Seksenler Amelie Kimdir? Çağatay’ın Belçikalı Eşi (Zeynep Demirel)

26.05.2021
64

Seksenler dizisinde Çağatay karakterine hayat veren İlker Ayrık yeni sezonda diziye geri dönüyor. Çağatay bir süredir yurt dışındaydı. Dönerken Belçikalı eşi Amelie ile birlikte döner. Herkes Seksenler dizisi Amelie Kimdir? Seksenler dizisine yeni gelen Amelie rolü kim gerçek adı nedir gibi merak edilen soruları dizioyuncu.com farkıyla öğrenebilir.Seksenler dizisi Amelie Kimdir Çağatay'ın Belçikalı Eşi

Seksenler Dizisi Amelie Kimdir?

Seksenler dizisinde Amelie Kimdir? Çağatay’ın Belçikalı Eşi olan Amelie karakterine (Zeynep Demirel) hayat verecek. Amelie Belçikalı bir güzel kızdır ancak Çağatay’a gönlünü kaptırmış ve onunla evlenerek Türkiye’ye gelmiştir. Dizide bir süredir Belçika’da olan ve diziye dönüp dönmeyeceği merak edilen Çağatay bu sezon 2021-2022 de sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor. Çağatay’ın dönmesiyle birlikte Ergun Plak da diziye döner mi merak edilmeye başlandı. Zeynep Demirel’in canlandıracağı Amelie karakteri ise diziye ayrı bir renk katacak görünüyor. Seksenler Dizisine Yeni Gelen oyuncular konumuza baktınız mı?

Seksenler dizisi Amelie karakteri Zeynep Demirelİlker Ayrık’ın Çağatay karakteri olarak Seksenler dizisine geri dönmesiyle beraber, dizide yepyeni, çok eğlenceli bir hikaye de başlayacak. Daha önce mahallede Seçil’i seven ancak yurt dışına çıkınca Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber Rukiye’nin karşısına çıkıyor. Oldukça zorlu anlara sahne olan bu tanışma sonrasında karşısında yabancı bir gelin gören Rukiye’nin tepkisi ve karakterlerin başlarına gelecek olanlar ise büyük merak konusu. Bakalım Rukiye anne yabancı gelin Amelie ile nasıl anlaşacak izleyip göreceğiz.

Zeynep Demirel Kimdir? (Seksenler Dizisi Amelie)

Seksenler Çağatay'ın Belçikalı Eşi AmelieZeynep Demirel gerçekten de Belçika ile ilgili olduğu için bu karaktere girmiştir. 2009 Miss Belçika güzeli seçilen Zeynep Demirel ülkemizde Fenerbahçeli futbolcu Volkan Demirel’in eşi olarak biliniyor. Gerçek adı Zeynep Kübra Sever Demirel olan oyuncumuz 1989 tarihinde Belçika’da doğmuştur. 2009 yılında Belçika güzeli seçildikten sonra ülkemize dönerek 2010 yılında Fenerbahçe ve Milli takım kalecisi Volkan Demirel ile evlenmiştir. 2 kız doğuran ve üniversite mezuniyetine kızları ile giden Zeynep Demirel sıkça magazin ve spor dünyasında görünmektedir. Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Zeynep Demirel dizide Belçikalı bir gelin olan Amelie’yi canlandıracak. Çağatay ve Rukiye hanım bakalım Amelie’nin beklentilerine ne cevap verecek.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..