Seksenler Ayşegül Kimdir? Öğretmenin Kızı rolü (Yağmur Akçil)

Seksenler Ayşegül kimdir bilgileriSeksenler Ayşegül kimdir bilgileri burada: Seksenler dizisine dahil olan yeni karakterlerden birisi de Ayşegül oldu. Seksenler dizisinde Ayşegül Kimdir? Öğretmenin Kızı rolünde diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı nedir bilgilerini sizlere burada detaylı şekilde yazmak ve Seksenler Ayşegül hakkında bilgiler ile dizide kalıcı mı geçici mi olacağını sizlere aktaracağız.

Seksenler Dizisi Ayşegül Kimdir?Seksenler dizisi Ayşegül kimdir Yağmur Akçil

Seksenler dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Son olarak dizinin kadrosuna dahil olan Öğretmen ve kızı Ayşegül merak konusu oldu. Seksenler Ayşegül Kimdir? Seksenlere yeni katılan Öğretmen ve Kızı rolü hakkında hemen bilgiler verelim. Seksenler dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran ve emekli öğretmenin kızı olarak diziye katılan yeni oyuncunun geçek adı soyadı Yağmur Akçil’dir.

Seksenler Adil Öğretmen ve kızı AyşegülSeksenler dizisi Ayşegül karakterini canlandıran Yağmur Akçil Kimdir?

Yağmur Akçil daha yaşı oldukça genç bir oyuncudur. lise 1. sınıfta okuyan ve 2004 doğumlu olan Yağmur Akçil 15 yaşında ve oyunculuk üzerine bir ajansa bağlı olarak çalışıyor. Seksenler dizisinde oynamayı çok istediği için özel olarak eğitimler alan ve Seksenler dizisine emekli bir öğretmenin kızı olarak giren Ayşegül karakterini oynayan Yağmur Akçil oldukça iyi bir giriş yaptı. 5 Kasım 2019 tarihinde TRT ekranında yayınlanan Seksener dizisinin yeni bölümde diziye gelen Yağmur Akçil dizide oynadığı Ayşegül rolünü bakalım nasıl oynayacak acemi bir oyuncu olsa da kısa sürede sevilip iyi bir iş çıkaracağını düşünüyoruz. NOT: Seksenler’in Yeni Oyuncu Kadrosu 2020 için Tıklayın >> Seksenler’in Yeni Oyuncu Kadrosu 2020

Seksenler dizisine yeni gelen kız AyşegülSeksenler dizisi Öğretmenin Kızı Ayşegül rolü (Yağmur Akçil)

Seksenler dizisine yeni katılan iki karakter oldu. Adil Öğretmen ve kızı Ayşegül. Adil hoca emekli olmuş bir öğretmen, kızı ise henüz 15 yaşında olan Ayşegül. Dİzide en merak edilen oyuncular yeni gelen oyuncular olduğu için Adil öğretmen ile kızı Ayşegül hakkında sizlere burada bilgiler vermeye devam edeceğiz ve resimleri sizlerle paylaşacağız.

Seksenler dizisi Ayşegül kimSizler de Seksenler dizisine yeni gelen oyunculardan birisi olan Yağmur Akçil’in canlandırdığı Ayşegül rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Reytingleri her geçen gün artmaya devam eden Seksenler dizisinde Ayşegül rolü ile izleyeceğimiz Yağmur Akçil ilk dizisi ile bakalım başarılı olacak mı sizlerde yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Not: Yağmur Akçil bu Ayşegül rolü için 23 oyuncu arasından seçildi. En başarılı ve doğal rolü videoları çektiği için Seksenler dizisinin kadrosuna girmeye hak kazandı. Kendisini tebrik ediyor Yağmur Akçil’e Seksenler dizisindeki Ayşegül karakteri olarak Adil öğretmenin kızı rolünde başarılar diliyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar DİLARA ÇOMAK

    İlk rolü olmasına rağmen çok başarılı oynadı yolun açık olsun

    YILDIZIN PARLASIN

    SENİ TEBRİK EDİYORUM

Etiketler