Sen Anlat Karadeniz Yeni Oyuncu Zeynep Kimdir Gerçek Adı

Sen Anlat Karadeniz Yeni Oyuncu Zeynep Kimdir Gerçek Adı. Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni sezonda katılan oyuncu Zeynep kimdir? Sen Anlat Karadeniz yeni sezonu 55. bölümü ile yayınlanıyor. Yeni sezonunda katılan oyuncular arasında kadın cinayetlerine ve kadına yapılan zulme daha çok dikkat çekiliyor ve yeni sezon fragmanında da bu gösteriliyor. Yeni Sezonda yeni oyuncular geldi diziye Tıklayın >> Sen Anlat Karadeniz 2019 2020 Yeni Gelen Oyuncular

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanında da Zeynep karakteri gündeme geliyor. Zeynep yayınlanan yeni sezon fragmanında şöyle söylüyor. ”Daha 17 yaşında anne oldum bana zorla sahip olan bir canavarın oğlunu doğurdum. Bu kişinin adı Genco Tamar diyor.” Zeynep bunları söyledikten sonra ya canına kıyıyor ya da Genco tarafından öldürülüyor. Çünkü Zeynep’in cenazesi kaldırılıyor.

Cenazeyi kaldıran Kaleli ailesi ve Osman hoca yolda mezarlığa doğru giderken diziye yeni sezonda katılan Ferhat (Ali Ersan Duru) cenazenin önünde elde giden Zeynep’in fotoğrafını görünce çıldırıyor. Zeyneepp diye bağırıyor. Bunu yapan kişinin Genco olduğunu öğrenince de Genco’yu yakalayıp ormana götürüyor. Ormanda onu ayağından asıyor. Ferhat  Zeynep’in çocukluk aşkıdır. Bu yüzden ona çok değer verir. Ferhat Zeynep’e bunları yapan Genco’ya ne yapacak? Yeni sezonda cevabını alacağız.

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Kimdir Gerçek Adı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun adı Sinem Reyhan Kıroğlu. Sinem Reyhan Kıroğlu 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Sinem Reyhan Kıroğlu Kurabiye Ev, Romeo’yu beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. Sinem Reyhan Kıroğlu daha çok tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Sinem Reyhan Kıroğlu newborn ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. Aktif olarak Tiyatro Yanetki’de oyunlarda yer almaktadır. Eflatun TV’de yayınlanan İçten Sesler Korosu dizisinde yer almıştır. Güzel oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisinde de başarılı bir performans göstererek yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı. 

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Kimdir: Sen Anlat Karadeniz dizisinde Zeynep Genco’nun kurbanı oluyor maalesef. Zeynep 17 yaşında zorla kendine sahip olan Genco’nun oğlunu doğurduğunu söylüyor. Genco’yu bir canavar olarak tarif ediyor.

Zeynep’in zor durumda olduğunu bilen Tahir ve Nefes onu korumak ister. Zeynep hakim karşısına çıkacak ve Genco’nun ona yaptıklarını anlatacaktı ancak Genco’nun adamları tarafından adliye önünde öldürülür. Tahir Genco’dan bunun hesabını sormak için gittiğinde Ferhat’ın Genco’yu kaçırdığını görür. Ferhat Zeynep’e olanları öğrenince dayanamaz ve bunun hesabını sormak ister. Genco’yu kaçırır ve ormana götürür amacı ona işkence ederek öldürmektir. Tahir ise Ferhat’ın katil olmasını istemez. Bu yüzden onları bir cinayet olmadan bulmak ister ve Genco’nun hakim karşısında hesap vermesini ister. Tahir Ferhat Genco’yu öldürmeden yetişebilecek mi?

Yorum yaz

3 Yorum

  1. amanın amanın dizide kadına cinayete yönelmek iyi ama dizi tahir ve nefes aşkına dönüştü dizi aşka yollara saptı şimdide ferhat ve narin aşkı ya dizi aşk üzerinemi şiddet üzerinemi osman sınav bun a karar versin zaten nefes de fazla yaşadı

Etiketler