Sefirin Kızı Sahra Neden Ayrıldı Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi? (Deniz Işın)

Sefirin Kızı Sahra Neden Ayrıldı Diziden Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi? (Deniz Işın) Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı dizisinde önemli bir ayrılık yaşanıyor. Son bölümlerde diziye dahil olan ve rol aldığı her bölümde kendinden söz ettiren Sahra karakteri diziden ayrılıyor. Sefirin kızı dizisi Sahra neden diziden çıktı, neden ayrıldı? Sefirin kızı Sahra geri gelecek mi, Deniz Işın Sefirin Kızı dizisine dönecek mi soruları cevaplandıralım.

deniz isin sefirin kizindan ayrildi

Sefirin Kızı Sahra Neden Ayrıldı?

Sefirin Kızı dizisine Sahra olarak katılan Deniz Işın son bölümlerin en çok konuşulan ismiydi. Sahra Akın’ın üvey kardeşi ve Sancar’ın doktoruydu. Sahra Akın’ın ölmesinin ardından Sefirin Kızı dizisine katıldı ve abisini arıyordu. Gediz ona abisini Sancar’ın öldüğünü söyledikten sonra Sahra tüm kötülüğü ile Sancar ve Nare’nin sonu için uğraştı. Menekşe’nin hamile olduğu yalanına destek oldu. Nare’nin arkadaşı gibi davranıp arkasından işler çevirdi.

Deniz Işın Sefirin Kızı Dizisinden Çıktı Mı?

Sefirin Kızı dizisinde Sahra Akın’ın mirasının ona kalmayacağını öğrendi. Kahraman Sahra’yı bu yüzden yanında tutuyordu ancak bütün mirasın Nare’ye kalacağını öğrenince Sahra’nın hiçbir değeri kalmadı. Kahraman Sahra’nın ölmesine karar verdi. Sahra Akın’ın intikamı için Sancar’a silah doğrulttu ancak Gediz ondan önce davrandı. Dizide son bölümlerde Sahra’nın sevgilisi gibi davranan Gediz onu öldüren isim oldu. Gediz Sahra’yı vurdu ve Sahra ölerek diziden ayrıldı.  Böylelikle Sefirin Kızı dizisinden ölerek çıkmış oldu.

sefirin kizi sahra neden ayrildi

Sefirin Kızı Dizisi Sahra Geri Dönecek Mi Gelecek Mi?

Sefirin Kızı dizisinde Sahra rolünü canlandıran Deniz Işın’ın diziden çıkma sebebi senaryo gereği rolünün bitmesidir. Sahra ve Gediz aşkı son bulmuştu. Sahra Akın’ın mirasının kendine kalacağını düşünürken tüm mirasın Nare’ye bıraktığını öğrendi. Sancar’ı öldürmek için son hamlesini yaparken kendisi öldü. Deniz Işın’ın Sefirin Kızı dizisinde bir rolü kalmadığı için senaryo gereği diziden ölerek ayrıldı. Deniz Işın Sefirin Kızı dizisine geri dönmeyecek.

sefirin kizi Nare sancar

Deniz Işın Yeni Dizisi Projesi Nedir?

Son dönemin en sevilen oyuncuları arasında yer alan Deniz Işın oyunculuğu ve güzelliği ile göz dolduruyor. Bu yüzden en yakın zamanda Deniz Işın’ı başka bir projede görebiliriz. Deniz Işın Her yerde sen dizisindeki Merve karakteri ile meşhur olduktan sonra Atiye dizisinde rol aldı. İyi günde kötü günde dizisinde de Seda rolünü canlandıran oyuncu Murat Boz’un Gece şarkısında da rol aldı.

sefirin kizi gediz ve sahra

Deniz Işın oyunculuğu ile herkesin dikkatini çekiyor. Başarılı oyuncuyu 2021 yılında da yeni bir dizi filmde görebiliriz. Deniz Işın’ın oyunculuk performansını nasıl buluyorsunuz? Deniz Işın hangi dizi filmde görmek istersiniz? Deniz Işın bir dizide başrol olmalı mı? Yorumlarınızı isteklerinizi aşağı yazınız.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Gülay Albasan

    Bence gerçekten çok güzel bi kız..
    Ve güzel duygusal bir sinema filminde başrol olarak oynamalı..

  2. Bence sefirin kızı dizisinden çıkmamalıydı çünkü oyunculuğunu çok beğeniyorum bir dizide baş rol almasını isterim oyunculuğu süper

    • Bencede çıkmamalıydı bu arada Gediz’le de çok yakışıyodular daha da izleyeceğimi düşünmüyorum bu diziyi

Etiketler