Seksenler Dizisi Suna Kimdir? Eda Akalın

24.06.2021
956

Seksenler dizisi Suna karakteri kimdir oldukça merak edildi. Çağatay ve Belçikalı eşi Amelie eve dönünce onlarla birlikte evde bulunan üniversite öğrencisi Suna karakteri de Seksenler dizisine 2021-2022 sezonunda dahil olan yeni oyunculardan biri oldu. Bizde bu konumuzda Seksenler dizisine yeni gelen Suna kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde yer aldığı kısa bilgilerini sizlere sunmak istiyoruz.

Seksenler dizisi Suna kimdir?

Seksenler Dizisi Suna KimdirSeksenler dizisinde Suna, İstanbul’da üniversite okuyan ve kız yurdunda kalan bir karaktere hayat veriyor. Dayısı Fehmi’yi ziyaret eden Suna mahallede Kahveci Mesut’un çırağı olan Cemal’e aşık olmuş ve bu nedenle sık sık mahalleye ve dayısı Fehmi’ye geliyordu. Özgürlüğüne oldukça düşkün olan Suna karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Eda Akalın. Şimdi sizlere kısaca Fehmi’nin yeğeni olan Suna karakterini canlandıran ve Seksenler dizisine güzel bir renk katan Eda Akalın hakkında bilgiler verelim.

Eda Akalın kimdir? Seksenler dizisi Suna

Seksenler dizisine Suna karakteri olarak dahil olan ve Amelie ile oldukça iyi bir ikili olarak görülmeye başlayan Eda Akalın 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eda Akalın Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde yüksek eğitimini tamamlamış Seksenler dizisinden önce keşke hiç büyümeseydik dizisi ile masallardan geriye kalan filminde rol almıştır. Seksenler dizisinde özgürlükçü kız Suna karakterine hayat veren ve Fehmi babanın yeğeni olan Suna, Seksenler dizisinde Amelie ile birlikte oldukça güzel ve renkli bir kişilik oldu.Seksenler Dizisi Suna karakteri gerçek adı

Suna karakteri Amelie ve Çağatay’ın diziye dönmesi ile birlikte daha çok ön plana çıktı ve Fehmi babadan kalan boşluğu bir nebze de olsun doldurmaya çalışacak. Bu arada Suna ile birlikte diziye yeni giren Amelie karakteri de çok merak edildi. Seksenler dizisi Amelie kimdir konumuza göz atabilirsiniz. Ayrıca Seksenler dizisinin kadrosuna yeni dahil olan oyuncular konumuzu da bakabilirsiniz. Suna ve Amelie gibi birçok yeni oyuncuyu eklediğimiz Seksenler dizisi yeni oyuncuları konumuza hepinizi bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.