından biridir. Oynamış olduğu diziler de oldukça başarılı olan ve bunu sosyal medyada fotoğraflarıyla göstermeye çalışan Melisa Döngel instagram adresine de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Melisa Döngel İnstagram hesabı: instagram.com/melisadongel

Melisa Döngel’in rol aldığı diziler:
2020 – Sen Çal Kapımı (Ceren)
2018 – Bizim Hikaye (Deniz)
2016 – Arka Sokaklar (Nil)
2016 – Hangimiz Sevmedik (Sevtap)
2014 – Elif (Süreyya)

Sen Çal Kapımı Dizisi Ceren KimdirSen çal kapımı Ceren kıyafetleri elbiseleri

Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren rolünde izleyeceğimiz Melisa Döngel giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile diziyi izleyenlerin ilgi odağı oldu. Bu nedenle Melisa Döngel’in Sen Çal Kapımı dizisinde giydiği tüm elbiseleri ve kıyafetleri buradan sizlere duyurmak ve marka ve fiyatlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sen çal kapımı dizisindeki oyuncu kıyafetleri konumuzdan dizi ile ilgili tüm detaylı elbise ve kıyafetleri inceleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Ceren kıyafetleri markasıSen çal kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile birlikte yardımcı baş rolde oynayacak olan Melisa Döngel hakkında ve canlandırdığı Ceren karakteri hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Sizce oyuncumuz başarılı mı yetenekli mi lütfen yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler