Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

1 Yorum 277 kez izlendi

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen anlat Karadeniz dizisi 2 sezondur oldukça yüksek reyting oranları ile hem izleyicilerin gönlünü kazandı hem de oyunculara inanılmaz bir deneyim yaşattı. Diziyi izleyenler kolay kolay bırakamaz iken son haftalarda düşen reytingler sonrasında Sen Anlat Karadeniz dizisi bitecek mi final mi yapacak erken finale mi gidiyor gibi sorular merak edilmeye başlandı. İzleyicilerin severek takip ettikleri ve çarşamba günlerine damga vuran Sen Anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için biz de kendi çapımızda bir kampanya düzenlemek istedik.

Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final olmasın KampanyasıSen Anlat Karadeniz Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Sen anlat Karadeniz dizisinin uzun süredir takipçisi bir izleyici olarak böylesine güzel izlenebilir Türk gelenek göreneklerine örf ve adetlerine uygun bir dizinin Atv gibi en çok izlenen kanallardan birisinde yayınlanması ve rekorlara imza atarak yayın hayatına başlamış olan Sen anlat Karadeniz dizisinin bir süre sonra reytinglerinin düşmesi ile ve bazı oyuncuların diziden ayrılması ile birlikte dizinin final yapacağına dair iddialar ortaya atılmaya başladı ve ikinci sezonun sonunda Mayıs ayının son günlerinde Sen anlat Karadeniz dizisinin erken final yaparak izleyiciye veda edeceği konuşulmaya başlandı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Bitmesin final yapmasın:

Bu kampanya Sen anlat Karadeniz dizisinin geleceğine yönelik olarak tasarlanmış olan bir izleyici kampanyasıdır. Sen anlat Karadeniz dizisinin çok yüksek reyting oranlarına ulaşarak rekorlar kırdığı dönemden bugüne kadar reytinglerinde biraz düşmeler olduğu doğrudur, ancak çok sevilerek izlenen ve hala 7-8 oranında Total reytingler alan Sen anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için neler gerekiyorsa burada sizlere tarif edeceğiz ve sizlerde dizinin fanları ve sevenleri olarak diziye sahip çıkmak adına bu kampanyaya katılabilirsiniz. İşte Sen anlat Karadeniz dizisinin Bitmesin final olmasın kampanyasının detayları:

Sen Anlat Karadeniz dizisi Bitmesin erken Final Yapmasın KampanyasıSen Anlat Karadeniz dizisinin final olmasın Bitmesin kampanya detayları:

Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Sen anlat Karadeniz Bitmesin 3. sezonda da kaldığı yerden devam etsin 2019-2020 sezonunda Atv’de izlemeye devam edelim diye düşünen izleyiciler bu kampanya katılabilir. Neler yapacağız kısaca söyleyelim: Öncelikle 1- Sen anlat Karadeniz dizisi Bitmesin erken final yapmasın, Sen Anlat Karadeniz dizisi devam etsin gibi yorumlarımızı konumuzun altındaki yorum kısmına yazarak öncelikle Sen anlat Karadeniz dizisinin kampanya sayfasını yorumlarınızla dolduralım.

2- Yazdığımız bu yorumları daha çok kişinin görmesi ve sosyal medyada farkındalık yaratmak için Facebook Instagram ve Twitter gibi sosyal alanlarda paylaşarak eşimize dostumuza duyuralım. Yani yorumumuzun çıktığı bu sayfanın linkini sosyal medyada paylaştıktan sonra artık bu kampanyaya katılmış oluyorsunuz. 3- Biz de Dizioyuncu.com sitesi olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcısına ve kanalı ATV’yi sizlerin yazmış olduğu bu yorumları ileterek dizinin devam etmesi gerektiğini, ne kadar çok izleyicinin yorum ve görüş bildirdiğini ve kesinlikle dizinin 2019-2020 sezonunda da kaldığı yerden Atv ekranlarında çarşamba günleri yayınlanmasının milyonlarca izleyicinin isteği olduğunu iletişim araçlarıyla hem kanala hem de yapımcıya bildireceğiz. Böylelikle kampanyamızı sizlerin desteği ile en yetkili kişilere duyuracağız. Bu amaçla Lütfen sizler de aşağıya yorumlarınızı yazarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin bitmemesi için elimizden geldiğince bu kampanyaya destek olalım.

Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final YapmasınSen Anlat Karadeniz dizisi neden bitiyor niçin final yapıyor?

Aslında dizinin final yapması için önemli bir sebep görmüyorum. Çünkü dizi 7 ve 8 oranına kadar düşen Total reytingler alsa bile bu yeni başlayan dizilerin adeta rüyası bir reyting oranı. Yani 7 ve 8 oranlarında Total reyting almak oldukça zor, zahmetli ve çok yüksek kalite gerektiren bir dizi olması gerektirir. Demek ki sen anlat Karadeniz dizisi hem çok kaliteli hem de çok iyi izleniyor. Reytingleri düştü denilerek Sen anlat Karadeniz dizisinden seyirci almaya çalışan kişiler veya sayfalar siteler sosyal medya kullanıcıları olabilir ancak bir iddia ediyoruz ki Sen Anlat Karadeniz hala çok yüksek reytinglere sahip ve bu reytingler birçok dizinin adeta rüyası.

Sen Anlat Karadeniz dizisi bu kadar yüksek reytingler alırken neden bir dizi ile ilgili final haberleri yapılır, niçin erken final yaptığı konuşulur anlamış değilim. Ancak açıkça söylemek gerekir ki yapımcı Osman Sınav Sen anlat Karadeniz dizisinin son reytinglerine bakarak karar vereceğini açıklamıştı. Şimdi kısaca reytinglere bakalım ve Sen anlat Karadeniz dizisinin son almış olduğu reyting oranlarının dizinin final yapıp yapmayacağını gösteriyor mu hep birlikte inceleyelim.Sen Anlat Karadeniz Final Yapmasın Devam Etsin

Sen Anlat Karadeniz dizisinin reyting oranları nasıl işte Son reyting sonuçları:

Sen anlat Karadeniz dizisi 1 Mayıs Çarşamba günü almış olduğu 6.80 oranındaki Total reyting ile 2. sırada yer aldı. Zaten ilk sırayı uzun süredir Diriliş Ertuğrul isimli Trt1 Dizisi alıyor. Diriliş Ertuğrul dizisine Geçtiğimiz sezon sollayıp geçen Sen Anlat Karadeniz dizisi daha sonra reytingleri yavaş yavaş düştüğü için Diriliş Ertuğrul dizisinin gerisinde kalmaya başladı. Ancak sen anlat Karadeniz dizisinin reytingleri birazcık düşmüş olsa bile hala çok yüksek olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Çünkü yeni başlayan diziler çok yüksek reyting oranları ulaşamıyor bile. Bırakın 7 ve 8 gibi çok yüksek reyting oranlarına 4 – 5 gibi total reyting oranları alan diziler bile oldukça mutlu oluyor. Yani kısacası eskisi gibi çok yüksek oranlarla ulaşmak artık mümkün değil. Televizyon izleyicisi dizileri seçerek izliyor ve gerçekten de kaliteli olmayan dizilerin yüksek reyting alması mümkün görünmüyor. Bu yüzden ne olursa olsun sen anlat Karadeniz dizisinin reyting oranları birazcık olsa da hem yapımcının hem de Atv kanalının diziye sahip çıkması ve izleyicilerin de desteğiyle Sen anlat Karadeniz dizisinin gelecek sezonda devam etmesi sağlanabilir. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları:

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son reytingleri

Sen Anlat Karadeniz dizisine sosyal medyada destek olan izleyiciler Ziyaretçiler kimler?

Sayfamızın en alt kısmında yorumunu yazarak sosyal medyada sayfamızı paylaşan ziyaretçilerimizi yazarak kendilerine teşekkür etmek istiyoruz. Bu amaçla Sen Anlat Karadeniz dizisinin kampanyasına katılarak Sen anlat Karadeniz Bitmesin erken final yapmasın gelecek sezonda devam etsin görüşlerini sayfamızda dile getiren ve bunu sosyal medyada paylaşan yorumcuları burada sizlere yazmak ve kendilerine tek tek teşekkür etmek istiyoruz. Lütfen aşağıya yorum yazarken adınızı ve soyadınızı tam olarak yazın ki doğru kişiye teşekkür edebilelim. Şimdiden kampanyaya katılan Sen Anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için elinden geleni yapan bütün ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, dizinin devam etmesine emeği geçen yorumlarıyla destek olan ve sosyal medyada sayfayı paylaşarak elinden geleni yapan bütün izleyicilerimize teşekkür ediyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba