Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen anlat Karadeniz dizisi 2 sezondur oldukça yüksek reyting oranları ile hem izleyicilerin gönlünü kazandı hem de oyunculara inanılmaz bir deneyim yaşattı. Ancak 3. sezonda reytingler hızla düştü. Diziyi izleyenler kolay kolay bırakamaz iken son haftalarda düşen reytingler sonrasında Sen Anlat Karadeniz dizisi bitecek mi final mi yapacak erken finale mi gidiyor gibi sorular merak edilmeye başlandı. İzleyicilerin severek takip ettikleri ve çarşamba günlerine damga vuran Sen Anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için biz de kendi çapımızda bir kampanya düzenlemek istedik. Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra Ulaş Tuna Astepe yeni dizisi Barbaroslar ile gündeme damga vuracak. Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atın mutlaka.

SON DAKİKA: ATV’nin çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in final bölümü çekimleri sona erdi! Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği, Sinegraf – Osman Sınav yapımcılığında ekranlara gelen dizi ekibi dün çekimleri bitirdi ve sete veda etti. (25 Ekim 2019 Cuma) “Sen Anlat Karadeniz” dizisi final bölümüyle 13 Kasım Çarşamba ATV’de ekrana gelecek.. Bu kadar iyi reytingler almaya devam ederken biten final yapan ilk dizi olacak.

Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final olmasın Kampanyası

Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Sen anlat Karadeniz dizisinin uzun süredir takipçisi bir izleyici olarak böylesine güzel izlenebilir Türk gelenek göreneklerine örf ve adetlerine uygun bir dizinin Atv gibi en çok izlenen kanallardan birisinde yayınlanması ve rekorlara imza atarak yayın hayatına başlamış olan Sen anlat Karadeniz dizisinin bir süre sonra reytinglerinin düşmesi ile ve bazı oyuncuların diziden ayrılması ile birlikte dizinin final yapacağına dair iddialar ortaya atılmaya başladı ve ikinci sezonu Mayıs ayında tamamlayan ve 3. sezonda Kasım ayına kadar devam edecek olan dizi 64. bölümde 13 Kasımda final yapacağı kesinleşti. Sen anlat Karadeniz dizisinin erken final yaparak izleyiciye veda edeceği kesinleşti işte haberimiz >> Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Kasım 64. Bölümde Final Yapıyor

Sen Anlat Karadeniz dizisi Bitmesin final yapmasın:

Bu kampanya Sen anlat Karadeniz dizisinin geleceğine yönelik olarak tasarlanmış olan bir izleyici kampanyasıdır. Sen anlat Karadeniz dizisinin çok yüksek reyting oranlarına ulaşarak rekorlar kırdığı dönemden bugüne kadar reytinglerinde biraz düşmeler olduğu doğrudur, ancak çok sevilerek izlenen ve hala 4-6 oranında Total reytingler alan Sen anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için neler gerekiyorsa burada sizlere tarif edeceğiz ve sizlerde dizinin fanları ve sevenleri olarak diziye sahip çıkmak adına bu kampanyaya katılabilirsiniz. İşte Sen anlat Karadeniz dizisinin Bitmesin final olmasın kampanyasının detayları:

Sen Anlat Karadeniz dizisi Bitmesin erken Final Yapmasın Kampanyası

Sen Anlat Karadeniz dizisinin final olmasın Bitmesin kampanya detayları:

Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Sen anlat Karadeniz Bitmesin 3. sezonun sonuna kadar kaldığı yerden devam etsin 2019-2020 sezonunda Atv’de izlemeye devam edelim diye düşünen izleyiciler bu kampanya katılabilir. Neler yapacağız kısaca söyleyelim: Öncelikle 1- Sen anlat Karadeniz dizisi Bitmesin erken final yapmasın, Sen Anlat Karadeniz dizisi devam etsin gibi yorumlarımızı konumuzun altındaki yorum kısmına yazarak öncelikle Sen anlat Karadeniz dizisinin kampanya sayfasını yorumlarınızla dolduralım.

2- Yazdığımız bu yorumları daha çok kişinin görmesi ve sosyal medyada farkındalık yaratmak için Facebook Instagram ve Twitter gibi sosyal alanlarda paylaşarak eşimize dostumuza duyuralım. Yani yorumumuzun çıktığı bu sayfanın linkini sosyal medyada paylaştıktan sonra artık bu kampanyaya katılmış oluyorsunuz. 3- Biz de Dizioyuncu.com sitesi olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcısına ve kanalı ATV’yi sizlerin yazmış olduğu bu yorumları ileterek dizinin devam etmesi gerektiğini, ne kadar çok izleyicinin yorum ve görüş bildirdiğini ve kesinlikle dizinin 2019-2020 sezonunda da kaldığı yerden Atv ekranlarında çarşamba günleri yayınlanmasının milyonlarca izleyicinin isteği olduğunu iletişim araçlarıyla hem kanala hem de yapımcıya bildireceğiz. Böylelikle kampanyamızı sizlerin desteği ile en yetkili kişilere duyuracağız. Bu amaçla Lütfen sizler de aşağıya yorumlarınızı yazarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin bitmemesi için elimizden geldiğince bu kampanyaya destek olalım.

Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final Yapmasın

Sen Anlat Karadeniz dizisi neden bitiyor niçin final yapıyor?

Aslında dizinin final yapması için önemli bir sebep görmüyorum. Çünkü dizi 4 ve 5 oranına kadar düşen Total reytingler alsa bile bu yeni başlayan dizilerin adeta rüyası bir reyting oranı. Yani 4 ve 5 oranlarında Total reyting almak oldukça zor, zahmetli ve çok yüksek kalite gerektiren bir dizi olması gerektirir. Demek ki sen anlat Karadeniz dizisi hem çok kaliteli hem de çok iyi izleniyor. Reytingleri düştü denilerek Sen anlat Karadeniz dizisinden seyirci almaya çalışan kişiler veya sayfalar siteler sosyal medya kullanıcıları olabilir ancak bir iddia ediyoruz ki Sen Anlat Karadeniz hala çok yüksek reytinglere sahip ve bu reytingler birçok dizinin adeta rüyası. İşte son hafta yani 17 Ekim 2019 çarşamba günü Sen anlat Karadeniz son reytingleri:Sen Anlat KAradeniz neden final yapıyor. bölümde 13 kasımda

Sen Anlat Karadeniz dizisi bu kadar yüksek reytingler alırken neden bir dizi ile ilgili final haberleri yapılır, niçin erken final yaptığı konuşulur anlamış değilim. Ancak açıkça söylemek gerekir ki yapımcı Osman Sınav Sen anlat Karadeniz dizisinin son reytinglerine bakarak karar vereceğini açıklamıştı. Şimdi kısaca reytinglere bakalım ve Sen anlat Karadeniz dizisinin son almış olduğu reyting oranlarının dizinin final yapıp yapmayacağını gösteriyor mu hep birlikte inceleyelim.Sen Anlat Karadeniz Final Yapmasın Devam Etsin

Sen Anlat Karadeniz dizisinin reyting oranları nasıl işte Son reyting sonuçları:

Sen anlat Karadeniz dizisi 1 Mayıs Çarşamba günü almış olduğu 6.80 oranındaki Total reyting ile 2. sırada yer aldı. Zaten ilk sırayı uzun süredir Diriliş Ertuğrul isimli Trt1 Dizisi alıyor. Diriliş Ertuğrul dizisine Geçtiğimiz sezon sollayıp geçen Sen Anlat Karadeniz dizisi daha sonra reytingleri yavaş yavaş düştüğü için Diriliş Ertuğrul dizisinin gerisinde kalmaya başladı. Ancak sen anlat Karadeniz dizisinin reytingleri birazcık düşmüş olsa bile hala çok yüksek olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Çünkü yeni başlayan diziler çok yüksek reyting oranları ulaşamıyor bile. Bırakın 7 ve 8 gibi çok yüksek reyting oranlarına 4 – 5 gibi total reyting oranları alan diziler bile oldukça mutlu oluyor. Yani kısacası eskisi gibi çok yüksek oranlarla ulaşmak artık mümkün değil. Televizyon izleyicisi dizileri seçerek izliyor ve gerçekten de kaliteli olmayan dizilerin yüksek reyting alması mümkün görünmüyor. Bu yüzden ne olursa olsun sen anlat Karadeniz dizisinin reyting oranları birazcık olsa da hem yapımcının hem de Atv kanalının diziye sahip çıkması ve izleyicilerin de desteğiyle Sen anlat Karadeniz dizisinin gelecek sezonda devam etmesi sağlanabilir. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları:

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son reytingleri

Sen Anlat Karadeniz dizisine sosyal medyada destek olan izleyiciler Ziyaretçiler kimler?

Sayfamızın en alt kısmında yorumunu yazarak sosyal medyada sayfamızı paylaşan ziyaretçilerimizi yazarak kendilerine teşekkür etmek istiyoruz. Bu amaçla Sen Anlat Karadeniz dizisinin kampanyasına katılarak Sen anlat Karadeniz Bitmesin erken final yapmasın gelecek sezonda devam etsin görüşlerini sayfamızda dile getiren ve bunu sosyal medyada paylaşan yorumcuları burada sizlere yazmak ve kendilerine tek tek teşekkür etmek istiyoruz. Lütfen aşağıya yorum yazarken adınızı ve soyadınızı tam olarak yazın ki doğru kişiye teşekkür edebilelim. Şimdiden kampanyaya katılan Sen Anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için elinden geleni yapan bütün ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, dizinin devam etmesine emeği geçen yorumlarıyla destek olan ve sosyal medyada sayfayı paylaşarak elinden geleni yapan bütün izleyicilerimize teşekkür ediyoruz.

SONUÇ: Sen Anlat Karadeniz dizisi büyük ihtimalle 64. bölümde 13 Kasım 2019 çarşamba günü son bölümü ile ekrana gelecek ve final yapacak. Dizinin bitmesini elbette istemiyoruz ancak bu konuda kanala ve yapımcı Osman Sınav’a dizinin devam etmesi için aşağıya yorum ve görüşlerimizi yazarak belirtelim fikirlerimizi. Umarız ki Sen Anlat Karadeniz dizisi devam eder ve sezon sonuna kadar sürer. Lütfen desteğinizi esirgemeyin.

Not: Sen Anlat Karadeniz Dizisi 23 Ekim Çarşamba günü oldukça iyi bir reyting alarak 6 total oranına yakın sonuç elde etti, bu gidişle dizinin alacağı en düşük reytingler bile 6 oranına yaklaştığı için yapımcı Osman Sınav dizinin uzatılmasını isteyebilir. Her ne kadar 6 gibi bir oran SAK için az gelse de yeni başlayan bir dizinin 6 oranında total reyting alması herkesin takdirini kazanacak bir gelişmedir.

Sen Anlat Karadeniz 2021-2022 tekrar başlayacak mı?

Yayınlandığı dönemde rekorlar kıran Sen Anlat Karadeniz Dizisi yeniden başlar mı, tekrar ekrana gelir mi bilmiyoruz. Ancak bir çok oyuncu farklı dizilerde rol alıyor. Yeniden bir araya gelmek mümkün görünmüyor. Bu nedenle Sen Anlat Karadeniz Dizisi 2021-2022 sezonu başlamaz diye düşünüyoruz. Ancak ileriki yıllarda efsane yeniden canlanabilir.

Yorum yaz

120 Yorum

 1. Avatar Dilara dissimide benim twiter ismim

  Neftahın başlaması için neler vermezdik allah icin artik başla her çarşamba skıldık sensiz geçmesinden biz neftahı çok özledik kaldiğı yerden yapımcı ve yönetmen ve ekip bi kabul ederse ne güzel olur artık tükendik .İyice sesimizin duyulmamasından çok yorulduk karadenizin seveni ve izliyicisi gerçekten cok yani böyle iyi kaliteli diziyi bitiripde mafetmeyinn lütfennnnn sizden tek istedigimiz sadece neftahı bize verinnnnnn okadar başka bişey istemiyoruz sizden

 2. Karadeniz senin yeniden Kaldığın yerden başlamanı istiyoruz biz her zaman izliyeciler olarak seninleyiz seni tüm kalpbimizle çok seviyoruzzz senin tekrardan başlamanı istiyoruz yine ekranlarda görmek istiyoruz 4 gozle yolunuzu gözlüyoruz ve seyirciler olarak neftahi cok seviyoruz onlarin ayrilmasini istemiyoruz asla.kaleliler bizim ailemiz oldular onlar birlikteyken çok eğlenceliler asiye ve mustafa ikiliside harika bizleri çok güldürüyorlar ..biz bunlarin asla ayrilmasini istemiyoruz .Kesinlikle En yakin zamanda müjdeli bir haberle başlamanı bekliyoruzzz … insallah 🙏

 3. Bizde özledik bizde aklimizda hayaliniz size koşmak istiyoruz artik dermanimiz kalmadi dizlerimizde …..GERİ DÖN ARTIK KARADENİZİM 💖💖💖bizleri sensiz Bırakma yaa nolurrr geri dönn kaldığın yerden kaleli ailesini ayırmayın yaaa yapimci ve oyunculari oynamaya kabul ettirin yonetmen Karadenizi ver ver ver artıkkkk lütfen amin 🙏💖

 4. Karadeniz artik tüm izliyicileri üzmeyi bi kenara bırakıp Kaldığı yerden .Tekrardan Karadeniz için çalışmalara başlaaa karadeniz başlaki bizde tüm izliyiciler olarak mutlu olalımm ..Artıkk biten diziler hep yeniden başliyor seninde baslamaya hakkin var senin arkanda koskoca seyircilerin var yapimci gorsun kanald biten dizileri bastan başlatıyor veya uzatiyr baska kanallarda oyle bizim karadenizimizin nesi vardi bitti oysaki en guzel diziydi bzimkide baslasin .Tekradn baslamasini gormek istiyorz EKRANLARA yapimci görsün istekleri duymamazlıktan gelmesin bilasız duysun ….ki karadenizi geri versin bizlere en yakin zamnda cekimlerin kaldigi yerden başlamasını istiyoruz yeter daha neyi beklicekler acaba gereksiz dizileri koycaklarina en çok izlenen diziyi koysunlar …..

 5. Karadeniz bu kotu günlerde bizlere ilac gibi gelcek ekranlara geri dön karadeniz hepimiz sana kavuşmak icin sabirsizlikla bekliyoruz ne olursun umudumuzu hic yitirmedik izleyiciler olarak bir once snaa kavusmaninin heycaniyla bekliyoruz kaldigi yerden yeni kanalinda ekranda goremk istiyorz artik eski kadroyla kaldığı yerden basla karadeniz … lutfen baslaaaaaaa ya artk Sen anlat Karadeniz bütün seyircilerin yüzlerini güldür artık

 6. Sen anlat karadenizin başlamasını merak ve heycanla bekliyoruz 🙏görün duyun artik istekleri lütfenn başlaması için artik neyi bekliyorsunuz biz başlaması için yolunu gözlüyoruz ya lütfen rica ediyorum Devam ettirin dizimizi yalvarıyorum .. seyircileri üzmeyin artık nolursunn biz gununde dizimizi görmk istiyoruz sesimizn bir an önce duyulmasıyla saygılarımla ..🙏

 7. Sen Anlat Karadeniz ekranlara Muhteşem Geri dönüş yapsınn ekranlara geri dön Sen Anlat Karadenizzzz zzzzzz👌👌👌 👌

 8. Sen anlat karadenizin kaldigi yerden baslasina gercekten cok sevindik 4gozle bekliyoruz artik ne zaman baslicak diye biz sak izliyicileri olarak dizimiz final olmasin tekrardan devam etsin istiyoruz burdan sesimiz duyulsun istiyoruz yapimci sesimizi duysun artik bize dizimizi geri versin allah rizasi icin biz kalelileri cok seviyoruz elimizden alinsin asla istemuyoruz eski oyunculariyla yeni kanalinda artik tv ekranlarinda gormek istiyorz allah icin bizlerin bu isteklerini kirmayin sesimize kulak verin bizi anlayin kardeniz bzim herşeyimz ve geri istiyoruz sezon sonuna bile raziyiz yeterki devam etsin yapimci kabul edip mujdeli haber verip sak hayranlarini sevindirsin en yakin zamanda yeni kanalinda goremk dilegiyle saygilarimla neftah

