Sen Anlat Karadeniz 64. Bölümde Final Yapıyor Bitiyor, Başka Kanala Transfer Olur mu?

20.10.2019
1.193

Bu konumuzda Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Kasım 64. Bölümde Final Yapıyor Bitiyor, Sen Anlat Karadeniz Başka Kanala Transfer Olur mu? Sen Anlat Karadeniz devam etsin bitmesin kampanyası hakkında bilgiler verip sorulara cevap arayacağız. Sevilerek izlenen ve Atv’nin üçüncü sezonuyla ekrana gelen sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 64. bölümde final yapıyor ve izleyicisine veda ediyor 3. sezonun ortasında.

SON DAKİKA: ATV’nin çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in final bölümü çekimleri sona erdi! Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği, Sinegraf – Osman Sınav yapımcılığında ekranlara gelen dizi ekibi dün çekimleri bitirdi ve sete veda etti. (25 Ekim 2019 Cuma) “Sen Anlat Karadeniz” dizisi final bölümüyle 13 Kasım Çarşamba ATV’de ekrana gelecek.. Bu kadar iyi reytingler almaya devam ederken biten final yapan ilk dizi olacak.

Sen Anlat Karadeniz 64. Bölümde Final YapıyorSen Anlat Karadeniz 64. Bölümde Final Yapıyor

3 Sezondur sevilerek izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonun başından beri düşük reytingler alıyordu. Final yapacağı tahmin ediliyordu ancak 2020 yılının ilk haftalarında final yapması bekleniyordu. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman ve Ali Ersan Duru’nun yer aldığı, yönetmenliğini Murat Onbul ve Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği Sinegraf Film – Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisi kesin olarak 64.bölümüyle ekrana veda etme kararı aldı.

Bu hafta 23 Ekim çarşamba günü 61.bölümüyle ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz, 30 Eki,m çarşamba günü 62. bölümü ile Atv de yayınlanacak. 6 Kasım çarşamba günü 63. bölümü ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz final bölümüyle 64. bölümle 13 Kasım Çarşamba Atv’de. Sen Anlat Karadeniz 64. bölümde 13 Kasım Çarşamba son bölümü yayınlanarak final yapıp bitecek. Ancak bir kampanya hazırladık sizler için.. Tıklayın >> Sen Anlat Karadeniz Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Sen Anlat Karadeniz neden bitiyor Final YapıyorSen Anlat Karadeniz Neden 64. Bölümde Final Yapıyor Bitiyor?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonu devam ederken 64. Bölümde Final Yapmasına neden olan başlıca etken reytinglerin düşmesi olmuştur. Gerçekten de geçmişe baktığımızda Sen anlat Karadeniz isimli dizinin rekor düzeyde reytingler aldığına ilk başladığı haftalarda 20 Total üzerinde almış olduğu reytingler ile son 5 yıldaki rekorları bir bir kırmıştı. Bu kadar yükseklere çıkan reytinglerin sonrasında ikinci sezon boyunca da 10 – 15 arasındaki reyting oranları diziyi mutlu etmişti.

Ancak 2 sezonun sonunda bitirilmesini çok istediğiniz Sen anlat Karadeniz dizisi final yapmayıp devam edince 3. sezonda maalesef beklentilerin çok altında kaldı. Son haftalara baktığımızda Sen anlat Karadeniz almış olduğu 5 oranının altındaki reytingler ile geçmiş yıllara göre nerede 1/4 oranına gerilemiş ve oldukça düşük reytingler almaya başlamıştı. Düşük reytinglerin hem yapımcı hem de kanal tarafından gözlemlenmesi sonrasında alınan ortak karar ile 64. bölümde 13 Kasım 2019 tarihinde Sen Anlat Karadeniz’in final yapılmasına karar verildi. İşte son hafta Sen Anlat Karadeniz dizisinin reytingleri:

Sen Anlat Karadeniz Son Hafta Reytingleri:Sen Anlat KAradeniz neden final yapıyor. bölümde 13 kasımda

Sen Anlat Karadeniz Başka Kanala Transfer Olur mu?

