Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2022 Yılında

29.10.2019
12

TRT ekranlarında hafta içi her gün saat 17.00 da ekrana gelen Seksenler dizisinin almış olduğu reytingler beklentilerin bir hayli altında kalınca Seksenler dizisinin geleceği de merak konusu olmaya başladı. Alınan son reyting sonuçlarından sonra Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2022 Yılında mı Seksenler Final yapacak erken final mi olacak gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Seksenler dizisi yeni sezonu büyük bir heyecanla başladı. İlk kez Ocak 2012’de yayınlanan Seksenler dizisi final yapmasının ardından 2019 yılında tekrar yayınlanmaya başladı. Merakla beklenen önceden saat 20:00 da yayınlanan Seksenler dizisi yeni yayın döneminde saat 17:00 da başladı. Haber saatinden önce yayınlandı. Bu da onun reytinglerini etkiledi. 

Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Seksenler dizisi kaç bölüm sürecek? Seksenler dizisi yayın dönemine başladı ve hafta içi her gün yayınlanıyor. Bu yüzden de günlük dizi olarak yayınlanıyor. Günlük dizilerin reytingleri çok yüksek olmuyor genelde çünkü hafta içi her gün bir diziyi takip etmek zor oluyor. Her gün izlenme oranları değişiklik gösteren Seksenler dizisinin reytinglerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. Seksenler dizisi kaç bölüm sürecek? Final yapacak mı bilgilerini paylaşacağız.

Seksenler dizisi yeni yayın döneminde nasıl reyting aldı? Reyting grafiği başarısı ne durumda;

Sıra Tarih RTG (%)
20. Seksenler 28 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
24. Seksenler 25 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 2
25. Seksenler 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
20. Seksenler 24 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
24. Seksenler 23 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 2
32. Seksenler 22 Ekim 2019 Salı Reytingleri 1
29. Seksenler 21 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
27. Seksenler 18 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 2
21. Seksenler 17 Ekim 2019 Perşembe Reytingleri 2
41. Seksenler 16 Ekim 2019 Çarşamba Reytingleri 1
8. Seksenler 14 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 4
7. Seksenler 11 Ekim 2019 Cuma Reytingleri 4

Seksenler dizisi yeni sezonunda reytingleri düşük seyrediyor. En iyi reyting oranı 20. sıra olan Seksenler dizisi sadece yayın dönemine başladığı 11 ve 14 ekimde 7. ve 8. sırada yer almış. Sonrasında reyting sıralaması çok düşük. Çünkü haberlerden önce diğer kanallarda da izlenebilecek günlük dizi ve programlar yer alıyor. Seksenler dizisinin yayınlandığı saatte diğer kanallarda neler var? Rakipleri hangi dizi ve programlar; Kanal D de Arka Sokaklar, Show TV de haftalık dizilerin tekrarları, Atv de Esra Erol, Fox tv Zuhal Topal, Tv8 de Yemekteyiz dizi ve programı yer alıyor.

Seksenler dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Seksenler dizisi ne zaman final yapacak? Seksenler dizisi reytingleri bakacak olursak yakın zamanda final yapabilir diyebiliriz. Ancak Trt1 in böyle bir kararı yok. Trt1 çok sevilen Seksenler dizisi için final kararı alır mı şimdilik bilemeyiz. Seksenler dizisi reytingleri düşük olsa da izleyenleri tarafından sevilen bir dizi ve gerçekten ailecek ekran başına oturup izleyeceğiniz nadir dizilerden.. Eski aile kültürü birlikteliği dayanışmasını görmek ve çocuklarınıza örnek olsun diye izlemek izletmek çok güzel oluyor.

NOT: Ülkemizde ve tüm dünyadaki korona virüsü salgını sonrasında diziler çekim yapmaz oldu. Seksenler dizisi de çekimlerini durdurdu. Seksenler oyuncuları 6-7-8 nisanda Ev yapımı dizisini çekmeye başlayacak. Bu tarihlerde Seksenler dizisi yayınlanmayacak. Seksenler Yerine Ev Yapımı dizisi yayınlanacak.

Seksenler dizisi haftalık diziye dönerse eskisi gibi reytinglerinde artış olur mu? Haftalık diziler arasında reytingleri nasıl olur daha mı düşer? Seksenler dizisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Seksenler dizisi sizce bitmeli mi? Yoksa reytinglerinde artış sağlar mı ? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Salim dedi ki:

  Ufak senaryo rutuşuyla haftada 1 gün haberlerden sonra olursa aile tadında keyifle izlediğimiz dizi daha çok tutar..

 2. ASLAN dedi ki:

  DİZİNİN BABASI KAÇ BÖLÜMDÜR YOK .AİLE DİZİSİNDEN ÇIKTIK,DÜZENBAZ HULUSİ’NİN SAÇMALAMALARINA DÖNDÜ.

 3. Dilek saruhan dedi ki:

  Çok severek izliyoruz ailece ama haftaiçi saat yanlış eskisi gibi haftada bir gün olarak yayınlanabilirse daha iyi olur

 4. Semra dedi ki:

  Çok severek izliyorum beni cocukluguma götürüyor insallah birmez 🙏

 5. Anonim dedi ki:

  Ben yıllardır bu diziyi seyrediyorum gününde seyredemezsem videolarını takıp editorum .Şimdiye kadar takip ettiğim ender dizilerden biri beni gecmişe cocukluguma götüren o güzel günleri tekrar yaşatan tek dizi .İnsallah yayından kaldırılmaz .Sevgiler

 6. Sunay durmaz dedi ki:

  Bence dizi devam etmeli .severek izliyoruz. Ancak her gün değil haftanın belli bir gününde olursa daha kıymetli hale gelir. Daha çok izlenir.

