Seksenler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler, Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (Yeni Sezon)

11.10.2019
72

2019-2020 yeni sezonda TRT1 ekranlarında 11 Ekim cuma günü yeniden başlayan Seksenler dizisinin en güzel şarkıları müzikleri ve jenerik fonları sizler için ekrana gelen tüm şarkıları dinlemeniz ve bulmanız için istekleriniz doğrultusunda buraya ekleyeceğiz. Seksenler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler, 2019-2020 Yeni Sezon Seksenler Jenerik Fon Şarkısı Sözleri burada sunulacak..

Seksenler dizisinde yeni sezonda çalan şarkı jenerik fon müziğiSeksenler Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Yeni Sezon)

Daha önceki sezonlarda dizide kimi zaman hüzünlü kimi zamanda oldukça neşeli şarkılar çalıyordu. Özellikle seksenli yılların ruhunu yansıtan bir çok şarkı izleyiciye sunuluyordu. Yeni sezonda da Seksenler dizisinde çalan tüm şarkıları ve müziklerin hem sözlerini hem de kimin söylediğini buradan sizlere sunacağız. Seksenler dizisini başında ve sonunda çalan jenerik fon şarkıları da merak ediliyor. Tüm müzikleri istekleriniz doğrultusunda sizlere sırayla yazarak videolu şekilde paylaşacağız.

Seksenler dizisinin başında sonunda çalan şarkılar müziklerSeksenler Dizisi Jenerik Fon Şarkısı Sözleri (2019-2020)

Mint yapım tarafından hazırlanan ve 11 Ekim cuma günü milli maçtan hemen evvel başlayan Seksenler dizisinde tüm şarkıları ve müzikleri buraya ekleyeceğiz. Ancak sizlerden ricamız bizlere bu konuda hangi şarkı ve müzikleri ekleyeceğimize dair ipuçları vererek bizlere hem bölüm hemde sahne adıyla yardımcı olmanız. Mesela Seksenler 14 Ekim 2 bölümde dizinin başında çalan Orhan Gencebay şarkısı gibi.. Elbete bir çok müzik Seksenler dizisinde çalacak ve kulaklarımızın belki de pasını silecek ama özellikle 80’li yılları anımsatan ve geçmişi özleyenlere büyük bir nostalji yaşatacak görünüyor. Seksenler dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosu için Tıklayın >> Seksenler Dizisi Oyuncu Kadrosu (2019-2020)

Seksenler dizisi jenerik müziği fon şarkısı yeni sezon 2015-2016

Seksenler dizisinde Gülden ile Ahmet sahnesinde çalan Nikah Masası Şarkısı – Ümit Besen

https://www.youtube.com/watch?v=ovGD5L2sjWU

Seksenler Dizisi Geçmişte Çalan Şarkılar Müzikler

Seksenler Dizisinde yeni sezon jenerik müziği video dinle:

Seksenler dizisinde özellikle jenerik fon şarkıları her sezonda damga vurmuştu. Bu sayfaya merak edilen dizinin tüm şarkılarını müziklerini sizlerden gelen istekler doğrultusunda eklemeye gayret edeceğiz. Eğer bulamaz veya ekleyemez isek dizinin hangi sahnesinde olduğunu da yazarak bizlerden istekte bulunabilirsiniz. Seksenler dizisinin tüm şarkılarını müziklerini bu sayfaya toplamaya çalışacağız. Şimdilik sizler de Seksenler dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve dizinin tüm şarkı ve müziklerini bizlere sorup isteğinizi yazabilirsiniz.

Seksenler dizisinde çalan şarkılar müziklerSeksenler 1. Bölüm Özeti: Çınaraltı Mahallesine açılacak olan yeni bir inşaat herkes tarafından çok merak edilir ama Bekçi Bekir kimseye izin vermez burasının ne dükkanı olacağını kimseye anlatmayınca millet içice merak eder.  Çınaraltı Mahallesindeki mahalleli içeri girmek istese de Bekir onları sokmaz, tüm ısrarlara rağmen de oraya ne yapıldığını söylemez. Bekir uyuduğunda inşaata girmeye hazırlanan Şahin, onu bekleyen kötü sürprizden habersizdir. Şahin gece yarısı sokakta öyle biriyle karşılaşır ki, bu kişinin mahalleye geri dönmesi başta Fehmi ve Rukiye olmak üzere herkesin hayatını alt üst eder! Seksenler yeni sezon nerede Çekiliyor Tıklayın >> Seksenler Dizisi Nerede Çekiliyor, Çınaraltı Mahallesi Neresi?

Seksenler dizisi 2019-2020 yeni sezon jenerik fon müziğiAhmet ve Gülden tarafında ise Gülden ikinci çocuğuna hamile olduğu için Fehmi ve Rukiye’nin evinde kalmaktadır. Gülden kendi evine dönmek istese de Rukiye ve Fehmi’nin içi rahat etmediği için hep beraber yaşamaya başlamışlardır. Nazlı ise yana yakına iş aramakta ancak hiçbir yerden kabul almamaktadır. Öte yandan Nazlı’nın gizli gizli biriyle mektuplaşması büyük merak konusu olur. Butik Ali ve Dilek, artık Nurten ve Seyfi’nin evinde kalmaya başlamıştır. Nurten bunu kısa süreli bir ziyaret sansa da, Butik Ali ve Dilek evlerine geri dönecek gibi değildir. Çünkü Butik Ali batmıştır ancak bunu herkesten gizlemektedir. Fehmi, evde Çağatay hakkında konuşulmasını yasaklamıştır. Çağatay neden evde değildir? Fehmi ve Çağatay arasında ne yaşanmıştır?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. eylül köksal dedi ki:

    Seksenleri izlerken aklım hep seksenli yıllara gider gerçekten o zamanlarda teknoloji olmadığı için insanlar zorlanıyordu ama komşuluk çok iyiydi birisinin zor zamanı olsa herkezin seferber olduğu yıllardı.

  2. Kübra dedi ki:

    Merhabalar ya seksenler dizisi yeni sezon 287. Bölümde özellikle Rıza komiser sahnesinde çalan bi Karadenizmüziği var onun ismini öğrenmek istiyorum