Seksenler Dizisi 2021-2022 Sezonu Devam Edecek Mi?

1 Yorum 182 kez okundu.

Bu konumuzda sizlere 24 Ocak 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan Seksenler dizisinin 2021-2022 sezonunda ekranlarda olup olmayacağından dizinin bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsedeceğiz.

Seksenler 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

İlk bölümü 24 Ocak 2012 tarihinde başlayan aile dizisi, 27 Mayıs 2017’de final yaparak ekranlara veda etmişti. Ancak nostalji türündeki dizinin geniş izleyici kitlesinin olmasından dolayı tekrar 11 Ekim 2019 tarihinde kaldığı yerden devam etmiştir. Hepimizi geçmişe götüren dizi, seksenli yıllarda ki o güzel ilişkileri hafta içi her gün Trt ekranlarında bizlere sunmaktadır. Usta isimlerin yer aldığı dizinin aldığı reytinglerde kötü değildir. Daha önce biten ancak yoğun istek üzerine tekrar başlayan dizi, yeni 2021-2022 sezonunda da yine Trt ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Seksenler Bitecek Mi?

Seksenler dizisi 2021-2022 Yeni Sezon olacak miUzun yıllardır ekranlarda yer alan diziden birçok oyuncumuz ayrılmıştı. Ancak bu durumun dizinin reytinglerine pek bir etkisi olmadı. Oldukça güçlü oyuncu kadrosuyla ve hepimizi geçmişe götüren hikayesiyle adından sıkça söz ettiren dizi Trt’nin sevilen dizileri arasında yer almaktadır. Haftaiçi hergün Trt de yayınlanan dizi güzel bir başarıyla ilerlemektedir ve bundan dolayı dizinin bitmesi gibi bir durum yoktur.

Seksenler Final Mi Yapacak?

Daha önce 2017 yılında 6. sezonuyla final yapan dizi, yoğun istek üzerine 2019 yılında tekrar yayın hayatına başlamıştır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin yönetmen koltuğunda Bora Tekay oturmaktadır. Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Ceyhun Fersoy gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi şuan güzel bir başarıyla ilerlemektedir. Aldığı reytinglerle yükselişte olan dizi kendini izleyicilere sevdirmeyi başarmıştır bundan dolayı sevilen dizi Seksenler bu sezon final yapmayacaktır.

Seksenler Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak?

Seksenler 2021-2022 Yeni Sezonda devam edecek miSenaryosunu Murat Aras, Birol Güven, Eray Yasin Işık ve Deniz Gök’ün birlikte kaleme aldığı dizinin yapımcısı ise dizinin senaristlerinden biri olan Birol Güven’dir. Ekranların vazgeçilmez dizisi Seksenler’in bu kadar sevilmesinde ki sebeplerden biride, aile dizisi olmasıdır. O yıllarda yaşanan olayları, samimi ilişkileri ekranlara getiren dizi bu kadar geniş izleyici kitlesine sahipken final söz konusu değildir ve bu yıl sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren dizi önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Bu konumuzda sizlere her gün Trt ekranlarında izleyicilerle buluşan Seksenler dizisinin 2021-2022 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Seksenler Dizisi oyuncu kadrosu konumuza buradan bakabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler