Sen Anlat Karadeniz 2019 2020 Yeni Gelen Oyuncuları ve Diziden Çıkan Oyuncular

12.06.2019
469

Sen Anlat Karadeniz 2019 2020 Yeni Gelen Oyuncuları ve Diziden Çıkan Oyuncular… Sen Anlat Karadeniz dizisi 2 sezondur ATV ekranlarında yayınlanıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlandığı süreçte seyirciler tarafından her zaman beğenildi ve reytinglerde üst sıralardaki yerini kimseye bırakmadı.

Sen Anlat Karadeniz dizisi 2019 2020 sezonunda da ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Sen Anlat Karadeniz sezon finali yaparak seyircisine bir süreliğine veda etti. Yeni sezon hazırlıklarına ise şimdiden başladı. Yeni sezonda diziye yeni oyuncular dahil olacak ve senaryo biraz daha farklı yönlere kayacaktır. Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu sezon Vedat ölmüş ancak hayatlarına yeni bir kötü adam Genco girer. Genco Kaleliler’in ve limandaki tüm kum gemilerini satın alarak kendi işlerinde kullanmak ister. Aslında amacı kum ticareti yerine bunu paravan olarak kullanıp kendi yasa dışı işlerini yapmaktır. KONU GÜNCELDİR DEVAMINI OKUYUNUZ.

Genco’ya kendi gemilerini satmak istemeyen Tahir ve Mustafa limandaki satan kişilere de tepki gösterirler. Çünkü kendi ekmek teknelerini kötü bir adama satmalarına gönülleri razı olmaz. Ancak onlar kendi gemilerini çoktan satmıştır. Tahir ve Mustafa bu savaşta yalnız kalırlar ve Genco onlara düşman olur. Genco’nun tek amacı Kaleli ailesini yalnız bırakmak onların elinde ki malları alıp onları fakirleştirmek ve kendine mecbur bırakmaktır.

Sen Anlat Karadeniz Zeynep KimdirSen Anlat Karadeniz dizisi Genconun kızı Melek Gerçek Adı : Asya Kasap

Sen Anlat Karadeniz dizisi sezon finalinde Genco yangından kurtulmuştu. Genco intikam almak için haince bir plan yapar ve Nefes’in radyo programlarında kendi gibi olan kadınların sessiz kalmaması için yaptığı çağrıyı tüm ilan panolarına astırır. Nefes kendi yaşadıklarının tüm şehrin gözleri önüne serilmesinden çok utanır ve ne yapacağını bilemez. Nefes bu utanç verici durumla savaşırken Tahir onu korumak için kolları sıvar.

Nefes Hazan ile işbirliği yapar ve Melek’i konuşturmayı başarırlar. Melek’ten yıllardır sakladığı Genco ile ilgili gerçeği öğrenirler. Genco’nun hayatını bitirecek sırrı artık Nefes bilmektedir. Genco ise hain planlarına devam etmektedir. Nefes ve Tahir doğacak bebekleri için gün saymaktadırlar. Nefes acilen ameliyata girmesi gereken bir durumdadır. Ancak şimdi de Genco tarafından kaçırılır. Nefes’in hayati tehlikesi vardır ve ameliyata girmez ise ölümle burun buruna gelebilir. Sen Anlat Karadeniz dizisi sezon finali böyle soru işaretleri ile bitirildi. Nefes Genco’nun elinden kurtulacak mı ya da onu kim kurtaracak? Nefes hastaneye yetişip kurtulacak mı? Yoksa oracıkta ölecek mi? Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda bu soruların cevaplarını bulacağız.

Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonunda diziye yeni giren oyuncular olacakken elbet senaryo gereği sezon boyunca çıkan oyuncularda oldu. Sen Anlat Karadeniz de ölerek ayrılan diziye veda eden en önemli isim elbette Vedat’tı. İki sezondur seyircinin burnundan getiren yaptığı kötülüklerle yok artık dedirten Vedat bu sezon öldü ve seyirci rahat bir nefes aldı.  Sonrasında Murat ile evlenmek üzereyken düğünden kaçan ve bir daha dizi de görülmeyen Nazar. Berrak karakteri de Sen Anlat Karadeniz dizisinden bu sezon ayrılan isimlerden birisiydi. 

Sen Anlat Karadeniz dizisine 2. sezonda dahil olan oyuncular ise diziye yeni bir gerginlik kattılar. Genco karakteri kötülüğü ile Vedat’ı aratmıyor. O da aynı Vedat gibi kadınlara erkeklere öfke dolu kendinden başka kimseye değer vermiyor!! Sonrasında Genco’nun ailesi de diziye katıldı. Melek ve Hazan kardeştir. Melek’in babaannesi Hanife Teyze de diziye katıldı ve sohbeti ile seyirciyi biraz olsun gülümsetiyor. Genco’nun eşi ve Genconun karşısında her yaptığına sessiz kalışı ile tepkileri üzerine çeken Nilüfer.  Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezonun yeni katılan oyuncularla malesef reytingleri istediği gibi gitmedi. Sen Anlat Karadeniz seyircisi artık üzülmek istemiyor! Bir kötüden kurtulup bin kötü izlemek istemiyor reytingler bunu gösteriyor!! Yapımcı ve senaristler umarız ki bu yazılanları ciddiye alır ve yeni sezonda seyircinin yüzünü güldürür mutlu eder. Siz izleyici olarak ne düşünüyorsunuz yoruma yazabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 3. sezon yeni gelen oyuncuları kimler?

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Yeni Oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz dizisi kadrosuna katılan Sinem Reyhan Kıroğlu kimdir? Yeni sezonda Sen Anlat Karadeniz kadrosunda yer alacak olan oyuncu hangi rolde oynayacak? Sinem Reyhan Kıroğlu bir tiyatrocu. Bu zamana kadar iki tiyatro oyununda yer almış. Kurbiye Ev ve Karda oyunlarında rol alan Sinem Reyhan Kıroğlu yeni sezonda da Sen Anlat Karadeniz dizisi ekibine katılıyor. Sinem Reyhan Kıroğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak.  Sen Anlat Karadeniz Zeynep rolü ve dizide neler yaşayacak? Bilgileri için TIKLAYIN.

Sinem Reyhan Kıroğlu Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonunda oynayacak ve güzelliği ile dikkat çekecektir eminiz. Önemli bir rolde olduğu takdir de yıldızı parlayacaktır ve Sen Anlat Karadeniz dizisi sayesinde ünlü biri olabilir. Oyunun yaşantısına dair bilgilere ulaşılamadı malesef. Ancak Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonunda rol alınca bilgileri eklenecektir. Tiyarto oyuncusu olan güzel oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol aldı ve 2019 yılında İçten Sesler Korosu ile ekran macerasına başlamıştır. Sinem Reyhan Kıroğlu instagram hesabını takip etmek isterseniz; https://www.instagram.com/sinemreyhann/

Sen Anlat Karadeniz Beran Soysal Kimdir Hangi Rolde Oynayacak ?

Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonunda diziye Beran Soysal dahil oldu. Beran Soysal kimdir? Beran Soysal 1988 İstanbul doğumludur. Beran Soysal’ın ilk oyunculuk deneyimini Ağır Roman Yeni Dünya dizisi oldu. Beran Soysal 2016 yılında Yolculuk filmindeki rolü ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Bir çok dizi filmde rol alan oyuncunun rol aldığı projeleri sizlerle paylaşalım.

Beran Soysal’ın rol aldığı dizi filmler; İçerde , Ağır Roman Yeni Dünya, Tek Başımıza, Sen De Gitme, Karakol – Herkes Adalet İster, Umut Yolcuları, Arka Sokaklar, Akasya Durağı, Kurtlar Vadisi Pusu, Kavak Yelleri, Eksi 18. Başarılı oyuncu yeni sezonda da Sen Anlat Karadeniz dizisine dahil olacak. Hangi rol de oynayacağı ise henüz belli olmadı.

Sen Anlat Karadeniz Ali Ersan Duru Kimdir Ferhat bilgileri

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Ferhat karakterini canlandıran Ali Ersan Duru Tahir’in askerlik arkadaşıdır ve ölen Zeynep’in çocukluk arkadaşıdır.  Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonuna katılan oyuncu Ali Ersan Duru kimdir? Ali Ersan Duru 1984 yılında Ankara’da doğdu. Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile amatör tiyatro hayatına başladı. Tiyatroyu sevince Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başladı. Üniversite sonunda İstanbul’da oyunculuk eğitimi almaya başladı. Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda iki yıl eğitim aldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Ferhat karakterini canlandıracak.

Ali Ersan Duru’nun rol aldığı dizi filmler şöyle; 2011 Hayat Devam Ediyor, Başrolde Aşk, Yağmurdan Kaçarken, Bugünün Saraylısı, Gönül İşleri,Diriliş Ertuğrul, Aşk Zamanı, Şahane Damat. Son olarak 2018 yılında Kalbimin Sultanı dizisinde rol aldı. Sen Anlat Karadeniz dizisi 3. sezonunda Ali Ersan Duru hangi rolde oynayacak henüz belli olmadı.

Sen Anlat Karadeniz Kaan Urgancıoğlu Hangi Rolde Oynayacak Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz’e 3. sezonunda dahil olacağı kesinleşen Kaan Urgancıoğlu Kimdir? Kaan Urgancıoğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinde hangi rolde oynayacaktır? Kaan Urgancıoğlu 1981 İzmir doğumlu. Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa üzerine eğitim aldı. Üniversitesi ikinci sınıfta aile dostları  Demet Akbağ vesilesi ile sinema filminde rol aldı. New York’taki Stella Adler Studio of Acting okulunda oyunculuk eğitimi aldı.

Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı diziler ve filmler; 1994 Hangimiz Eşek, İlk Aşk, Karaoğlan, Kampüsistan, Yeniden Çalıkuşu, Sessiz Gece, Seni Çok Özledim, Körfez Ateşi, Gülpare, Ah Polis Olsam, Azap Yolu, Tutsak 2007, Limon  Ağacı, Ayrılık,Bir Ömür Yetmez, Leyla ile Mecnun, Düşman Kardeşler, AŞK, Filinta, Kara Sevda dizilerinde rol aldı. Kaan Urgancıoğlu Sen Anlat Karadeniz dizisinde hangi rolde oynayacak? Bilgileri netleşince sizlerle paylaşacağız. KAAN URGANCIOĞLU SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNDE ROL ALMAYACAK. AŞK 101 DİZİSİNDE OYNAYACAK.

Sen Anlat Karadeniz 3. sezon diziden çıkan giden oyuncuları kimler?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde sezon finalinde diziden her hangi bir oyuncu çıktığı görülmedi. Nefes sezon finalinde can çekişiyordu ancak diziden çıkmayacak. Nefes Sen Anlat Karadeniz 3. sezonunda da seyirci ile olacak. Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonda diziden ayrılan oyuncuları sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Sen Anlat Karadeniz dizisinden çıkmasını istediğin oyuncular kimler olmalı? Yorum yazabilirsiniz.

Son Haberler: Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de senaryo yazarlarında da bir ayrılık yaşandı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin baş rollerinde ünlü oyuncular İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman’ın gibi önemli isimler yer alıyor. 3. sezonuna başlayacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaristi Erkan Birgören ile yollar ayrıldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezonunda senarist kim olacak henüz belli olmadı. Sen Anlat Karadeniz yeni sezon senaryo yazarı belli olunca buraya ekleyeceğiz. Sen Anlat Karadeniz 2.sezonunda dahil olan Erkan Birgören’in yerine kimin senaryoyu kaleme alacağı açıklanınca buradan duyuru yapacağız.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  sen anlat karadeniz star yine bölüm zaman nefestahir

 2. Anonim dedi ki:

  sen anlat karadeniz devam etsin

 3. Ayla dedi ki:

  Murat nazar ve berrak diziye geri dönsün rentingler yükselsin

 4. Mukadder dedi ki:

  Nefes Rolündeki oyuncu yetersiz ve yeteneksiz, Tahir ‘in yanında zayıf kalıyor, çok daha güzel ve yetenekli kızlar var Nefes gitsin artık…

 5. Rumeysa dedi ki:

  Tabi kide hazan ve ailesi tamam ailesi gitmesede olur ama kesinlikle hazan diziden ayrılmalı

 6. Anonim dedi ki:

  Nefes ve tahir mutlu olsunlar baska oyuncu istemiyorus

 7. Ayşe dedi ki:

  Çok anlamlı ve güzel bir dizi. Baş röl oyuncularının birge sahneleri çoğalmalı. Dizide Karadeniz havası olmalı.