Selma Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

11.04.2022
1.857

TMC Film yeni bir dizi hazırlığına başladı. Daha önce birçok dizide imzası bulunan TMC Film Selma dizisi için hazırlıklara başladı. Selma dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Selma dizisi konusu nedir? Selma dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Selma dizisi bilgileri konumuzda sizler de olacak.

Selma Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Selma dizisi TMC Film imzasıyla yayınlanacak. Daha önce Bodrum Masalı, Nefes Nefese, Muhteşem İkili, Kıbrıs: Zafere Doğru gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen ve yeni sezonda ekrana gelecek olan ‘Gecenin Ucunda’ dizisini hazırlayan TMC Film’den yeni bir dizi daha geliyor.Selma dizisi oyuncu kadrosu

Zeynep Çamcı

Zeynep Çamcı Selma dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak. Zeynep Çamcı Selma dizisi kadın başrol Selma rolünü canlandırıyor. Zeynep Çamcı 1986 Bodrum doğumludur. Adını Feri Koydum, Adı Zehra, Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol aldı. zeynep camci selma dizisi

Olgun Toker

Olgun Toker Selma dizisi erkek başrol oyuncusu oldu. Olgun Toker Hayat Sırları, Bir Aile Hikayesi, Güldür Güldür Show, Arıza, Son Yaz, Annenin Sırrıdır Çocuk dizilerinde rol aldı.  olgun toker selma dizisinde

Selma dizisi oyuncuları ile görüşmeler devam ediyor. Henüz başrol oyuncuları ile anlaşma yapılmadı. Bu yüzden başrol kadın oyuncusu kim olacak? Selma dizisi erkek başrol kim olacak netleşmedi. Selma dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili bilgileri belli oldukça konumuzda paylaşacağız.

Selma dizisi konusu nedir?

Senaryosunu Selin Tunç’un kaleme aldığı Selma dizisinin konusu açıklanmadı ancak adından anlaşılacağı üzere Selma isimli bir kadının hayatı ve başından geçen olaylar konu edilecektir.

Selma dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

TMC Film yapımcılığında yayınlanacak olan Selma dizisi senaryosunu Selin Tunç kaleme alıyor. Selma dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. TRT 1 kanalının iddialı yapımlarından birisi olmaya hazırlanan Selma dizisi konusu oyuncuları belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. TRT 1 son zamanlarda reytinglerde ilk sıralarda yer alan diziler yayınlıyor. Selma dizisi de bunlardan birisi olacaktır.

Selma dizisi kadın başrol oyuncusu kim olsun istersiniz? Selma dizisinin başrolü kim olursa daha çok izlenir? Selma dizisi ile ilgili yorumlarınızı görüşlerinizi konumuzun yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Beyza dedi ki:

    Selma dizisinin baş rol oyuncusu Zeynep Çamcı olmasını isterim

  2. Belgin dedi ki:

    Selma dizisinin baş rol oyuncusu NESLIHAM ATAGÜL olmasını isterim