Sefirin Kızı Oyuncuları Kaç Para Alıyor? Nare ve Sancar’ın Maaşları

10 Yorum 1.876 kez izlendi

Sefirin Kızı Oyuncuları Kaç Para Alıyor? Nare ve Sancar’ın Maaşları. Sefirin Kızı dizisi başlayalı kısa bir süre olsada reytinglerde birinci sırayı zorluyor. Başarılı yapım hikayesi ve oyuncu kadrosu ile kendinden söz ettirmeyi ilk bölümden başardı. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in başrolleri paylaştığı dizi Sefirin Kızı ile ilgili bir detayı paylaşmak istedik. Merak eden izleyicilerimiz için Sefirin Kızı dizisi başrol oyuncuları olan Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek diziden kaç TL kazanıyorlar? Haftalık bölüm başı ücretleri ne kadar? Bu bilgileri araştırıp size doğru bilgileri ulaştırmaya çalışıyoruz.

Engin Akyürek Sefirin Kızı Dizisinde Bölüm Başı Ne Kadar Ücret Kazanacak?

Engin Akyürek hem Türkiye’de hem de Ortadoğuda çok sevilen bir oyuncu. Biliyorsunuz ki Ortadoğu’da yaşayanlar Türk dizilerini merakla takip ediyor erkek ve kadın oyuncular çok popüler oluyor. Engin Akyürek’te Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin ardından Ortadoğu’da çok popüler oldu çok sevildi. Bu yüzden de orada ki halkta Engin Akyürek’in dizisini merakla bekliyordu.

Türk halkı da Engin Akyürek gibi hem yakışıklı hem de başarılı bir oyuncunun yeni dizisini merakla bekliyordu. Yeni dizisi ile anlaşma yapılırken ücretler konuşuldu imzalar atıldı elbette. Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinde bölüm başı ne kadar maaş alacak? Ücreti kesin mi? Engin Akyürek’in Sefirin Kızı dizisi için istediği bölüm başı ücreti 200.000 TL olarak duyuldu. Yapım şirketi ünlü oyuncuyu kaçırmamak için bu fiyata evet dediler imzalar atıldı. Engin Akyürek Sefirin Kızı dizisinden aylık 800.000 TL kazanacak hafta da 200.000 TL. 

Engin Akyürek uzun süredir ekranlarda yoktu bu yüzden de fiyatını katladı ve istediği ücret gerçekten dudak uçuklatan cinsten. Ama yakışıklı oyuncu popülerliğine güvenerek ve oyuncu performansını sergileyerek bu ücreti hakediyor. Engin Akyürek’e yeni dizisi Sefirin Kızı dizisinde başarılar dileriz.

Neslihan Atagül Doğulu Sefirin Kızı Dizisi Bölüm Ücreti Ne Kadar?

Neslihan Atagül Doğulu Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu oldu. Neslihan Atagül dizinin ilk bölümünden itibaren merakla severek izlendi. Öyle güzel bir anne olmuş ki Melek kızına. İkisinin duygusal sahneleri ekran başındaki tüm anne kızları ağlatmıştır. Neslihan Atagül yeni dizisi Sefirin Kızı’nda adeta bir yıldız gibi parlıyor. Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinde giydiği tüm kıyafetler merak ediliyor araştırılıyor. Neslihan Atagül’ün her şeyini merak eden ziyaretçilerimiz aldığı ücreti de merak ediyor olabilirler diye düşündük. 

Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden bölüm başı ne kadar ücret alıyor? Neslihan Atagül’ün Sefirin Kızı dizisinden aldığı ücretle alakalı bir açıklama yer almıyor. Ancak Engin Akyürekle aynı aldığını hatta bir miktar az olabileceğini düşündük. Güzel oyuncu Sefirin Kızı dizisinden muhtemelen 150.000-200.000 TL arası bir miktar ücret alıyordur. Neslihan Atagül’ün Sefirin Kızı dizisinden aldığı bölüm başı ücretin net olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü Engin Akyürek gibi resmi bir bilgi yok. Ancak iki başrol oyuncusunun da dizideki görevi aynı yarı yarıya paylaştıkları için ücretlerinin de aynı olacağı tahmininde bulunuyoruz.

Sefirin Kızı dizisi Oyuncu maaşları ne kadar?

Sefirin Kızı Oyuncu maaşları hakkında yeni bilgiler geldikçe buradan yazacağız. Sizce Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in Sefirin Kızı dizisinden bölüm başı aldıkları ücretler nasıl? Sefirin Kızı dizisinin başarısına bakılırsa bence bu ücretleri fazlasıyla hakediyorlar. Sizce de öyle değil mi? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Vah be asgari ücretin 2300lira olduğu bir ülkede bu bile az fiyatı biraz artırmaları lazım bence

  2. Hiç izlemedim. Çünkü bu kızın oyunculuğunu beğenmiyorum. Ve ayrıca ne duruşundan bahsediyorsunuz. Çocuklara benziyor biraz kilo alsın sıska.

  3. hak ediyorlar helal olsun sosyal hayattaki duruşu bozulmayan gönlü güzel insanlar sizi çook seviyoruz

Etiketler