Sefirin Kızı Yeni 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020-2021

Bu konumuz Sefirin Kızı Yeni 2.Sezon Ne Zaman olarak hakkında. Sefirin Kızı dizisi ikinci sezonda neler olacak neler yaşanacak tüyolar bu sayfada sizlere sunulacak. Öncelikle sefirin kızı dizisinde izleyici çok farklı bir aksiyon buldu. Bir tarafta mağdur olmuş genç bir anne diğer tarafta başkasıyla zoraki evlilik yapmış sevdiği kıza kavuşamamış genç bir adam. Sefirin Kızı hem hikayesi hem de aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilerin beğenisini kazanmış ve yüksek reytingler almış bir dizi oldu.

Güncelleme; Sefirin Kızı dizisi 22 Haziran günü sezon finali yaptı. Sezon finalinin ardından yeni sezon bilgileri tüyoları Sancar’ı kim kurtaracak için TIKLAYIN…

Sefirin Kızı dizisi 2. Sezon devam edecek mi?

Elbette devam edecek. Son haftalarda ülkemizde ve dünyada görülen coronavirüs vakaları nedeniyle çekimleri ertelenen sefirin kızı dizisi muhtemelen erken sezon finali yaparak bu sezonu kapattı. Ancak virüsün etkisi geçtikten sonra çekimlerine yeniden başlayacak olan sefirin kızı dizisi yaz ayları boyunca yeni oyuncuların da katılımı ile çekimlerini sürdürecek. Sefirin Kızı Yeni 2.Sezon Ne Zaman başlayacak? Sefirin Kızı dizisi kesinlikle 2. Sezon devam edecektir. Muhtemelen Eylül 2020 de yeniden ekranda olacak. Çünkü dizinin almış olduğu reyting oranları hem Star TV’yi hem de ay yapımı oldukça memnun etti.

Sefirin Kızı dizisi Yeni sezon 2020 eylüldeSefirin Kızı dizisinin reytingleri nasıl?

Sefirin kızı dizisi ilk haftalarda 5 oranında Total reyting alsa da sonraki haftalarda izleyici büyük bir ilgi gösterdi ve sefirin kızı dizisinin reytingleri hızla arttı. pazartesi günleri ekrana gelen ve Star TV’de yayınlanan sefirin kızı 12 Total oranında yükselerek çok ciddi bir reyting kazandı. Yıllardır pazartesi günlerinin birincisi olan çukur dizisini bile sollayan ve reytinglerde geride bırakan sefirin kızı oldukça güçlü bir yapım olduğunu gösterdi. Sefirin kızı dizisinin reytingleri sonraki haftalarda da güçlü bir şekilde devam edince yapımcı ile Star TV 2. Sezon için anlaştı. Bu anlaşmanın ardından sefirin kızı dizisi yeni sezonda da devam etmeyi garantiledi.

İşte Sefirin Kızı dizisinin son reytingleri:Sefirin Kızı dizisi 2. sezon ne zaman başlıyor

Sefirin Kızı dizisi 2020-2021 yeni sezonda devam edecek mi?

Sefirin Kızı Yeni 2.Sezon Ne Zaman sorusuna Eylül 2020 de cevabından sonra merak edilen bir diğer soru da virüs salgını sonrası dizinin devam edip etmeyeceği. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz reyting oranlarından sonra sefirin kızı dizisi kesinlikle 2020-2021 yeni sezonunda yoluna devam edecek. Hem oyuncuların bireysel olarak çok sevilen bir kadrodan oluşması hem de dizinin almış olduğu yüksek reytingler yeni sezonda da devam edeceğini gösterdi. Bununla birlikte ülkemizdeki virüs salgını hemen sonrasında dizinin çekimleri yeniden başlayacak. muhtemelen Yaz ayları boyunca çekimlerine devam edilecek olan sefirin kızı dizisi Eylül 2020’de yeni sezona hazır olacak.

Sefirin Kızı 2. yeni sezon ne zaman başlayacakSefirin Kızı dizisi yeni sezon tüyoları

Sefirin kızı dizisi hayranları ikiye bölünmüş durumda. Diziyi izleyenlerin bir kısmı Sancar ve Nare’nin tekrar aile olmasını isterken bir kısmı ise Gediz ve Nare’nin evlenmesini istiyor. Gediz’in Nare için yaptıkları, aşkı seyircileri etkilemiş durumda. Sizce Nare Sancar’ı mı seçecek yoksa Gediz’i mi? Bu arada merak edenler için Nare ve Gediz’ın kıyafetleri burada >> Sefirin Kızı Oyuncu Kıyafetleri

Sefirin Kızı tüyolarından bir diğeri de Menekşe. Hamile olduğu için Nare kesinlikle Sancar ile evlenmeyecek. Daha önce de dizide lafı geçtiği üzere Gediz ile Nare’nin yakınlaşacağı ve bu durumun Sancar’ı deli edeceği kesin görünüyor. Menekşe ise hamile olmasından dolayı Sancar’ın ondan bir türlü ayrılamamasına neden olacak.

Sefirin Kızı dizi tüyolarından bir diğeri de Gediz ile ilgili olacak. Gediz Nare’den hoşlansa ve onu sevse de Sancar Efe ile olan arkadaşlığı dostluğu onu Nare’ye bir türlü yakınlaştırmayacak. Gediz büyük bir ikilem arasında kalacak. Sefirin Kızı 2. sezon tüyoları geldikçe buradan yazmaya devam edeceğiz. Sizler de Sefirin Kızı tüyoları biliyorsanız aşağı yorum olarak yazın lütfen. Şimdilik hoşçakalın..

Etiketler