İzleyenlerin merak ettiği konulardan birisi de Sen anlat Karadeniz dizisinin final yapmasının ardından başka bir kanala transfer olup olmayacağı başka bir kanalın Sen anlat Karadeniz dizisini alıp almayacağı konusunda merak edilen sorulara hemen yanıt verelim. Aslında sen anlat Karadeniz dizisi oldukça maliyetli bir dizi. Bu yüzden almış olduğu 4- 5 oranındaki total reytinglere rağmen final kararı alıyor. Çünkü dizi Karadeniz’de çekildiği için oyuncu maliyetleri oldukça yüksek. Gerek Trabzon’daki set için harcanan paralar ve oyuncuların kaldıkları oteller dizinin maliyetini oldukça yükseltiyor. Bu nedenle ATV daha fazla devam etmeyerek Sen anlat Karadeniz dizisine final yaptırıyor.

Sen Anlat Karadeniz kaçıncı bölümde bitecek final olacakPeki başka bir kanal Sen anlat Karadeniz dizisini alır mı transfer eder mi? bu oldukça zor bir soru. Çünkü başka bir kanalın yüksek maliyetli bir diziyi transfer edeceğini düşünmüyorum. Ancak geçmiş yıllarda örneğin Star TV ekranlarında final yapan adını Sen Koy dizisi daha sonra Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8 tarafından transfer edildi ve dizi tekrar başlamıştı. Böyle bir durum yaşanır ve Sen Anlat Karadeniz dizisi başka bir kanala transfer olur mu bir ihtimal olabilir ancak yüksek oyuncu maliyetlerini karşılayacak bir kanalı şimdilik göremiyorum. Eğer böyle bir transfer çalışması olur ve sen anlat Karadeniz dizisi Atv sonrasında başka bir kanalda tekrar yayınlanmaya başlarsa sizlere anında duyuru yapacağız ama bunun pek mümkün görünmediğini bir kez daha hatırlatalım.

Sen Anlat Karadeniz dizisi bitmesin final olmasınSen Anlat Karadeniz dizisi bitmesin final olmasın kampanyası:

Daha önceki sezonlarda bazı kanallardaki diziler final yapacakları zaman izleyicilerden gelen yüksek talepler sonrasında final tarihini ertelenir ve yayınlanmaya devam etmişti. Örnek olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisini gösterebiliriz. 2 yıl önce final yazarak ekrana veda eden Arka Sokaklar daha sonraki aylarda hem yapımcının isteği hem de izleyicilerin yüksek miktardaki talepleri sonrasında yeni sezonda tekrar Kanal D ekranlarında başlamış ve 2 yıldır hala dizi yayınlanıyor. Böyle bir durum Sen anlat Karadeniz dizisi içinde yaşanabilir. Çünkü her ne kadar reytingleri düşmüş olsa da hala çok sevilen beğenilerek izlenen dizilerden birisi. Bu nedenle izleyicilerin talep etmesi halinde Sen anlat Karadeniz dizisinin günü değiştirilerek başka bir günde yayınlanması da mümkün olabilir.

Sen Anlat Karadeniz Başka Kanala Transfer Olur muSen Anlat Karadeniz dizisi Bitmesin devam etsin kampanyası:

Bu kampanyayı kısaca şöyle özetleyebiliriz. Dizinin bitmesini istemeyen ve bunu sosyal medya aracılığı ile herkese duyurmak isteyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki sıralamayı takip etsinler.
1- Bu sayfaya Sen anlat Karadeniz dizisi Bitmesin devam etsin tarzında yorumlarımızı yazalım.
2- Daha sonra bu sayfanın herkes tarafından görülmesi ve yazdıklarımızı diğer insanlara da göstermek sosyal medyada Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda paylaşalım.
3- Arkadaşlarımızın da bu sayfaya Sen anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için yorum yazıp sosyal medyada paylaşmasını rica edelim.
4- Bizler de site yönetimi olarak sizlerin yazdığı bu yorumları ATV ile paylaşarak Sen anlat Karadeniz dizisinin devam etmesi için izleyicilerin çok istekli olduğunu ve yüzlerce yorum yazarak Sen anlat Karadeniz dizisinin devam etmesini istediklerini ATV yöneticileri ile paylaşıyoruz.

