Sefirin Kızı Yahya Dudu ile Sevgili Olacak mı Elvandan Ayrılacak Mı?

Sefirin Kızı Dudu ve Yahya Yakınlaştı Sevgili Mi Olacaklar? Sefirin kızı dizisinde Yahya ile Dudu sevgili mi olacak son gelişmelerden sonra en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Yahya eşiyle arasını açınca Dudu’ya yaklaşmaya başladı. Yahya aslında ne  yaptığının farkında değildir. Ama Dudu bu fırsatı değerlendirir ve Elvanla Yahya’nın arasının açık olmasından fırsat bilerek Yahya’ya yaklaşmaya başladı.

Dudu’nun Yahya’ya yakın davranması Sefirin kızı dizisini izleyenlerin gözünden kaçmadı. Gözünden kaçırmayan bir başkası da Gediz idi. Elvan’ın kaynanasına aleyhinde şahitlik etmesi ve sonrasında kalp krizi geçirmesi ile birlikte başlayan kriz sonrasında Yahya ile Elvan’ın arası iyice açılmış ve Yahya Elvan’ı konaktan kovmuştu. Her ne kadar buna kardeşleri ve Sancar Efe karşı çıkmış olsa bile Yahya geri adım atmayarak Elvan’ı affetmemişti.

Sefirin Kızı Yahya ile Dudu sevgili mi olacakSefirin Kızı Yahya Dudu ile Sevgili mi Olacak?

Elvan neşesi kaçmış bir vaziyette Nare ile birlikte dertleşirken Yahya ise iyice canı sıkılmış bir vaziyette Dudu’ya yakınlaşmaya başlar. Dudu hem konağı yakın olmak hem de sinir olduğu Elvan’dan bir intikam almak amacıyla Yahya ile olan ilişkisini iyice artırmaya başladı. Bunu gören izleyicilerde Dudu ile Yahya arasında neler olacak sevgilim olacaklar. Yahya eşinden ayrılacak mı gibi merak edilen soruları sıkça sormaya başladılar.

Yahya ile Dudu evlenecek miSefirin Kızı Yahya Elvandan Ayrılacak Mı?

Bu arada yüzüne bakılmayan Dudu’nun makyajlı halleri ve oldukça güzel giyim tarzıyla dizi izleyenler tarafından oldukça beğenilmeye başlarken Yahya da bu durumu fırsata çevirmenin gayreti içindeydi. Bakalım ileri ki bölümlerde Sefirin Kızı dizisinde Dudu ile Yahya arasında neler olacak sevgili olurlar mı yoksa ileri ki aylarda evlenirler mi şimdilik belli değil. Ancak belli olan bir şey var ki Yahya ile Elvan’ın arası açıldığı için Dudu bu durumu fırsata çevirmenin derdine düştü. Bakalım Yahya ile Dudu arasında neler yaşanacak siz de yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sefirin Kızı Yahya Dudu ile Sevgili mi OlacakSosyal Medyadan Yorumlar: Şu ikisini aşık etcez ama durun Yahya’yı da kötü etmicez, nedenleri vardı dicez diye Elvan Kraliçemi sabahtan beri ağlatıyorsunuz. Ya ben size ne diyim. Elvan’ım merak etme hepimiz arkandayız gari! Biz lafı sokuşturuvermeyi senden öğrendik! Beddua seansları çok yakında.

Etiketler