Sen Çal Kapımı Ayfer Kimdir? Eda’nın Halası (Evrim Doğan)

Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz. Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’in oynamış olduğu Eda karakterinin halası rolünde oynayacak olan ve Ayfer karakterinde izleyeceğimiz oyuncunun bilgilerini sizlere bu sayfada yazmak istiyoruz.

Sen Çal Kapımı dizisi Ayfer Yıldız kimdir?

Sen Çal Kapımı Ayfer Yıldız kimdir karakteri; Eda’nın tek kişilik ailesi. Halası. Çok becerikli, pratik zekalı, tuttuğunu koparan bir kadın. Eda’nın düzeni bozulmasın diye Eda’nın annesinin çiçekçisini devralmış. Ayfer deli dolu bir kadın. Çok eğlenceli, komik ama tersi de çok pis. Dobra, içten, ama Eda gibi gelgitli. O da Eda’yla birlikte büyümüş, birbirlerine benzemişler sonunda. Eda‘nın her zaman için en yakın dostu, sığınacak limanı, dert ortağı Ayfer.

FOX TV’de yayınlanacak olan Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Evrim Doğan‘dır. Daha önce birçok dizide rol alan ve özellikle yine FOX TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Şeyma karakteri ile dikkatleri çeken Evrim Doğan 2020 yaz sezonunda ekrana gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer karakteri ile karşımıza çıkıyor.Sen Çal Kapımı Edanın halası Ayfer bilgileri

Ender Mıhlar’ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin oyuncu kadrosuna katılan Evrim Doğan dizide Eda’nın yani Hande Erçel’in halası Ayfer’i canlandıracak. Bu yaz sezonuna damga vurması beklenen Sen Çal Kapımı dizisinde oldukça önemli bir rolle karşımıza çıkan Evrim Doğan daha önce hangi dizilerde oynadı hangi okullarda okudu hayatı ve kısa bilgilerini resimleri ile birlikte sizlere sunmak istiyoruz.

Evrim Doğan kimdir? (Sen Çal Kapımı Ayfer)

Sen Çal Kapımı dizisinde Ayfer rolünde izleyeceğimiz Evrim Doğan 5 Eylül 1977 tarihinde Ankara ilimizde doğmuştur. Anadolu üniversitesi devlet konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun olan Evrim Doğan oyunculuk konusunda kariyerine devam etmek üzere ilk olarak 2004 yılında Cennet Mahallesi dizisinde oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra Vicdan,  Şubat, Dinle Sevgili ve Arka Sıradakiler gibi dizilerde rol alan Evrim Doğan uzun süre FOX TV’de yayınlanan bizim hikaye dizisinde Şeyma karakterini canlandırmıştır. Son olarak kardeş çocukları dizisinde Lebriz karakterine hayat veren Evrim Doğan, 1.72 metre boyunda, 52 kilo ve Başak burcudur.

Sen Çal Kapımı dizisi Ayfer kimdirEvrim Doğan’ın Oynadığı Diziler ve filmler:

2020 – Sen Çal Kapımı (Ayfer)
2019 – Kardeş Çocukları (Lebriz)
2018 – Bartu Ben (Eczacı)
2018 – Aşk Bu Mu?
2017 – Kadın (Konuk Oyuncu)
2018 – Bizim Hikaye (Şeyma)
2016 – Gülümse Yeter (Nermin)

Sen Çal Kapımı Ayfer rolü Evrim DoğanYukarıda gördüğünüz gibi sayısız dizi ve filmde rol alan Evrim Doğan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda’nın halası Ayfer rolüyle karşımıza çıkacak. Başarılı oyuncu Evrim Doğan’ı siz nasıl buldunuz beğendiniz mi, Ayfer karakterine yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu buradan götülebilir.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Hatice yıldırım

    Evrim Dogan çok güzel bir kadın ve süper bir oyuncu onun yüzügözü hürmetine izliyorum başrolü hakediyor

Etiketler