Selena 2022-2023 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları

Bu konumuzda Selena dizisi 2022-2023 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler olacak? sorularına yanıt vereceğiz. 2022-2023 yeni sezonunda birçok dizi yeniden başlamak için gün sayıyor. Bu dizilerden birisi de Selena dizisi oldu. Geçmiş yıllarda çekilmiş özellikle çocuklar tarafından ve gençler tarafından çok sevilerek izlenmiş olan Selena dizisi 2022-2023 yıllarında yeniden ekrana taşınacak ve yeni oyuncularla yeni bir kanalda devam edecek. Bizde bu konumuzda Selena dizisi ile ilgili yeniden başlayacağını ait bilgiler vereceğiz ve yeni oyuncular hakkında bilgiler paylaşacağız. Selena 2022-2023 de Yeniden mi başlıyor, Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler? sorusu için cevap: Dizimiz yeniden Exxen platformunda 2021 yılında başladı. Selena Yeni oyuncu Kadrosu

Selena 2019-2020 de yeni oyuncularla başlayacak

Bildiğiniz gibi yeni dizilerin ekranda tutunması ve yüksek reyting alması oldukça zorlaşıyor. Her geçen gün yeni diziler ekrana gelse de bir çoğu kısa sürede erken final yaparak yayından kaldırılıyor. Oysa Selena gibi uzun süre yayınlanmış ve ekranda çok sevilmiş dizilere ihtiyaç var. Bu yüzden yapımcılar Selena dizisi ile birlikte Türk malı Çocuklar Duymasın 80’ler 90’lar gibi dizileri yeniden ekrana kazandırmak için uğraşmaya başladı. Hatta Seksenler dizisinin oyuncuları ile yeni anlaşma yapıldığı ve kısa süre sonra ekrana geleceği belirtildi. Selena dizisi de bu dizilerden birisi olarak 2022-2023 sezonunda yeniden ekrana gelecek günü beklemeye başladı.

2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler için TIKLA?

Yeni dizilerin kısa sürede erken final yapmasının ardından eski dizileri olan özlem artmaya başladı demiştik. 10 Eylül 2006 tarihinde Atv’de yayınlanmaya başlayan Selena dizisi o dönemde en çok reyting alan en çok izlenen dizilerden birisi oldu ve uzun süre devam etti. Selena dizisinin bu başarısı ve uzun süre devam etmesi adeta yapımcıların ilgi odağı oldu. Selena dizisini yeniden başlatmak sevenlerinin ilgisini tekrar toplamak için kolları sıvayan yapım şirketleri birçok oyuncu ile görüşerek Selena dizisinin yeniden başlaması için çalışmalara koyuldular.

Selena 2019-2020 de Yeniden mi başlıyor

Selena dizisi yeniden çekilecek mi 2022-2023 yılında yayınlanacak mı?

Elbette sizler gibi bizde Selena dizisinin yeniden başlamasını ekrana gelmesini istiyoruz. Özellikle son yıllarda dizileri ile ön plana çıkan ATV birçok gün yayınlamış olduğu dizilerle haftanın bir çok günü birinciliği göğüslemiş görünüyor. Salı günleri Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, çarşamba günleri Sen anlat Karadeniz, perşembe günleri bir zamanlar Çukurova dizisi, cuma günleri Hercai gibi önemli dizileri bünyesinde bulunduran ATV yeni sezonda cumartesi veya pazar günleri yayınlamak için oldukça eğlenceli bir dizi olan Selena’yı yeniden canlandırmak ve hayata geçirmek istiyor.

Selena dizisi Atv de 2019-2020 de Yeniden mi başlayacak

ATV ekranlarında 2022-2023 sezonunda Selena dizisi yeniden çekilecek mi yeniden mi başlayacak gibi sorular oldukça çok sorulurken ATV kanalında Selena dizisi ile ilgili bir açıklama bekleniyor. Selena dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Sinem Kobal son dönemde hiçbir dizide yer almamış adeta Selena dizisinin yeniden başlamasını bekliyor gibi ATV den gelecek tekliflere açık olduğunu belirtmişti. Sinem Kobal’ın eşi Kenan İmirzalıoğlu da yeni sezonda Arıza dizisiyle ekrana gelecek olunca Sinem Kobal’ın da bu sezon boş durmayarak Selena dizisi ile sevenleri ile buluşacağı belirtildi. Özellikle Selena dizisinin hayranları Sinem Kobal’a olan ilgi ve alaka dolayısıyla Selena dizisinin tekrar başlayacağına olan inançlarını ve güvenlerini tazelemiş oldular.

Selena dizisi 2019-2020 de Atv de başlıyor

2022-2023 Yeni sezon Selena Dizisi oyuncuları Kimler Olacak?

2006 ve 2009 yılları arasında uzun bir süre yayınlanan Selena dizisinin başrol oyuncularına baktığımızda Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi oyuncuların rol aldığını görüyoruz. Şimdi bu oyunculardan bir kısmı farklı dizilerde rol alsa da Selena dizisi ile yeniden ATV ile anlaşacak ve yeni sezonda bir araya gelecekleri belirtiliyor. Özellikle Sinem Kobal Cansu Demirci Sinan çalışkanoğlu ve Ümit Erdim gibi başarılı oyuncuların şimdilik herhangi bir projede yer almadıkları yeni sezonda Selena dizisi ile birlikte yeniden Atv’de ekrana gelecekleri belirtildi.

Selena dizisi yeni versiyonu 2019-2020 de Atv de mi başlıyor

Bunlarla birlikte 2021-2022 yeni sezonda Selena dizisinin oyuncuları kimler olacak diye merakla bekleyen dizinin yeni versiyonunu kimlerin çekeceğini merak eden izleyicilerimiz olacaktır. Bu sayfada Selena dizisinin yeni sezonunda başlayıp başlayacağını ATV ekranlarında yayınlanırsa Selena’nın yeni oyuncularının kimler olacağını 2021-2022 sezonunda yeniden başlayacaksa yapımcısını yönetmenini senaristini ve tüm oyuncu bilgilerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Selena dizisinin konusu nedir 2021-2022 sezonunda başlayacak mı?

Selena dizisi uzayda Ütopya adındaki bir gezegenden yola çıkarak bu gezegende iyilik ve kötülük arasındaki mücadelenin sahneye konduğu bir dizi olmuştu. Ütopya adındaki bu gezegende Selena insanlara iyilik yaparak onların içindeki insanlık ve iyilikseverliği açığa çıkarmak istiyor, bu yüzden Hadese karşı önemli bir mücadele veriyordu. Hades ise insanlara kötülük yapmak ve kötülük yapanlara yardımcı olmak için uğraşıyordu. Bu yüzden Hades’in en büyük düşmanı Selena idi. Çünkü Selena’nın içindeki iyilik o kadar büyüktü ki her seferinde Hadese karşı Üstün geliyor ve insanların içindeki iyilikseverlik her zaman galip çıkıyordu. Selena ve Hades arasındaki mücadele Selena dizisinin başlıca konusu olmuştur.

Selena dizisi Yeniden mi başlıyor

SeLeNa adı ne demek, SeLeNa Anlamı nedir?

Selenanın manasını, anlamını şu şekilde açıklayabiliriz. Aslında Selena bir kısaltmadan ibarettir: Selin’in “Se”si, Leyla’nın “Le”si ve Nazlı’nın “Na”sı ile oluşmuştur. Selena’nın bütün mücadelesi kötülere karşıdır ve kötülüğün savunucusu olan Hades Selena’nın en büyük düşmanıdır. Selena kendisini kötülerin düşmanı iyiliklerin anası olarak tanımlamıştır. Selin, Leyla ve Nazlı’nın mücadelesi iyilik mücadelesi olmuş bu yüzden kötülere karşı savaştıkları için çok sevilen karakterler olmuşlardır.

Selena 2019-2020 de başlayacak mı yeni kadrosu nasıl

Eski yıllarda Selena da oynayan oyuncuları hatırlayacak olursak Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Serkan Şenalp, Cansu Demirci gibi isimleri rahatça sayabiliriz. 2021-2022 sezonunda yeniden başlaması planlanan Selena dizisinin yeniden başlaması halinde hangi kanalda başlayacak yeni oyuncuların kimler olacağı oldukça merak ediliyor. Atv ekranlarında yeniden başlayacağını düşündüğümüz Selena dizisinin yeni sezonda başlaması halinde bilgileri ve oyuncularla ilgili detayları sizlere bu sayfada yazmaya devam edeceğiz.

Selena dizisi 2021-2022 Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

1- Selena (Sinem Kobal)

Selena Dizisi Selana rolü Sinem Kobal

2- Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

Selena Dizisi Hades (Sinan Çalışkanoğlu)

3- Selin (Cansu Demirci)

Selena Dizisi Selin rolü (Cansu Demirci)

4- Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

Selena Dizisi Nazlı (Dilara Kurtulmuş)

5- Leyla (Gizem Güven)

Selena Dizisi Leyla (Gizem Güven)

6- Kıvılcım (Hazal Şenel)

Selena Dizisi Kıvılcım (Hazal Şenel)

7- Burak (Gökhan Keser)

Selena Dizisi Burak (Gökhan Keser)

2021-2022 sezonunda yeniden başlaması beklenen Selena dizisinin yeni oyuncu kadrosunu belli oldukça buraya yazmaya devam edeceğiz ve sizleri bilgilendireceğiz. Önemli Not: Dizinin yeni versiyonu için bazı oyuncu seçmeleri yapılacakmış. Bu konuda bilgi almak ve sizde oyunculuktan şansınızı denemek ister misiniz? Dizi oyuncusu olmak için gerekenler ve Nasıl dizi oyuncusu olunur konumuza mutlaka göz atıp şartları okuyup başvurunuzu aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Dizi Oyuncusu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olunur Şartları Nedir? TIKLAYIN

Selena Dizisi Yeni Oyuncuları Kimler

Lütfen sizler de Selena Dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Selena dizisinin 2021-2022 sezonunda yeniden başlaması hakkındaki görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

Not: Selena dizisi 2021-2022 sezonunda benzer bir dizinin televizyonda yer almaması ve çocukların böyle bir diziyi sürekli takip edip istemesinden dolayı güncel versiyonunun çekimlerine başlanacağını duyduk. Ancak Selena dizisinin 2021-2022 sezonu kesin olarak ne zaman başlar bilemiyoruz. Selena dizisi 2021-2022 sezonunda yayınlansın ister misiniz? Aynı oyuncularla mı yoksa yeni oyuncularla mı yayınlanmalı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

142 Yorum

 1. yeni oyuncular gelmesini beklerim selenanın yeni dizisi hem 2022 ve 2023 te gelceğini bekliyorum

 2. Avatar Betül bayır

  bazı selena oyunucularının yotube kanalları veya sosyal medyaları üzerinden hafif ipuçlarıverdiğini görebilmekteyiz

 3. Avatar Burak Kocatas

  Ya gozunuzi seviyim SELENA dizisinin 2 Sezonunu yayinlayin 1 sezonda meteor durduruldu ama sonu boyle bitemaz hani Selena ve Burak evlenecekti.

