Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül) Yeni Sezon Kıyafetleri

3 Yorum 115 kez izlendi

Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül) Yeni Sezon Kıyafetleri… Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül dizide giymiş olduğu kıyafetler ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sefirin kızı dizisinin ilk sezonu koronavirüsü nedeniyle erken tamamlanmıştı. Pazartesi günleri yayınlanan ve Çukur dizisini bile reytinglerde geçen Sefirin Kızı dizisi ikinci sezonda kaldığı yerden devam edecek. Dizide başrol oynayan Nare karakterinin kıyafetleri de izleyicinin en çok merak ettiği konuların başında geliyor.

Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül) Yeni Sezon Kıyafetleri

Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül’ün canlandırmış olduğu Nare karakteri dizide en önemli ve kilit bir rolde oynuyor. Dizideki rolünün önemi kadar oyuncunun giymiş olduğu elbise ve kıyafetlerde izleyenlerin meraklı sorularına neden oluyor. Sefirin kızı dizisinde Nare nereden giyiniyor, Nare’nin yeni bölümde giymiş olduğu kıyafet hangi marka ya da Nare nereden giyiniyor, elbiseleri hangi marka model gibi sorular çok soruluyor.

sefirin kizi narenin sezon finalinde giydigi beyaz gomlek Nare’nin Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finalinde giydiği beyaz gömlek ve pantolonun markası çok merak edildi. Nare’nin giydiği gömlek Zara marka. Pantolonun markası da Zara ve pamtolon ürün kodu 4343/066 Fiyatı ise 200 TL.

sefirin kizi narenin sweatshirtu Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin  giydiği sweatshirt merak edildi. Ters model olan ve dizi de düz şekli ile giydirilen sweatshirt selim baklacı imzası taşırken fiyatı 200 TL.

narenin mavi gomlegi Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin giydiği arkadan bağlamalı mavi gömlek ve beyaz pantolonun marka ve fiyat bilgisini paylaşalım. Gömlek ve Pantolonın markası Zara. Göklek fiyatı 190 TL. Beyaz pantolon fiyatı 190 TL.

sefirin kizi nare yeni sezon canta ve ayakkabisi Sefirin Kızı dizisinde Nare yeni sezonunda güzel bir kombin giydi. Gömleğinden çantasına ayakkabısına her şey merak edildi. Bizlerde bilgilerini paylaşmak istedik. Nare’nin gömlek ve pantolon bilgisini paylaştık. Nare’nin bu kombinini tamamladığı çanta ve ayakkabısına bakalım. Çantası Lutvelizade  ve fiyatı 112₺  Nare’nin ayakkabı markası İlvi Fiyatı 360₺

narenin krem renkli gomlek panco Sefirin Kızı dizisi Nare’nin giydiği Tulumun fiyatı 300 TL. Markası Mango. Sefirin Kızı dizisi kıyafet bilgilerini eklemeye gayret ediyoruz. Yorumlarınızı aşağı yazınız.

sefirin kızı narenin gözlüğü

Daha önce izleyicilerimize bilgilendirmek için açmış olduğumuz Sefirin Kızı dizisinin oyuncu kıyafetleri konumuz büyük bir talep gördü ve oldukça yoğun bir konu haline dönüştü. Biz de Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare karakterini ayrı bir sayfada sizlere tanıtmayı ve yeni model kıyafetlerini yeni sezonda giyeceği elbiseleri buraya yazmayı uygun gördük. Bir sezonda Nare birbirinden güzel elbise ve kıyafetleri ile dizinin en gözde oyuncusu olmayı başardı. Dizinin almış olduğu yüksek reytingler ikinci sezonda da devam edecek görünüyor.

Nare karakterinin her bölüm birbirinden farklı giydiği elbise ve kıyafetler aynı zamanda kızı Melek ile birlikte Sancar Efe’nin etrafında şekillenen yeni bölümler oyuncunun giymiş olduğu kıyafetleri de merak edilmesine yol açıyor. İki sezonda Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterinin giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri bu konuda sizlere duyurmaya ve detaylı bir şekilde yazmaya devam edeceğiz. Öncelikle Nare bir sezonda hem kullandığı ruj markası hem giymiş olduğu kaban ve takım elbise ile oldukça merak edilmişti. İşte birkaç örnek:

Sefirin kızı Nare 2. Sezon giydiği elbise ve kıyafetler

narenin kırmızı sweatı

Sefirin kızı dizisinde Nare’nin kızı Melek’in giydiği elbiseler kıyafetler

sefirin kızı narenin elbisesi

Sefirin Kızı dizisi 16. bölümü ile 15 Haziran pazartesi günü ekrana gelecek. Nare’nin 16. bölümde giydiği mavi gömlek çok merak edildi. Nare’nin giydiği mavi gömlek markası modeli fiyatı hakkında bilgiler: Narenin mavi Gömleği

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler