Sefirin Kızı Zehra Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Cemre Öktem)

Sefirin Kızı Zehra Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Cemre Öktem) Sefirin Kızı dizisi 16 aralık pazartesi günü yayına başlıyor. Sefirin Kızı dizisi başlayınca oyuncuları merak edilip araştırılacaktır. Ekranda çok fazla görmediğimiz genç oyuncular daha çok merak ediliyor. Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakterini canlandıran oyuncu da bu şekilde. Çok fazla ekranda görmedik ama Sefirin Kızı dizisinde güzelliği ve oyunculuğu ile kendinden söz ettirecektir.

Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı Cemre Öktem. Cemre Öktem Sefirin Kızı dizisinde Zehra olacak. Yeni dizisi için oldukça heyecanlı olan Cemre Öktem dizi hakkında şunları söylüyor. Cemre Öktem ” Bu dizi de her kesimden her yaştan herkes hayata dair aşka sevgiye umuda aile yaşantısına dair bir şeyler bulabilir. Umarım severek izlersiniz” diyor. Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakterini canlandıracak olan oyuncu Cemre Öktem kimdir?  

Cemre Öktem Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakterini canlandıran oyuncu Cemre Öktem bilgilerini sizlerle paylaşalım. Cemre Öktem henüz çok genç bir isim. 20 li yaşlarda olan Cemre Öktem Sema Hatun Menajerlik Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Cemre Öktem ilk kez Aşk ve Mavi dizisinde rol aldı. Aşk ve Mavi’de Göreçkilerin İsmet’e iş konusunda yardımcı olur ve onunla mahallede onların fakir hayatında tanışır ve İsmet’in yanında olur.  Cemre Öktem Aşk ve Mavi dizisinde sonra her hangi bir dizi de rol almadı. Şimdi de Sefirin Kızı dizisinde rol alacak. Cemre Öktem Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakterini canlandırıyor. Zehra kimdir? Zehra Efeoğlu’nun karakteri bilgilerini sizler için konumuza ekliyoruz. Cemre Öktem’in resimleri takip etmek isteyenler için instagram hesabı: https://www.instagram.com/oktemcemre/?hl=tr

Zehra Efeoğlu Karakteri;

Zehra Sefirin Kızı dizisinde önemli bir karakter olacak. Zehra Efeoğlu Sancar’ın en küçük kız kardeşidir. Halisefe’nin tek kız çocuğudur. Zehra’yı köyde biri sevmektedir. Köyün delisi meczubu olarak adlandırılan Kavruk Ömer Zehra’yı sevmektedir.  Zehra herkese iyi davranan iyi kalpli biridir. Zehra bir sevgi böceğidir. Zehra bulunduğu ortamdan bağımsız yaşayan biridir. Yani hem bir sevgi kelebeğidir. Hem de modern dünyanın etkisi ile yüzünü modern dünyaya dönmüş, kafası çalışan, neşeli bir kızdır.  Zehra’nın bir ayağı sakattır. Zehra ayağının sakatlığına rağmen hayata küsmez ve sevgi doludur. Efeoğlu Konağı’nın dünyaya açılan yüzüdür. Kimseye sırtını dönmez neşe dolu biridir.

Sefirin Kızı dizisi konusu; Sancar fakir bir yarıcının oğludur. Küçük yaşta Bodrum’a tatile gelirler ve o bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.  Nare ve Sancar birbirinden hoşlanır ve yıllarca sevdaları ile mücadele ederler. Sonunda kaçmaya çalışırlar ve tam kavuştukları gece Nare ortadan kaybolur. Nare’yi bir daha kimse görmez. Nare’nin ne yaptığı nereye gittiği bir türlü anlaşılamaz.

Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir TIKLA ÖĞREN…

Nare ve Sancar’ın aşkı mutlu sona ulaşmadan böylece efsaneye dönüşmüş olur. Nare yıllarca ortada görünmez. Ama ansızın bir gece çıkar gelir. Hemde Sancar’ın düğün gecesine gelir. Sancar’a kızını getirir ve onu bırakıp nasıl evlendiğinin hesabını sormaya gelmiştir.

Sefirin Kızı Zehra Kimdir? Gerçek Adı (Cemre Öktem)

Sefirin kızı Zehra kimdir gerçek adı nedirSefirin Kızı dizisi çok merak edildi çok beklendi. Oyuncularını yukarıda verdiğimiz linkte detaylı olarak paylşamıştık. Sefirin Kızı dizisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Zehra karakteri ve rolü canlandıran Cemre Öktem hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sefirin Kızı Zehra (Cemre Öktem) Gerçekten Topal mı Neden Aksıyor?

Sefirin kızı dizisinde Zehra karakterini topalladığını aksadığını bir çok kişi farketmemişti. Ancak son günlerde Akın ile yolu kesişen Zehra onun da topal taklidi yaptığını ve aksadığını görünce kanı kaynadı ve ona yardımcı oldu. Ancak Akın’ın niyeti başka olduğu için Zehra’ya duygu sömürüsü yapıp onun telefonunu aldı. İleriki bölümlerde onun başına bela olacak olan Akın ile Zehra bakalım neler yaşayacak Zehra’yı nasıl bir hayal kırıklığı bekliyor izleyip görelim..

Not: Sefirin Kızı Zehra’nın başına son olarak Akın musallat oldu. Onun gibi aksak ve topal numarası yapan Akın Zehra ile yakından ilgilenip onu ağına düşürmenin telaşına girdi. Bakalım Zehra ile Akın arasında neler yaşanacak, Müge’den sonra Akın yeni hamlesi ile Zehrayı ailesine karşı nasıl kullanacak izleyip göreceğiz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar Bilinmeyen

    Ayağı neden sakat onu ogrenebilrmiyiz rol icabı mi?

    Admin: Hayır gerçekten sakat değil, elbette rolü gereği bu şekilde yürüyor..

Etiketler