 9. Avatar Dilara naz

  Baslarsa hepimiz cok sevinirz sen anlat karadenizi cok ozledik artik surekli ne zaman baslicak diye dusunup duruyoruz 4 gozle bekliyoruz artik baslamasini yapimci kabul etsin artik devamini cekmeye sak izliyicileri olarak sesimizi duysunlar tv okadar cok gereksiz diziler varki hergun allahin gunu diyorumki bizim hafta izledigim bir gun bile olsa cok sevdigimiz dizimizden ne istediginiz diye biz sen anlat karadenizi cok seviyoruz rica ediyorum sesimiz artik duyulsun kaldigi yerden heycanla devam edip bizde sak izleyicileri olarak hepimiz heycanla en guzel bolumden kaldigi yerden izlemeye devam edelim icimizdeki karadeniz sevgisi hic solmamasi dilegiyle en yakin zamanda sen anlat baslamasiyla mutlu olmak dilegiyle insallah ..

 10. Başlarsa çok sevinirim yaa İnşallah kaldigi yerden devam eder osman sınav kadroyu değiştir mez inşallah eski kadroyla devamm ederrr nolurrr başlasınnn bitmesin final yapmasın bari sezon sonuna kadar devam etsin ama final yapmasın nnnnnn ben çok seviyorum sen anlat karadenizi

 11. Burdan osman sınava sesleniyorum final yapan dizimizi bize geri verebilirmi . Biz karadenizi ailecek izliyoruz seviyoruz neftah cok sey ogrendik ayrica hafta izlidigimiz tek guzel dizimi zi bitirdi yazik etti canim diziye televizyonda onca gereksiz diziler varki hangisi karadenizin yerini tutar acaba. Hicbirisi biz kaleli ailesini cok ozledik asiyeyle mustafayi dizimiz kaldigi yerden devam etsin yeni kanalinda sesimizi duysunlar final yapmasin biz ekranda muhtesem 4 luyu gormeyi cok seviyoruz oyuzden bizim karadenizimi bize geri versinler lutfen dizimiz bitmesinnnn iyi mujdeli bir haber bekliyoruz izleyiciler olarak insallah bekledigimiz haber gelir bize yorum hakki verdiginiz icin tesekkur ederiz en kisa zamanda mujdeli haber gelmesi dilegiyle saygilarimla ….NeFeS ❤Tahir

 12. Lütfen sen anlat karadeniz kaldı yerden devam etsin biz ve bütün hayranların sevindiren iyi kaliteli bir yapıma yazık etiniz

 13. Haydi izleyiciler destek bitmesi gereken okadar dizi varken niye sen anlat karadeniz umydumu yitirmedim starda bekliyorum bi müjde versinler

 14. Bitmesin kaldığı yerden devam istiyorum çünkü en çok sevdiğimiz diziler arasında genelde bu filmden başka bi şey izlemiyorum bu yüzden kaldığı yerden devam etmesini istiyorum teşekkürler

 15. Bitmemesi gerek bir diziydi.başladığı ilk günden beri o kadar çok konuşuldu ki dizi kaldırılsın diye. ATV büyük kanal olmasına rağmen bu diziyi satmış yeni bir dizi için inşallah STAR TV de Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümlerini izleriz. Ne kadar doğru haber bilinmez ama Star’da devam etme ihtimali olduğu söyleniyor. İnternette ki haber sitesinden. İnşallah doğru haberdir.

 16. Onca gereksiz iceriksiz siradan filimler varken sen anlat karadeniz neden final yapiyo insallah sesimizi duyarlar

 17. Lütfen dizimiz bitmesin biz Kaleli ailesini çok seviyoruz ayrılmak istemiyoruz nazar değdi dizimize lütfen devam etsin o kadar saçma dizi varken neden bu kadınlara umut olan dizimiz final oluyor lütfen devam etsin kuruluş Osman mıdır nedir hiç güzele benzemiyor izlemiycem inşallah izlenmez

 18. Sen Anlat Karadeniz bitmemeli. Ilk bolumunden beri ayni heyecanla izliyorum. Aglamaktan gozlerimiz sisti. Bunu bize yapamazsiniz. Yapmamalisiniz. Baska kanala tasinsin lutfen. Yine iple cekelim yayinlanacagi gunu. Bu dizi boyle bitmemeli ..

 19. Ayşe inşallah devamı gelir final olmaz çok güzel bir dizi inşallah sesimizi duyar dizimize devam edersiniz🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

 20. O kadar saçma diziler varken onlar bitmiyor neden Karadeniz lütfen bitirmeyin çok güzel eğlenceli bu dizinin üstüne dizi yoktur bence tahirle nefesin aşkı şimdi de ferhatla hazan tam güzelleşti dizi bitiyor çok üzücü 😢😢😢bu dizi biterse ATV biter benim için

 21. Avatar Dilek donmez

  Lütfen bitmesin ne olur bence hem kaliteli hem de örnek alınacak bir dizi 🙏😢😢😢lütfen ama lütfen bitmesin

 22. çok beğenerek izliyoruz lütfen bitmesin tam heyecanlı zamanda dizi bitermi inşallah devam eder etmesini bir izleyici olarak istiyorum

 23. Avatar Sevinç Doğuş

  Sen anlat Karadeniz bitmesin çünkü yeni bölümleri eskiye oranla çok daha eğlenceli esas şimdi büyük zevkle izliyorum lütfen bizi Asiye ve mistafadan ayırmayın

 24. Bu dizi biterde atv kanalını artık kimse izlemez ve bitmesin böyle bir karadeniz dizisi asla gelmedi giresunluyum bende buranın halkı sonuna kadar destek ve sahip çıkıyor bitmesinnnnn

 25. Lutfen bitmesin sen anlat karadeniz cunku cok guzel bir dizi baska anamsiz duziler final yapsin 10 nummara dizi cunku biterneyin ne olur lutfen

 26. Lütfen sen anlat karadeniz bitmesi nolur yalvarıyorum başka bir dizi bitsin bu çok güzel bir dizi onu bizden almayın en azında ya başka kanala tiransver edin yada sezona kadar devam etsin nolur bitmesin dizi nolur

 27. Lutfen final olmasin en azindan sezona kadar devam etsin sen anlat karadeniz çok güzel bir diziydi lütfen nolur bitirmeyin lütfen

 28. Avatar Neftah❤️

  Baştan beri severek kaçırmadan izlediğim tek dizi Sen anlat Karadeniz dizisi bitmesin devam etsin lütfen

 29. Avatar Çiçek gul

  Lütfen final olmasın gönlümüzün birincisi 10 numara .karadenizin umudu bitince inadı başlar

 30. Severek heycanla sonraki bölümünü bekledigim tek dizi dizi sevenlerine final yapmak haksızlık lütfen bitmesin

 31. Bn başladığı günden beri izliyorum çok seviyorum karadenizi nolur btirmeyin devam etsin final olmasın en güzel dizi o bittimi ne izliycem çok seviyorum FİNAL OLMASIN BİTMESİN SEN ANLAT KARADENİZ

 32. Lütfen dizi final olmasın o çok güzel ahr dizi neftah’ı çok seviyorum lütfen yapmayın

 33. sen anlat karadeniz final olmasın tahiri elimden almayın onu çok seviyorum lütfen dizi final olmasın

 34. Avatar hakan taş

  Sen anlat karadeniz final olmasın çukur olsun razıyım sen anlat karadeniz çok güzel bir dizi

 35. Avatar deli gamze

  bu diziyi final oluçağıni duyduğumda tam üç gün boyunca ağladım bağırdım sonra da sesim gitti lütfen diziyi final yapmayın. 🙁

 36. Avatar doğan taş

  lütfen final olmasın bu diziye kızmayın bu kadar güzel bir dizi ne halka final yapıyorsunuz ya.