Sonuç: Sizlerden gelecek istekleri talepleri ve görüşleri burada sunmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz. Dizinin devam etmesini isteyen bazı arkadaşlar olduğu gibi devam etmesinin bir hata olduğunu belirten görüşler de bulunuyor. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi güzelce ifade ederek aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Şimdiden teşekkür eder Sen Anlat Karadeniz dizisinin ekibine ve oyuncularına teşekkür ederiz.

Sen Anlat Karadeniz bitmesin final olmasın kampanyasıİzleyici Yorumu: Bu sezon başlı başlına hataydı zaten, tadında geçen sezon bitirilmeliydi. Ben hiç izlemedim lakin ekranlara damga vurduğu da bir gerçek. Bu sezondan kendilerinin de umudu yoktu bence, reyting rekortmeni diziyi Eylül’ün 4. gününde hiçbir yapım yokken başlatmanın başka açıklaması olamaz gibi.
Tüm ekibin emeklerine sağlık, Ulaş ve İrem’in önü zaten açık. Hepsinin yolu açık olsun.

Sen Anlat Karadeniz Başka Kanala Transfer Olur mu işte final haberi haberi ve videosu:Sen Anlat Karadeniz final haberi milliyet gazetesi haberi

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=kjjAu3OSuRw

SON DAKİKA: ATV’nin çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in final bölümü çekimleri sona erdi! Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği, Sinegraf – Osman Sınav yapımcılığında ekranlara gelen dizi ekibi dün çekimleri bitirdi ve sete veda etti. (25 Ekim 2019 Cuma) “Sen Anlat Karadeniz” dizisi final bölümüyle 13 Kasım Çarşamba ATV’de ekrana gelecek.. Bu kadar iyi reytingler almaya devam ederken biten final yapan ilk dizi olacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili yapmış olduğumuz Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Kasım 64. Bölümde Final Yapıyor Bitiyor, Sen Anlat Karadeniz Başka Kanala Transfer Olur mu? Sen Anlat Karadeniz devam etsin bitmesin kampanyası hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Berna nur dedi ki:

  Geri başlasın bence bu zamana kadar en güzel dizi ve konu. Ayrıca oyuncu kadrosu harika bence geri başlamalı…

 2. Adem dedi ki:

  Geri başlasın lütfen

 3. Dilber dedi ki:

  Geri başla karadeniz

 4. Dilara dedi ki:

  Burdan osman sınava ses leniyorum lütfen hergün severek izledigimiz tek dizimizi bize geri verebilirmi acaba .. biz karadenizi ailecek izliyoruz neftah bizim umudumuz oldu onlardan çok sey ogrendik baska kanala gecsinn ama bizim dizimi devam ettirsinler .gereksiz okadar çok dizi varkı en güzel diziyi bitirmeleri kötü oldu daha bircok konu varken final olmamalıydı bence lutfen burdan yapımcılara sesleniyorum dizimiz final olmasın kaldıgı yerden heycanlı yerinden devam etsin sesimizi duyun artık karadenizimi bize geri verinnn basta nefes ve tahir olmak üzereeee ❤ hayırlısıyla bir an önce yeni kanalında başlarrr ..

 5. İbrahim koç dedi ki:

  Sen anlat Karadeniz başka kanala mı geçiyor ne oluyorsa olsun geri başlasın

 6. Duygu Yüzüak dedi ki:

  Sen anlat karadeniz baslasin ne olur. Ben o diziyi hiç kaçırmadan ilk bölümünden itibariyle izliyordum ama final oldu lütfen tekrar baslasin sızı seviyorum nefret ve asmus

 7. Gülhan dedi ki:

  Sen anlat Karadeniz devam etsin lütfennnnnn

 8. Nur dedi ki:

  Sen anlat karadeniz başka kanala transfer olsuunnnn nn 😳😭

 9. Engin dedi ki:

  Sen anlat karadeniz bitmesin ne olur ya

 10. İsmail dedi ki:

  Sen anlat karadeniz lutfen rica ediyrum ben her carsamba izliyorum burdan sayin osman sinav abime sesleniyorum geri gelsin benim tek izkeyecegim bu dizi ilk basladi baslamz hemn bunu izliyorum hic biraknadim tekrar soyluyorum birakacam yaziyi efendim ocaktan sonra gelsin geldin yeni bolumkeri gelsin

 11. Buse naz dedi ki:

  Arkadaşlar bir umut Sen anlat Karadeniz devam edebilir benim umudum var ve bu yazıyı okuduktan sonra çok mutlu oldum lütfen sizde dizinin bitmesini istemiyoruz gibi yazılar yazın

 12. Mehmet dedi ki:

  Bu dizi nin final olmasi izleyiciyi uzer fnal olmasın

 13. Suna dedi ki:

  Bencede bitmesin cok başarılı bir dizi severek izliyoruz

 14. UTKU dedi ki:

  KURULUŞ OSMAN BAŞLASIN İSTİYORUM SEN ANLAT KARADENİZE ELVEDA

 15. Gul dedi ki:

  Guzel bir senarist olursa dizi devam edebilir. Onemli olan sevilen karakterlerin daima ekranda bulunmasi. Insallah mumkun olur

 16. Anonim dedi ki:

  Un serial de nota 10
  Nu dorim sa termine!
  Superbi toți actorii!
  M am îndrăgostit de povestea lui Nefes sibTahir!

 17. Esmanur dedi ki:

  Bitmesin gelmiş geçmiş dizilerinden biri bitmesin

 18. Esmanur dedi ki:

  Ben sen anlat Karadeniz çok seviyorum Bitmesin devam etsin

 19. yaşar bulut dedi ki:

  yorumum bir karadenizli olarak bu dizinin devam etmesini istiyoruz

 20. Emine dedi ki:

  Lütfen bitmesin şu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri bence

 21. Emine dedi ki:

  Cok severek izliyoruz cok kötüdiziler var onlar kalmiyorda niye sen anlat Karadeniz dizisi kalkıyorlutven kaldirmayın

 22. Necla dedi ki:

  Senanlat karadenizi severek izliyoruz lutven bitmesin şimdiye kadar izlediğimiz engüzeldizi ATV yöneticileri lutven kaldirmaın

 23. Asiman dedi ki:

  Allah erkan denen herifi mahv etsin

 24. Günel. dedi ki:

  ☀️Sen Anlat Karadeniz☀️Dizisin Hekayesin Sevemedim Oyuncular Mekan Cok Güzel Dizi Kadına Şidet Hekayesi İle Başlasada Her Kesin Sevimli Dizisi Yurd Dışı İnsanların Sevgisi Böyük Her Kes Şu Dizinin Vedatın Sevdi Vedat Getdi Yeni Kötülür Geldi Şu Sevgi Vedatla Bitdi Retink Bir Anlığ Kayıp Oldu Final Yapması Normal Vedatın Ilk Bölümde Yapdığı Kötülükleri Unutmak Lazım Güzel Dizilere Layığ Oyuncular Sen Anlat Karadeniz Oyuncularına Güzel Dizilerde Olmasın Arzu Edirem Hayat Kötülere Bağlı Deyil İyilere Yer Vermek Lazım

 25. Jfjfjjfjf dedi ki:

  Severek izlediğim bir dizi bitmesin lütfen çok güzel bir dizi mükemmel hatta ilk defa böyle bir diziye bağlandım bitmesinnnn

 26. Anonim dedi ki:

  Sen anlat karadrniz devam etsin bitmesin lütfen

 27. Şevval su baştürk dedi ki:

  Bu filmi ilk başladığı günden belli izliyorum izlediğim halde YouTube’dan açıp tekrar izliyorum toplasan 100 kez demişimdir bu film bitince ben de bitmiş olacağım çünkü bu filme o kadar bağlandım ki ağlıyorum hergün Çünkü bu film bitmesini istemiyorum Bunu bitmesini isteyenler de var istemeyenler de ama lütfen sen anlat Karadeniz Kapanmasın kapı kapanırsa da Ulaş Tuna astepe İrem Helvacıoğlu ve demir birinci olsun 3 hangi filmde rol alsın ama lütfen üçü ayrı bir film olmasın Saygılarımla Şevval su

  1. Adem dedi ki:

   Sen anlat karadeniz devam etsin ailece izlediğimiz tek dizi