Seksenler 2020 Martta Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında da Devam mı Edecek?

Seksenler dizisi 2020 yılında Mayıs ayında final mi yapacak yoksa 2020-2021 sezonunda devam edecek mi bu konuda seyircilerden oldukça fazla sorular geliyor biz de bunlara yanıt vermek için bu sayfayı açmış bulunuyoruz. TRT 1 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve günlük olarak yayınlanan Seksenler dizisi 7’den 70’e herkesin sevdiği dizilerden birisi haline geldi bile. Ancak Seksenler dizisinin reytingleri beklenen düzeyde olmayınca acaba 2020 Mayıs ayında final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak 2021 yılında da devam mı edecek soruları merak edilmeye başlandı.

Not: Seksenler dizisi Mayısa kalmadan Mart sonunda zorunlu ara verdi. Koronavirüsten dolayı dizinin yeni bölümleri çekilmedi. Seksenler 2020 Mart ayında erken Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek. Seksenler dizisinin oyuncuları şimdilik Ev yapımı isimli dizide buluştu, evden çektiklerini dizi olarak ekrana getiriyor TRT.

Seksenler 2020 Mayısta Final mi OlacakSeksenler Dizisi 2020 Mayıs’ta Final mi Olacak?

Öncelikle Seksenler dizisinde bazı eksiklikleri öncelikle belirtmek gerekiyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda oldukça önemli bir karakteri canlandıran Serhat Kılıç Ergun plak olarak bildiğimiz karakterin bu sezon olmayışı seyirciler tarafından oldukça büyük bir istek haline gelmişti. Ayrıca Çağatay karakterini canlandıran İlker ayrık da Seksenler dizisi ne bir türlü girmeyince seyirciler eski karakterlerin diziye dahil olmasını ve senaryo da birtakım yenilikler beklediklerini yazmaya başladılar.

Seksenler dizisinde özellikle senaryodaki sıradanlık bir türlü açılamadı. Dizi her ne kadar yeni karakterler gelmeye devam etse de Seksenler dizisinin tekdüzelikten kurtulamadığı benzer konuların tekrar ettiği hatta diyalogların bile birbirine çok yakın oldu ve bu da izleyiciyi zamanla sıktı bu yüzden de reytingler bir türlü artmadı hatta zaman zaman azaldığı bize gelen bilgiler arasında. Hal böyle olunca Seksenler dizisi acaba 2019-2020 sezonunun sonunda yani Mayıs 2020’de biter mi yoksa reytingleri düşük olsada TRT ekranlarında yayınlanmaya devam edip 2020-2021 yıllarında da yeni sezonda TRT ekranlarında devam eder mi oldukça merak ediliyor.

Seksenler Dizisi final mi sezon finali miSeksenler Dizisi 2020 de Final mi Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında da Devam edecek mi?

Her ne kadar bazı oyuncular olmasa ve senaryo tekdüze olsa da yine de ailecek izlenebilecek seviyeli dizilerin başında geliyor Seksenler dizisi. Diğer birçok dizi maalesef Türk aile yapısına uygun olmadığı için aileler gönül rahatlığı ile izleyebildikleri çok fazla dizi bulamıyor. Bu nedenle ailecek izlenebilecek ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte Gönül rahatlığıyla izleyebilecekleri bir dizi olarak Seksenler hem geçmişimizi yansıtan hem de günümüze zaman zaman atıklarda bulunan bu güzel dizinin uzun süre devam etmesini gönlümüz arzu ediyor.

Bu konudaki son kararı TRT ile mint yapım ortaklaşa büyük ihtimalle nisan ayında vereceklerdir. Çünkü TRT böylesine iyi bir aile dizisini hem de Türk aile yapısına uygun çoluk çocuk izlenebilecek bir dizi elbette kanalında görmeye devam etmek istiyor ancak dizinin beklentilerin altında kalması ve reytinglerinin biraz düşük olması dizi maliyetlerinin yüksek olması dolayısıyla dizinin özel kanallar olsa çok fazla devam etmeyecek ancak TRT gibi bir devlet kanalında devam edebileceğini gösteriyor. Tüm bunları üst üste koyduğumuzda TRT büyük ihtimalle Seksenler dizisinin çok yüksek reytingler almasa bile devam etmesini isteyecektir.

Seksenler Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?

Seksenler Sezon Finali Yapıp 2021 Yılında da Devam mı EdecekSeksenler Dizisi final mi sezon finali mi yapacak?

Seksenler dizisinin yayınlandığı TRT ile Birol Güven arasında nasıl bir anlaşma olur şimdilik bilemiyoruz ancak büyük ihtimalle mint yapım ile TRT anlaşacak ve Seksenler dizisi 2020-2021 yıllarında da kaldığı yerden devam edecektir. Aynı zamanda Seksenler dizisinin sadece sıradan bir dizi olmadığını hem geçmişimize hem de geleceğimize yön veren aileyi en güzel ifade eden dizilerden birisi olduğunu yayınlanmadığı dönemde çok büyük taleplerin geldiğini, böylesine güzel seviyeli bir dizinin mutlaka devam etmesini izleyiciler de oldukça talep ediyor. Her ne kadar büyük reytingler almasa da çok yüksek izlenme oranlarına ulaşamazsa da Seksenler gibi bir dizinin kesinlikle televizyonda olmasını düşünüyoruz.

Seksenler dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi oldukça önemsiyoruz lütfen sizler de Seksenler dizisi devam etsin mi yoksa final mi yapsın, bu konudaki yorum ve görüşlerinizi merak ettiğimizi söylemek istiyoruz. Lütfen Seksenler dizisinin final mi yoksa sezon finali mi yapması konusunda ki fikirlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar rose solome

    ben yurtdisinda yasayan seksenler dizisini hergun dortgozle bekliyerek kendimi yurdumda ulkemde goruyorum ve bu dizinin artik benim ve diger bircok turkiyeli arkadasimizin yasantimizin bir parcasi olarak gorup devamini rica ediyorum sevgiler saygilar

  2. Severek izlediğim bir dizi.Ferit Ergün un yerini çoktan doldurdu bile…INŞALLAH diziyi bitirmezler

  3. Avatar hakan cerci

    sevgili oguz gecen haftada yazmistim ama cevap vermedin bir gelisme varmi kurtlar vadisi ile ilgili?artik gelismenin olmasi lazim eger haberler dogru ise subat veya martta yayinlanmaya basliyacaksa artik net olarak aciklanmasi lazim.yine korkmaya basladim haberler dogru degil yayinlanmayacakmi acaba diye?birde kurtlar vadisi haberini bulamiyorum haberi kaldirdinmi?eger kaldirmadiysan linkini gonderirmisin bana bulamiyorum cunku

    saygilar

Etiketler