 37. Tamarlardan o Sapık Adam öldűrűn diziyide persembeye koyun reytingleriniz yűkselir carsamba gűnű cok dizi var

 38. Avatar Hatice Bircan

  Ben anlat karadeniz bitmesini istemiyorum ben cok seviyorum bu diziyi severek izliyorum çarşamba günü gelsin diye bekliyorum boyle guzel diziler az bulunuyo heyacanli diziler cok gulduru cok guzel bence diziler bitmemeli surmeli ben cok seviyorum severek izliyorum nolur bitmesin sen anlat karadeniz sursun severek izliyorum neolur bitmesin yapumci bu diziyi bitirmesin son vermesin atv dizisine sahip ciksin yada baska kanalq dasinsin yada baska gune gecsin nolur bitmesin neolur

 39. sen anlat karadenizi bitirmeyin nolursunuz. bu diziyi seven ve izleyenleri üzmeyin. olmazsa baska kanala tasinsin ama bitmesin

 40. lütfen diziyi bitirmeyin karadenizi ve kadına yapılan haksızlığın görüldüğü tek dizi.

 41. Biz bu diziyi çok seviyoruz.Bakidan gelib Kaleli konagi Nile xiyar wat etmisdik.9yasindaki oglum dizi final yapiyor haberini duymus 3gundur hep agliyor.kesle final yapmasaydilar,biraz daha izleseydik.Dizi sayesinde o bolgeyi sevdik.bitirmeyin dizimizi😕

 42. Sen ANLAT KARADENİZ BİTMESİN bu dizi sayesinde ders çıkarmış olduk o yüzden bu dizininin bitmesini istemiyoruz dizi bizi gerçekleri gösteriyor BİTMESİN!! ☹️☹️

 43. Sen anlat Karadeniz çok güzel bir dizi çok seviyorum filme renk heyecan geldi lütfen devam etsin

 44. Siz nasıl insansiniz ya bitirmeyin şu diziyi ya bi dizimiz var onuda final yapıyorsunuz hiç izleyenleri düşünmüyorsunuz hep cebinizi düşünüyorsunuz yazık gerçekten

 45. Lütfen bitmesin,sen anlat karadeniz çok güzel bir dizi konusu da çok iyi çok şeyler öğreniyorus kuruluş osman atv de olacağı için bitmesin çok saçma ginal yapmamasını istiyorus.olmassa başka kanala geçsin yeterki bitmesin.

 46. Bune ya bi dizi için başka kanal mi yok aynı yerinde duraydı diriliş sen anlat karadenizi niye final yapıyorsunuz INŞ dirilişte izlenmez

 47. Nolur Sen Anlat Karadeniz bitmesin senaryolar gelişsin tatil nefesle uğraşabilir mercana ikisi kötü olabilir beyki bu sayede tutar bence mantıklı senaryo sEnanlatkaradenizfinalolmasın

 48. Sen anlat karadeniz bitmesin bu dizide kadına şiddete hayır demeyi öğrendik!!!!!!!!!!!!!!!!!!LÜTFEN!!!!!!!!!!!!kaldırmayın.

 49. Sak ta herşeyi gördük aile yaşantısı dinimiz Türkiye’nin en önemli sorunu cesaret boyun eğmeme herşey herşey var bu kadar güzel bir dizi nolur final yapmayın nolur olmasın final diğer bütün diziler bitsin ama bu dizi bitmesin noolurr sak final yapmasın

 50. Sen anlat Karadeniz bitmesin saçma sapan bir dünya dizi varken gidipte bunu kaldırmaları saçmalık tam bir Türk dizisi Her konudan en büyük sorunu yansıtmasının yanı sıra dinimizde ön planda bu dizi bitmesin kesinlikle bitmemeli

 51. Sen anlat karadeniz bitmesin bu Dizi herkese Umut oldu ve hayatta nasıl mücadele göstermemize vesile oldu lütfen Bitmesin başka Kanala transfer edebilirsiniz.

 52. #Senanlatkaradeniz Final olmasın Nefes yani İrem helvacioğlu çok İnsanlarımıza umut oldu bu Dizi sayesinde güçlüler ve dirençliler Şiddete karşı boyun eğmiyorlar ve cesaret bulabiliyorlar artık korkmamaya ve artık susmamaya ve en önemlisi vazgeçmiyorlar hayatta karşı mücadele edip savaşıyorlar. Tekrar diyorum lütfen bitirmeyin isterseniz başka bir Kanala transfer edebilirsiniz.

 53. #Senanlatkaradeniz nolur Final olmasın, ben çok severek izliyorum ve çok anlamlı bir Dizi buluyorum, Şiddete boyun eğmeyen Kadınlarımıza çok katkısı oldu onlar bu vesileyle artık daha güçlü oldular. Nefes Kaleli yani İrem Helvacioğlu çok şey dile getirdi bize umut oldu İnsanlarımıza kol kağnat oldu. Bu Diziyi bitirmeye değmez bari başka kanala transfer edin ama Bitirmeyin Nefes onca İnsana Nefes oldu biliyor musunuz…
  Çoğu kişiler gibi mesela annem de çok şiddet gördüğü için bu Dizi bana çok iyi geliyor çokta duygulaniyorum izledikçe, hem tüm Sen anlat karadeniz oyuncuları rolünün hakkını veriyor bence.
  Hepsi çok başarılı lütfen nolursunuz bir kaç Sezon daha sürmesine izin verin. Hem Murat daha geri dönecekti belki kim bilir Nazar’la evlenecekti daha güzel şeyler görecektik Nefesin daha kaç insana nefes olduğuna Şahid olacaktık belki Hazan da Ferhat’la evlendirdi ve Nefes İle Tahirin bebekleri gelecekti…
  Hersey bir kenara kurban olim kulak verin bu söylediklerimize tekrar diyorum rica ediyorum bitirmeyin en sevdiğimiz Diziyi bu Dizi biterse şiddet gören çoğu Insanlar nasıl da içten içten üzülüyorlardir bu Dizi sayesinde artık korkmuyorum diye direncliyim diye ve ne olursa olsun kimse için boyun eğilmez diye, bazı İnsanlar varki bu Dizi sayesinde güçlü duruyorlar bunu onlardan almayın bizler onlara Umut olalım ki onlar hayatta karşı hep dirençli olsunlar ve asla vazgeçmesinler.

 54. Bu etiketi her yerde paylaşın lütfen
  #Senanlatkaradenizfinalolmasin
  Film final olmasın başka kanala geçin final yapmayın başka güne alın filmi bitirmeyin

 55. Avatar Sak delisiyiz

  Ne olur bitmesin çok seviyoruz onları en azından sezon sonuna kadar bizimle kalssınlar

 56. bitmesin osman sınav bir senaryo çıkartamıyor musun çok mu zor torunumla her hafta heyecanla bekliyoruz

 57. Ya lütfen bitmesin eğer sen anlat karadeniz biterse benim ömrüm biter nolur bitmesin sen anlat karadeniz bitmesin neftah gitmesin ulrem bitmesin nolur reyting meyting anlamam onlardan size ne siz sürdürün noluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur bak cidden ağlarım hatta niye sezon arası verildi diye ağlamıştım

 58. bitmesin nolur bitmesin severek izliyorum heyecanlı oluyor hadi osman sınav heyecanlı bir senaryo çıkartın reytingler yükselsin

 59. Avatar tamuna kontselidze

  ben gürcüyüm, bende karadenizliyim,çok seviyorum “sen anlat karadeniz” ve sabırsızlıkla bekliyorum çarşamba günü. ailem, akrabalarim ve arkadaslarim gürcistanda, batumda severek izliyoruz. lütfen “SEN ANLAT KARADENIZ” bitmesin.

 60. Asla bitnmesin ben carsambanin gelmesini sabirsizlikla bekliyorum ogun herseyi erteliyorumbaska hircbir diziyi izlemiyorum cunku bu diziyi bastan beri izliyorum bir gun olsun diziyi kacirmadim

 61. Avatar Ece özyılmaz

  Dizimiz bitmesin başladığı gunden bu yana cok guzel devam etti tabi eskisine gore pek iyi olmasada bitmesini hic istemiyorum bir karadenizli olarak cok sevildi ve devam edip toparlamasini dusunuyorum diziyi bitirmesinler cok seviyorum

 62. Avatar Neftah ♥️♥️♥️

  Lütfen SEN ANLAT KARADENİZ bitmesin o dünyanın en güzellll dizisi final YAPMAYIN!

Etiketler