Sen Anlat Karadeniz Ferhat Kılıç Kimdir? (Ali Ersan Duru)

02.09.2019
20

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Kılıç Kimdir? (Ali Ersan Duru) Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonunun başlamasına kısa bir süre kala oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonunda diziye katılan yeni oyuncu Ali Ersan Duru. Ali Ersan Duru kimdir? Ali Ersan Duru Sen Anlat Karadeniz dizisinde hangi rolde oynayacak bilgileri konumuzun devamında.

Sen Anlat Karadeniz dizisine dahil olan Ali Ersan Duru dizide Ferhat Kılıç karakterine hayat verecek. Ferhat karakterine hayat veren Ali Ersan Duru Karadeniz şivesi ile seyircisinin beğenisini fragman yayınlanınca kazandı bile. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Ferkat Kılıç karakteri gönlünde gizli bir sevdası ve yarası olan biridir. Ferhat Kılıç Hazan karakteri ile ilerleyen bölümlerde aşk yaşayacak.Sak Ali Ersan Duru Ferhat Sirin karakteri

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonunda katılan yeni oyuncu Ali Ersan Duru Kimdir?

Ali Ersan Duru 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Oyuncunun annesi de Karadenizli’dir. Böylece Karadeniz dizisi olan Sen Anlat Karadeniz’e şive olarak yabancı olmayacak. Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile amatör tiyatro oyunlarına katıldı.  Üniversite eğitiminden sonra profesyonel oyunculuğa başladı ve İstanbul’a gelerek oyunculuk eğitimi almaya başladı. 2008 yılında Dialog anlatım ve iletişimde temel oyunculuk teknikleri dersleri aldı. Ali Ersan Duru Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda iki yıllık bir tiyatro eğitimi aldı.  Ali Ersan Duru ilk olarak TRT 1 de yayınlanan Başrolde Aşk dizisinde rol aldı. Sonrasında 2012 yılında Çanakkale 1915 sinema filminde rol aldı. 2013 yılında Yağmurdan Kaçarken dizisinde rol aldı. Sonrasında Bugünün Saraylısı dizisinde oynadı.Gönül İşleri, Diriliş Ertuğrul dizilerinden sonra Şahane Damat ve Kalbimin Sultanı dizilerinde de rol aldı.
Ali Ersan Duru’nun Rol Aldığı Dizi Filmleri;
2010 Lale Devri Konuk Oyuncu
2011 Başrolde Aşk
2011 Hayat Devam Ediyor
2012 Çanakkale 1915
2013 Romantik Komedi 2
2013 Yağmurdan Kaçarken
2013 Bugünün Saraylısı
Gönül İşleri
Şahane Damat
Kalbimin Sultanı.. Bu arada Sen Anlat Karadeniz yeni 3. sezon Tekrarları için Tıklayın >>Sen Anlat Karadeniz 2019 2020 Yeni Gelen Oyuncular

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Nasıl Bir Karakter?

Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni sezonda katılan Ferhat karakteri nasıl biri? Ferhat tam bir Karadeniz erkeği. Mert yürekli biri olan Ferhat’ın gönlünde gizli bir aşk yarası vardır. Ferhat aşkını gönlüne gömmek zorunda kalmıştır. Ferhat ve Hazan’ın yeni sezon fragmanındaki sahnesi de seyirciyi heyecanlandırdı.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezonda Katılan Yeni Gelen oyuncuları Kimler TIKLAYIN…

Sen Anlat Karadeniz Ferhat Kılıç bilgileriHazan Sen Anlat Karadeniz’e katıldığında acaba Tahir’le Nefes’in arasına mi girecek diye düşünüldü ancak seyircinin tepkisini çekmemek için böyle bir şey yapılamazdı. Hazan ve diziye yeni katılan Ferhat arasında ilerleyen bölümlerde bir elektriklenme olacaktır. İki inatçı karadeniz insanı olan Hazan ve Ferhat arasında ilerleyen bölümlerde aşk yaşanılması kaçınılmaz. Çünkü bu dizi de aşklar kavga ile başlıyor gördüğümüz üzere.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Ferhat rolünü canlandıran Ali Ersan Duru yakışıklı ve başarılı bir oyuncu. Sevilen bir dizi de rol alması da onun daha çok sevilmesine ve ünlenmesine fayda sağlayacaktır. Ali Ersan Duru Ferhat karakteri hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Karadeniz 'li dedi ki:

    Çok yakışaysınız birbirinize ❤❤

  2. Anonim dedi ki:

    çok başarılı ve yakışıklı kendisi başarılarının devamını dilerim ayrıca diziye renk heyecan katti yeni sezon pek sarmamisti

  3. ahmet dedi ki:

    Muhteşem karadenizli oyunculuğu süper