Seksenler Dizisi Rukiye Ayrıldı mı Neden Çıktı?

16.05.2022
1.495

Yıllardır Seksenler dizisinde izlediğimiz Rukiye karakteri sezon sonunda diziden ayrılacak. Seksenler dizisinde Rukiye karakterine hayat veren Özlem Türkad neden ayrıldı niçin diziden çıktı merak edildi. Seksenler Dizisi Rukiye Ayrıldı mı Neden Çıktı? geri dönecek mi gibi sorulara bu sayfada detaylı yanıt vermek istiyoruz.

Seksenler Dizisi Rukiye Ayrıldı mı Çıktı mı?

Seksenler dizisinde ailenin annesi olan ve Rukiye karakterine hayat veren Özlem Türkad yıllardır rolünü başarıyla oynuyor. Ancak son dönemde Özlem Türkad ismi Seksenler dizisinden ayrılacak diye duyulmaya başladı. Hatta Seksenler dizisindeki bazı sahnelerde de Rukiye’nin Almanya’ya gideceği, fıtık ameliyatı için yurt dışına çıkacağı duyurulmaya başlandı. Bu nedenle bazı izleyiciler Rukiye karakteri Seksenler dizisinden çıkacak mı ayrılacak mı gibi meraklı sorular yöneltiyor. Hemen cevap verecek olursak Rukiye karakteri sezon sonunda Seksenler dizisinden ayrılacak. Bu bilgi maalesef bizler üzsede kesin bir bilgidir.

Seksenler Dizisi Rukiye Niçin Ayrıldı Neden Çıktı?

Seksenler Dizisi Rukiye Ayrıldı mı Neden Çıktı? Seksenler dizisinde yıllardır Rukiye karakterini canlandıran Özlem Türkad sezon sonunda diziden ayrılacak. Peki Rukiye karakteri diziden neden çıktı niçin ayrıldı? TRT dijital platformda yeni diziler hazırlamaya başladı. TRT’nin dijital platformdaki yeni dizilerinden birisinden gelen teklifi kabul eden Özlem Türkad bu nedenle sezon sonunda Seksenler dizisindeki rolüne son verecek. Muhtemelen fıtık ameliyatı için Almanya’ya gitti şeklinde bir senaryo yazılarak Rukiye karakteri diziden çıkacak.

Sizce Seksenler dizisi Rukiye karakterinin çıkması doğru bir karar olur mu? Yıllardır Seksenler dizisinin başrolünde yer alan Özlem Türkad yani Rukiye karakterinin diziden ayrılması reytingleri düşürür mü bu konularda sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Bize göre kesinlikle reytingler düşmeye başlar Rukiye’nin yokluğu dizi de çok belli olur.

YORUMLAR

 1. Rüstem Erol dedi ki:

  Çok uzadı. Bitirilmesi lazım.

 2. Dilek dedi ki:

  Zaten Balkan’ın Ninnisinin fragmanlarında gördük. Çok yazık babadan sonra anne de uzaklaşırsa Seksenler
  dizisinin tadı kalmaz…..

 3. Zeynep dedi ki:

  Filmin içine ediyorlar maşallah

 4. Figen dedi ki:

  Çok üzüldüm çok ne diyeceğimi bilemiyorum. Rukiye bu dizide önemli bir rolü vardı. Iyi bir anne., harika bir komşu teyze ve ideal kayınvalide
  İnşallah reytingler düşmez