 4. İnşallah Selena başlar çünkü kardeslerimle her gün onun başlaması için çok bekliyorduk yemeğimizi bile Selena başladıktan sonra yiyorduk inşallah başlar nolur başlasın

 5. lutfen SELENA baslasin ben bu dizinin ozetini 7-nji kez izliyorum A2 den ama selin ablayla ozan abiyi çooook sewiyorum onlari diziden çikarmayin çunku onlar bir-birklerine çok yakisiyorla

 6. İnşallah başlar en kısa zamanda çunkü cocuklarım çok sevıyor hergun soruyor çocuklar teşekkürler

  • 2022 den geliyorum selena dizisini çok seviyorum 2022 de de yayınlanmasını istiyorum a2 kanalında neden yine eski bölümleri yayınlanmıyor ya

 7. Ben başlamasını çok istiyorum o filmi çok seviyorum umarım başlar 2021- 2222 de yeniden başlar işallah

 8. Güya 2020-2021 sezonun da başlayacaktı noldu başlamadı şimdide 2021-2022 sezonunda başlayacak diyorlar arkadaşlar bunlar prim yapıyor inanmayın selena dizisini seviyorum herkes ister yeniden başlamasını başlasa idi zaten önceden başlardı bu primcilere kanmayın şimdi 2021-2022 sezonunda başlıcak diyorlar eminim başlamıycak.

 9. Selena yeniden başlamalı ve eski kadrodaki oyuncular ile yeni çekimler yapılmalı.Fitnat,Hades,Burak,Honos,Selena hepsini yeniden görmek istiyoruz.Dizilerin en güzeli.

 10. Selena tekrar başlasın ayni kadro olsun. Birde fitnat gelsin. Ayni kadroyu tekrar görmek istiyoruz heyecanla bekliyoruz sinem kobal kesinlikle olmali aslı fitnat burak tabiki hadess ve başka hades istemiyoruz

 11. BENCE SELENA YENİDEN BAŞLASIN VE YENİ OYUNCULARLA DEVAM ETMELİ BEN ÇOK KİŞİNİN İZLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM 4 GÖZLE BEKLİYORUM

 12. Avatar Esra KAYŞAN

  Eski oyuncular gelsin dizi ATV de yayınlansın ben Selena dizisini çok seviyorum dört gözle bekliyorum LÜTFEN

 13. Avatar Nahal karimi

  Ben selena dizisinin buyuk hayraniyim baslamasini istiyoruz artik eski oyuncularla bence yeni oyuncularla yapilirsa eskisi gibi cok izlenmez ne zaman saat kacta hangi kanalda olacagini cok merak ediyorum hadi basla eski kadroyla hadi na-na-na selena se-le-na

 14. Avatar İsmin vermeyen kişi….

  Bence çıksın ben hala özetlerini izliyorum o kadar güzel yani
  Bence çıksın ama oyuncular değişmesin selin değişebilir ama çünkü yurtdışında olduğu için

  Ama çıksınnnnnnnnnnnnnnnnn ne olur?😔

 15. Avatar furkan temurbuğa

  selena dizisi başlasın 4.sezon olsun 5.sezon 6.sezon 7.sezon 8.sezon 9.sezon 10.sezon 11.sezon 12 sezon 13 sezon 14 sezon 15 sezon 16.sezon.17.sezon 18.sezon 19.sezon 20.sezon 21.sezon. 22. sezon 23. sezon 24 sezona kadar olsun ve oyuncular deyişmesin her oyuncular kalsın hiç bir oyuncu deyişmesin tamamı ben o eski selena oyuncularını seviyorum lütfen değişmesin oyuncular o oyuncularla devam edelim lütfen lütfen lütfen

 16. Selena dizisindeki oyuncular değişmesin selena yine sinem kobal olsun oyuncuların hiç biri değişmesin özellikle selin,leyla ve nazlı

 17. Avatar Nadide nurhan şener

  Didem özkavukçu başak parlak selin ışık tolga sayışman olcay kılavuzlu oyuncular gelsin lütfen selenaya

 18. Men Azerbaycanliyam ve Selena dizisini çok seviyorum.
  Yeniden başlamasını istiyirem oyuncularından hec kimi. Deyismesi i istemem , çünkü eski oyunculqrla sevdik bu oyuncuları .

 19. selene sinem kobal tekrardan oynamasına güveniyorum inşallah selin leyla ve nazlının ve ekramin burak gitmesinler bana sorcak olursanız iyi ama aslı yerine baskası gelsin fitnat yerine baskası gelsin kılvılcım yerine baskaşı gelsin lütfen sinem kobal seni seviyorum

 20. Avatar Gülsüm Bacak

  Bence yeni halleriyle daha güzeller bence selena dizisinin yeniden ekranlara gelmesi güzel olur bence yeniden ekrana gelsin

 21. Selena dizisi cox sirin bir maceraydi.Yeniden baslasa eminemki coxx izlenerr.Amma ayni oyuncular olsa maraqli olar.Fikrimce:

 22. A2 de sürekli selenayi izliyoruzzzzz baslasinnnnnnnnn 2006lara dönmek istiyoruz çok sıkıldı mafya dizlerinden aile dizisi olarak on numara

 23. Avatar berrak türkmen

  ben çok sevdim selenayı daha yeni keşvetim banada annem gösterdi galiba kanal 555 de yada 146 da bizim telivizyonda 555 de ama komşumuzda 146 da bilemiyorum kanalımı takip eder misin 3 boncuk 3 kardeş

 24. Hala daha izliyoruz çocuklarım ile birlikte A2 kanalında hergün saat 4 te başlıyor çok seviyoruz bıkmadan sıkılmadan izliyoruZz

  • Avatar Rojin Özcan

   Ya ben de istiyorum Selena çıksın çok seviyorum yeni sezonu çıksın artık eski bölümü izliye izliye ben Selena oldum bence çıksın ve salı günleri yayınlansin çünkü o gün hiçbir dizi yok Çarşamba ve hafta sonu çıkmasın

 25. Avatar Ruslan Bağırov

  Ben azerbaycanlıyım selena dizisini kızım çok seviyo 2020 cı yılın 12 kasımda biteceği için üzülüyo ne olursunuz A2 tv-sinde 13 kasımda ilk bölümünden yiniden veriniz rica ediyorum ne olursunuz

 26. Salam Mən Azərbaycanlıyam Selena dizisini çok seviyorum yenidən başlamasına istiyorum neçə dəfə təkrar baxmışam çok seviyorum lütfən başlasın özəliklədə Sinem Kobal yani Selena sizi və qızları daha çok sevirem😘😍😍

 27. selena dizisinin başlamasını cok istiyorum selena karekterini yine sinem kobalın canladndirmasını çok istiyorum

 28. 💖Bakmaya diyamadıım bir dizi.❤Gərçəkdən kaç kere bakdıımı unutdum(saysız olsa gərək)İnşAllah başlar💜

 29. Selena selin leyla nazli olar cox gozeldi menimde adim zehradi menim emi qizmda olarda selena ezber bilirler oldda selenan xestesidi mende selenan xestesiyem dahada yaxsi baslasin mektebde yoxdu baxariq men cox istiyirem baslasin😍😻🌸💋❤️✨♥️

 30. Selena yeniden baslasin cox gozeldi selena seli leyla nazli olari cox sevirem ❤️💋😍😻

 31. Bu haber doğru mu bilmiyorum ama başlarsa çok güzel olur. Cocuklugumuzu hatirlariz ama su an 2020 ve başlaması.

  • Teşekgurler size cok sevındım. Selena dızısınde oynamak benım ıcın sevkdı. Yınıden teşekgurler.

 32. Selena Yeniden Başlarsa Çok Güzel Olur
  Çünkü Günümüzde Adam Akıllı Dizi Yok Hele ATV’de bu aralar kaliteli dizi yok Kuruluş Osman hariç

 33. bu diziyi cok sewiyorum Benim ismimde Selena. bu ismi bana ablam koymus.Ablamda bu diziyi izliyormus ilk ekranlara sunuldugunda😍😘

 34. Avatar selena hayranı

  selena dizisi devam ettirir misiniz.kuzenlerimle beraber tekrar bölümlerini bakıyoruz.umarım yeni bölümlerini gösterirsiniz😍☺😀🥰🧒🏻sizi çok seviyoruz.muck muck

 35. Avatar minik ,şirin hanım

  bir şey diyecem selena dizisi sevmeyenler.hayır sevmiyorsanız.bize hakaret etmeyin.

 36. MUHITIN SAN BANA BAK YINE BIR GEZ SELENA
  YINE COK GOTU SOYLARSI BAN SAN JEZ BERIM WE OLDURURUM DINEDIMI MUHITIN…
  27.01.2020 SAAT 21:20

 37. Avatar minik ,şirin hanım

  merhaba yine ben.size bir şey söyliycem. siz selena çizgifilmi yapmışsınız.youtubede yazdımçıktı.ama çok az.selena dizisi yapmıyorsanız bizim için biraz daha yapıp televizyona düşürür müsünüz🙂

 38. Selena dizisi yenidan baslamasyn cunki selena dizisini sewmiyorum sebebiyse selena dizisini kucukluktan beri goruyorum lutfan yenidan baslamasyn

  • Avatar minik ,şirin hanım

   bence selena dizisi çok güzel .inşallah başlar. eğer bunca insan beğenmeseydi a2de selena dizisi gösterilmesdi.bence sen bak

  • nese olur yonetmen ve senariste ve selena dizisi yapimcilarina soylerim neşe bu diziyi sevmiyor yeni bolumleri çekmeyin

 39. Avatar minik ,şirin hanım

  sizin selena müziklerini,dizinizi,oyunlarınızı ve böyle siteleri takip ediyorum.sizin yeni diziniz olmasını en çok ben seviyorum.bence yeni bölüm olursa diyelim ki 10 yıl sonra diye başlasın.hiçbir oyuncu eksik kalmasın.selin evlensin ozanla.leyla da.nazlı yeni biriyyle beraber olsun.selenanın yeni bir gezegeni olsun.adı iyilikler gezegeni olsun.hadesin de kötülükler gezegeni olsun.a2 de bakıyorum. bir de yeni bölüm olsun.boşuna mı yazıyoruz yorumu .bir de eğlenceli bölümleriniz de oldu valla.şu an 6. kez selena bakıyorum.kardeşim de bakıyor.madem bu dizi bu kadar seviliyor.o zaman yeni bölümmmmmmmmmmmmm olsun diyorum.ve bu emojileri gönderiyorum❤🙂😍😍😍👧💗😽🥰💛🤩😃❣✌🏻👌🏻🎀💟♥♥♥♥♥♥🧡🤍🤍🖤☺👨‍👨‍👧‍👦hadi kırmayın bizi.11 yaşına geldim.ama sizden vazgeçmedim.bizim sınıftaki deli erkekler de bakıyor.o derece yani.size öpücükler.muck muck

 40. Sinem abla ben selena dizisini bayılarak izliyorum İstanbul sarıyer den gönderiyorum seni çok seviyorum ❤️❤️Sinem abla❤️💜

 41. Men Azerbaycandan biz bu diziyi çox sevirik şu anda izliyorum yeniden başlasa güzel olar 👍💖💞👌👏

 42. Avatar minik ,şirin hanım

  selenayı çok seviyorum.5-9 yıl sürsün.evde sıkılıyoruz.a2 de bakıyoruz.6.kez selena bakıyorum.bizi kırmayın.

 43. Selena dizisi çok guzel çok seviyorum ve severek izliyorum

  SELENA
  Selin
  Leyla
  Nazlı
  Çok seviyorum sizi ❤❤❤

 44. BÜTÜN OYUNCULAR GELSİN Selena Selin Leyla Nazlı Kıvlıcım Burak hoca fitnat ekrem aslı müstesna zülfikar …

 45. Bence Selena çok güzel bir insan en iyi siralar 1 Selena 2 Leyla 3 nazlı 4 yüce honos en son Hades gerçek hayatta iyi ama dizide kötü hepsine saygılar dilerim

 46. Selena oyuncuları deyişmesin nazlı selin fitnan leyla selena aslı ekrem kıvılcım zulfikar müstesna sanayi burak behlül dilara iremmsu alamet hoca pandora

 47. Bence pazar başlar çünki pazartesi kuruluş osman salıEDHO perşembe bir zaman çukurova cuma hercai cumartesi kim mil olmak ister bunlar sezon sonuna kadar gider kimse bilmez final yapacak bence

 48. Meraba arkadaşlar! Ben çok isterdim ki Selena dizisi A2 de başlasın. Nolursunuz!!! Haftanın hər günü

 49. Salam mən Azərbaycanlıyam Selena dizisini də çox xoşlayıram. Sinem Kobal da çox gözəl çıxış edir. Xahiş edirəm ki, siz bu dizini atv də verin.

 50. Avatar Seyhan çağlıyan

  Lütfen çıksın çok özldik evet yeni dizilerde gğzel ama eski diziler kadar değil sabahın körğnde kalkıp izlerdim tekrar aynısnı yaomak istiyorum lütfen çıksın herün her saat her saniye hiç bıkmadan izleri daha önceki özetleri iziliyorum hiç sıkılmadan lütfeeeennnnnn

 51. Eski nesil şaftı böyle dizileri izliyip mutlu oluyordu.fantastik diziler bu kadar yoktu şimdi teknoloji gelişti çocukların ellrinde TLF Tablet TG eni o eski nesil gibi değiller çok fenalar
  Kısacası umarım yanilirim ama bb ence olmaz

 52. Yha inş başlar bu diziyi acayip seviyorum her gün 1bölüm bitiyorum bazen 2 bölüm.başlars benden müftüsü olmaz 10 yıl sürse bile izlerim 😍😍😍😍😍🧡💜💗💙💓💕💓

 53. İnşallah başlar o kadar mutlu oldum ki yeniden başlayacak yazısını görünce en sevdiğim dizilerden biriydi selena çok mutluyum çok

 54. Selena atv de ne zaman başlayacak 2019 arası 2020 arası ne zaman başlıyor ve 2019 ve 2020 de saat kaçta çıkacak atv de veye a2 de çıkardı bazen ama çoğunlukla a2 de çıkardı şimdi selena oyuncular değişmesin selamın oynan dizine göre verilen adlar şunlar olsun gerçek adı değil dizideki adı ile
  Aslı
  Ekrem
  Kıvılcım
  Dilara
  İremsu
  Nazlı
  Selin
  Leyla
  Selana
  Burak
  Fitnat
  Behlül
  Sanayi
  Zülfikar
  Müstesna
  Sanayinin Annesi
  Alemet hoca
  Kader
  Bunlar olsun Selana oyuncuları değişmesin yine bunlar olsun bu oyuncuları çok sevdik değişmesin oyuncular eski yani 2019 dali oyuncular bitmeden önce oyuncular gayet başarılıydı şimdi yeniden başlayacaksa yeni oyuncular olmasın yine eskisi gibi devam etsin ve
  Yüce honus
  Demeter
  Taber
  Bunlarda değişmesin biz bu oyuncuları alıştık sevdik ve şimdi 2019 da ve 2020 de başlayacak olan. Selana yeniden başlayacaksa oyuncular değişmesin

  • Selena dizisi ne zaman baslayjak . Eger baslarsa a2 baslasin nolur ban Selena dizisini coook seviyorum. Biraz hizli baslasin nolur.saat kacda baslar . 2019 baslasin nolur . aynen haberin yalnis olmadigi ne billi.

 55. Eğer başlıyacaksa 2019 2020 yıllarını tamamlamamız gerekli eger 2019 da yayinlamazsalar mecburen 2020 yi beklememiz lazim olacak biliyorum herkes cok heyecanli ama beklersek sonucunu gorecegiz.

  • Aynen ne zaman başlayacak 20019 ve 2020 ne zaman başlayacak oyuncular değişmesin ve saat kaçta başlayacak atv de