Sen Benim Kahramanımsın Kamu Spotu Reklam Müziği Sözleri

22.07.2019
573

Sağlık Bakanlığı bir reklam filmi yayınlayarak Sen Benim Kahramanımsın isimli bir film ile dikkatleri üzerine çekmeye çalıştı. 14 Mart Tıp bayramı için hazırlanan bu güzel klip aslında çoık anlamlı ve duyarlı bir reklam filmi olmuş. İzleyenlerin yeniden izlemek istediği şarkısıyla müziği ile bir bütün olan Sen Benim Kahramanımsın Sağlık Bakanlığı reklam spotu oldukça etkileyici olmuş. Bizde buna duyarsız kalmayalım istedik ve reklamı sözleri ile birlikte sizlere sunacağız burada.

Sen Benim Kahramanımsın Reklam filmi Video KlibiSen Benim Kahramanımsın Reklam müziğini Kim Söylüyor?

Sağlık bakanlığının 14 Mart tarihinde kutlanan Tıp Bayramı için özel olarak hazırlattığı bu reklamı o günden beri izlememiş olabilirsiniz belki. Ama klip ve şarkı çok güzel olduğu için ben ilk dinlediğimde çok hoşuma gidip hemen araştırdım. Ben merak ettiğime göre benim gibi bu kamu spotunu merak eden başkaları da olur diye uzunca araştırıp yazmak istedim. Sen Benim Kahramanımsın isimli bu güzel şarkıyı kimin seslendirdiğini bulamadım ama amatör bir ses ama gerçekten çok güzel kadife gibi bir ses olduğunu söyleyelim. Adını biliyorsanız aşağı yazın, Sen Benim Kahramanımsın şarkısını söyleyen sanatçıyı veya amatör hemşire veya doktoru yada sağlık çalışanı ise biz bulursak aşağı ekleyeceğiz adını soyadını.

Sen Benim Kahramanımsın Reklam müziğini Kim SöylüyorSağlık Bakanlığı Sen Benim Kahramanımsın Kamu Spotu Reklam Müziği Sözleri

Ben Sen Benim Kahramanımsın isimli reklamı yani Sağlık Bakanlığının kamu spotuna yeni denk geldim ve çok beğendim. Sözleri de çok anlamlı geldi bana. Bir doktoru bir hemşireyi veya hasta bakıcıyı sağlık görevlisini bir Attyi daha iyi özetleyemezdi hiç bir kısa reklam filmi. Yapanları ve şarkıya emek verenleri kutluyorum. İşte Sen Benim Kahramanımsın isimli reklam müziği şarkısının sözlerini sizler için yazdık buraya.

Sen Benim Kahramanımsın Reklam Müziği SözleriSen Benim Kahramanımsın Reklam Müziği Sözleri

Zamanlı zamansız geldiğimde derdimin dermanısın
Uzanır elin düştüğümde Sen Benim Kahramanımsın
İyileşir yaralarım her an yanımdasın
Beyaz sana çok yakışıyor sen benim kahramanımsın
Sen Benim Kahramanımsın Kamu Spotu reklam müziği
Sen Benim Kahramanımsın sözleri dizioyuncu.com

Sağlık Bakanlığı Sen Benim Kahramanımsın Kamu Spotu ReklamıŞimdi sizlere bu şarkı sözlerinden sonra klibi de hemen vermek ve izlemeniz için eklemek istiyoruz. Gerçekten çok güzel ve anlamlı olan bu kamu spotu umarız diğer bütün kurum ve kuruluşlara da örnek teşkil eder ve benzeri anlamlı güzel işlere imza atarlar. İşte Sağlık Bakanlığının 14 Mart Tıp Bayramı için için hazırlamış olduğu kamu spotu reklamı Sen Benim Kahramanımsın Kamu Spotu Reklam video klibi:

Sen Benim Kahramanımsın Reklam filmi Video Klibi

 

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. serdar dedi ki:

    harika müzik nerden bulabiliriz? sadece kısa parçamı ? neden uzun uyok ?:))

    1. Oğuz dedi ki:

      Serdar bey Sen Benim Kahramanımsın Kamu Spotu Reklam Müziğinin tamamını klip olarak istiyorsanız paylaşabiliriz..