Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2020 Yılında

TRT ekranlarında hafta içi her gün saat 17.00 da ekrana gelen Seksenler dizisinin almış olduğu reytingler beklentilerin bir hayli altında kalınca Seksenler dizisinin geleceği de merak konusu olmaya başladı. Alınan son reyting sonuçlarından sonra Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2020 Yılında mı Seksenler Final yapacak erken final mi olacak gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Seksenler dizisi yeni sezonu büyük bir heyecanla başladı. İlk kez Ocak 2012’de yayınlanan Seksenler dizisi final yapmasının ardından 2019 yılında tekrar yayınlanmaya başladı. Merakla beklenen önceden saat 20:00 da yayınlanan Seksenler dizisi yeni yayın döneminde saat 17:00 da başladı. Haber saatinden önce yayınlandı. Bu da onun reytinglerini etkiledi. 

Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Seksenler dizisi kaç bölüm sürecek? Seksenler dizisi yayın dönemine başladı ve hafta içi her gün yayınlanıyor. Bu yüzden de günlük dizi olarak yayınlanıyor. Günlük dizilerin reytingleri çok yüksek olmuyor genelde çünkü hafta içi her gün bir diziyi takip etmek zor oluyor. Her gün izlenme oranları değişiklik gösteren Seksenler dizisinin reytinglerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. Seksenler dizisi kaç bölüm sürecek? Final yapacak mı bilgilerini paylaşacağız.

Seksenler dizisi yeni yayın döneminde nasıl reyting aldı? Reyting grafiği başarısı ne durumda;

Sıra Tarih RTG (%)
20. Seksenler 28 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
24. Seksenler 25 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 2
25. Seksenler 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
20. Seksenler 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
24. Seksenler 23 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 2
32. Seksenler 22 Ekim 2019 Salı Reytingleri 1
29. Seksenler 21 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
27. Seksenler 18 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 2
21. Seksenler 17 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
41. Seksenler 16 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 1
8. Seksenler 14 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 4
7. Seksenler 11 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 4

Seksenler dizisi yeni sezonunda reytingleri düşük seyrediyor. En iyi reyting oranı 20. sıra olan Seksenler dizisi sadece yayın dönemine başladığı 11 ve 14 ekimde 7. ve 8. sırada yer almış. Sonrasında reyting sıralaması çok düşük. Çünkü haberlerden önce diğer kanallarda da izlenebilecek günlük dizi ve programlar yer alıyor. Seksenler dizisinin yayınlandığı saatte diğer kanallarda neler var? Rakipleri hangi dizi ve programlar; Kanal D de Arka Sokaklar, Show TV de haftalık dizilerin tekrarları, Atv de Esra Erol, Fox tv Zuhal Topal, Tv8 de Yemekteyiz dizi ve programı yer alıyor.

Seksenler dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Seksenler dizisi ne zaman final yapacak? Seksenler dizisi reytingleri bakacak olursak yakın zamanda final yapabilir diyebiliriz. Ancak Trt1 in böyle bir kararı yok. Trt1 çok sevilen Seksenler dizisi için final kararı alır mı şimdilik bilemeyiz. Seksenler dizisi reytingleri düşük olsa da izleyenleri tarafından sevilen bir dizi ve gerçekten ailecek ekran başına oturup izleyeceğiniz nadir dizilerden.. Eski aile kültürü birlikteliği dayanışmasını görmek ve çocuklarınıza örnek olsun diye izlemek izletmek çok güzel oluyor.

Seksenler dizisi haftalık diziye dönerse eskisi gibi reytinglerinde artış olur mu? Haftalık diziler arasında reytingleri nasıl olur daha mı düşer? Seksenler dizisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Seksenler dizisi sizce bitmeli mi? Yoksa reytinglerinde artış sağlar mı ? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2020 Yılında (12 Yorum)

  1. Seksenler bitmesin. Hergun ailecek izliyoruz. Bide Ergun ,Çatatoy ,Emel ,Niyazi, Hayati gelmeli. Yeni Samide gidip onun yerine Suat gelse… vede haftada 2 gün saat 19da yada 20de olsa reytingde her hafta ilk 3. Sirada olmasza şerefsizim

  2. Kesinlikle bitmemeli eski oyuncular dönmeli çağatay ergun hasta bakıcı hayati rıza komserin eşi birde ahmet le güldenin evi olmalı

  3. Kesinlikle final yapmamalı çok severek izliyoruz insan izlerken huzur buluyo çocukluk yıllarımiz gözümüzün önüne geliyor çok mutlu oluyoruz ama saati bize ters geliyor yemek hazirlama saatleriniz oturamadigimiz saatler bizde izlemeye fırsat bulamıyorum internetten saat 21.oo de 22.oo filan oturup izliyorum

  4. Seksenler dizisi ailecek izledigimiz bir dizi ama seyfi denen adami lutfen diziden alin cikarin o karakter yuzunden kapatip izlemiyoruz diziyi mahfetti.

  5. Seksenler dizisi ailecek izledigimiz bir dizi ama seyfi denen adami lutfen diziden alin cikarin o karakter yuzunden kapatip izlemiyoruz diziyi mahfetti.

  6. ARKA SOKAKLAR TEKRARLARI HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 16.00 DA YAYINLANIYOR

  7. Dizi güzel günlük, dizi olması daha da güzel ama her gün izlemek bu süre sonra itici olmaya başlıyor. Haftalık dizi formunda olması daha iyi olurdu. Zaten seksenler bir tiyatro yani. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım.🤔


Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2019