Sen Çal kapımı bitecek mi 2021 yaz aylarında devam mı edecek?

İlk bölümü ile karşımıza 8 Temmuz 2020 tarihinde çıkmış olan Sen Çal Kapımı dizisi Fox TV kanalında Cumartesi akşamları yayın hayatına devam etmektedir. Ancak Sen Çal Kapımı dizisi hakkında bir takım iddialar ortaya atılmıştır. Bu iddialar ise dizinin final yapacağı yönündedir. Biz de sizleri Sen Çal Kapımı dizisinin final yapıp yapmayacağı hakkındaki hakkında bilgilendireceğiz. Gelin hep birlikte Sen Çal Kapımı dizisi bitecek mi? sorusuna yanıt bulalım.Sen Çal Kapımı Bitecek Mi

Sen Çal Kapımı Bitecek Mi?

FOX TV‘de yayınlanmakta olan ve başrol oyunculuğunu Kerem Bursin ve Hande Erçel‘in paylaşmış olduğu Sen Çal Kapımı dizisi sezon sonunda bitecektir. Dizinin final kararı almasının nedeni ise kesin olarak bilinmemekle birlikte dizinin senaryosu bitmiş olabilir ya da reyting sıralamasında düşüşe geçildiği için dizi hakkında bir final kararı alınmış olabilir.

Sen Çal Kapımı Final Mi Yapıyor?

Sen Çal Kapımı Final Mi YapıyorYönetmenliğini Altan Dönmez’in yapmış olduğu, senaryosunu ise Ayşe Öner Kutlu’nun kaleme almış olduğu romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi Cumartesi akşamları yayın hayatına devam etmekteydi. Ancak MF yapım imzalı Sen Çal Kapımı dizisi bu sezon sonunda seyircilere veda edeceğini açıkladı. Dizinin ekranlara veda etmesinin sebebi ise kesin bir şekilde ifade edilmedi.

Sen Çal Kapımı 2021 Yaz Ayında Devam Edecek Mi?

2020-2021 sezonuna bomba gibi giriş yapan Sen Çal Kapımı dizisi 1 sezonluk yayın hayatında oldukça beğenildi. Ancak dizinin 2021-2022 sezonunda ekranlarda yerini almayacağını net bir şekilde öğrendik. Dizinin yaz aylarında devam etmesi planlanmazken Haziran ayının ortalarında final yapması bekleniyor. Yani Sen Çal Kapımı dizisi 2021 yılının yaz aylarına girerken kesin olarak final yapacak ve 2021-2022 sezonunda da kesin olarak yayınlanmayacaktır.

Sen Çal Kapımı Ne Zaman Bitecek?

Sen Çal Kapımı Ne Zaman Bitecek?Hem konusu hem oyuncuları ile Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Sen Çal Kapımı dizisi üzücü bir şekilde ekranlara veda edecek. Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan ve pek çok kişinin beğenerek izlemiş olduğu dizi, son bölümünün ne zaman yayınlanacağını net bir şekilde açıklamış olmasa da bizler dizinin Haziran ayında kesin olarak final yapacağını düşünüyoruz.

Sizlere bu konumuzda Sen Çal Kapımı dizisinin final yapıp yapmayacağını dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Sizler Sen Çal Kapımı dizisinin final yapması ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sen Çal Kapımı dizisi final yapmalı mı? Diziye son zamanlarda dahil olan oyuncularımızı incelemek isterseniz – Sen Çal Kapımı dizisine yeni gelen oyuncular

Etiketler