 7. Hasan dedi ki:

  Seksenleri ne zaman başlar 2020 yeni bölüm seviyorummmm

 8. ŞŰKRŰ dedi ki:

  final gaps in bits in kopekler bits in kopek

 9. Meltem dedi ki:

  Severek ızlıyoruz lütfen bıtmesın oyuncularda degişmesin cok ama çok keyıflı emeğı geçen herkese teşekkurler

 10. Ali dedi ki:

  Seksenler ne zaman başlar ben seksenler seviyorum devam 2023 kadar devam ettirsin 360 seksenler tekrar istemiyorum lütfen tekra istemiyorum. Seksenler yeni dizi yapasın

 11. Ali dedi ki:

  Seksenler ne zaman başlar ben seksenler seviyorum seksenler 360 kanal yeni bölüm saat.19.00 başlarsın niye çağda yeni bölüm yok

 12. nursel dedi ki:

  Ne kadar yalan reyting almadığından değilde kıskanıldigından kaldırıldı bence tabi eski oyuncularda katılırsa reyting çokda artar ama Seyfi çıksın

 13. Kader dedi ki:

  Lütfen bitmesin hemen başlasın çok severek izliyoruz tam aile dizisi

 14. Hüsne Karakuş dedi ki:

  Ailecek sevdiğimiz diziydi inşallah tekrar dönerler.

 15. Nilgün Güler dedi ki:

  Ailece çok severek izliyoruz inşallah hep devam eder en azından haftada birgün bile olsa razıyız

 16. Seksenler hayranı dedi ki:

  Ben bir seksenler hayranıyım. Evde bile bişey olunca onlar gibi davrandığımın farkına vardım (:D) Mesela Pastacı Sami’nin Allah Allah deyişini evdeki herkes yapıyor:) Şahini, fato anayı, fehmiyi… Reytingleri aslında düşük değil. Biz onu zamanında izlemiyoruz mesela. Daha sonra geriye alıp izliyoruz. Bu şekil yapan bizden başkası var mı? Tabii ki bir sürü kişi var. Bu sebeple reytingler düşük gösteriyor. Ben ki (14 yaşındayım) eski bölümlerini(final yapmadan önceki tüüüüüüüm bölümleri) 5 kez bitirmiş bir insanım. Öyle deli gibi seviyorum. İNŞALLAH BİTİRMEZLER. Ödevleri felan yapıp direk tv kumandasını alıp açıyorum ve ailecek izlemeye başlıyoru. Çok güzel inşallah bitmez:)

 17. Recep Şinasi dedi ki:

  Seksenler 2021 devam

 18. Anonim dedi ki:

  Bitsin çok bilesürdü yeni den bașlaması da yanlıș birkarardı zaten. Boșa paraları savuruyor trt kimden çıkıyor bunun paraları tabi’ki bizlerden onun için gereksiz dizi ve programlar bitmeli.

 19. Türkmen dedi ki:

  Seksenler bitmesin. Hergun ailecek izliyoruz. Bide Ergun ,Çatatoy ,Emel ,Niyazi, Hayati gelmeli. Yeni Samide gidip onun yerine Suat gelse… vede haftada 2 gün saat 19da yada 20de olsa reytingde her hafta ilk 3. Sirada olmasza şerefsizim

 20. İrem dedi ki:

  Kesinlikle bitmemeli eski oyuncular dönmeli çağatay ergun hasta bakıcı hayati rıza komserin eşi birde ahmet le güldenin evi olmalı

 21. Sibel dedi ki:

  Hayati dönsün onsuz olmaz

 22. Selda dedi ki:

  Kesinlikle bitmemeli ancak hastabakıcı hayati lutfen dönsün

 23. Selma dedi ki:

  Kesinlikle final yapmamalı çok severek izliyoruz insan izlerken huzur buluyo çocukluk yıllarımiz gözümüzün önüne geliyor çok mutlu oluyoruz ama saati bize ters geliyor yemek hazirlama saatleriniz oturamadigimiz saatler bizde izlemeye fırsat bulamıyorum internetten saat 21.oo de 22.oo filan oturup izliyorum

 24. Ali dedi ki:

  Seksenler 50 dk yerine 90 dk olursun

 25. Ali dedi ki:

  Seksenler devam istiyorum ama saat değişir istiyorum saat. 20.00 de olrsun

 26. Ilknur dedi ki:

  Seksenler dizisi ailecek izledigimiz bir dizi ama seyfi denen adami lutfen diziden alin cikarin o karakter yuzunden kapatip izlemiyoruz diziyi mahfetti.

 27. Anonim dedi ki:

  Seksenler dizisi ailecek izledigimiz bir dizi ama seyfi denen adami lutfen diziden alin cikarin o karakter yuzunden kapatip izlemiyoruz diziyi mahfetti.

 28. AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR TEKRARLARI HAFTA İÇİ HER GÜN SAAT 16.00 DA YAYINLANIYOR

 29. Hatice BOLAT dedi ki:

  Dizi güzel günlük, dizi olması daha da güzel ama her gün izlemek bu süre sonra itici olmaya başlıyor. Haftalık dizi formunda olması daha iyi olurdu. Zaten seksenler bir tiyatro yani. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım.🤔

 30. Hasan dedi ki:

  Bitmesin cok severek izliyoruz