Sefirin Kızı Menekşe Kimdir? Sancar’ın Eşi (Tülin Yazkan)

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir? Sancar’ın Eşi (Tülin Yazkan) Sefirin Kızı dizisi 19 aralık pazartesi akşamından itibaren Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu netleşti ve bizlerde sizlerle merak edilen oyuncuları bir bir paylaşıyoruz. Bu konumuzda da Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterini canlandıran Tülin Yazkan bilgilerini paylaşacağız. Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterini canlandıran oyuncu Tülin Yazkan kimdir? Tülin Yazkan daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgileri sizlerle.

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir? Sancar’ın Eşi

Sefirin Kızı dizisi 03 Medya ve NGM oortak yapımcılığında yayınlanacak. Sefirin Kızı dizisi yönetmenliğini Emre Kabakuşak yaparken senaryosunu ise Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem yazıyor. Sefirin Kızı dizisi başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. Sefirin Kızı dizisi kadrosunda yer alan diğer oyuncular Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem, Edip Tepeli, Beren Gençalp.

Tülin Yazkan

Tülin Yazkan 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Tülin Yazkan Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimini Yılanların Öcü dizisinde yaşadı. Sonrasında rol aldığı Yaz’ın Öyküsü ve Bodrum Masalı dizilerinde kendini tanıtmıştır. Tülin Yazkan Fox TV de yayınlanan ve Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen’in başrollerini paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinin kadrosunda yer aldı ve İnci karakterini canlandırdı.

Tülin Yazkan son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı. Burada Aslı Enver’in lise yıllarındaki halini canlandırdı ve herkes tarafından çok merak edildi. Güzelliği ve oyunculuğu ile kendinden söz ettiren oyuncu Tülin Yazkan’ın yeni projesi merakla beklenirken oyuncunun Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Sefirin Kızı dizisinde oynayacağını öğrendik. Tülin Yazkan Sefirin Kızı dizisinde Sancar’ın yeni eşi Menekşe rolünü canlandıracak. Tülin Yazkan instagram hesabı: https://www.instagram.com/tulinyazkan/?hl=tr 

Menekşe Efeoğlu Karakteri Kimdir?

Sefirin Kızı dizisine dahil olan oyuncu Tülin Yazkan dizi de Menekşe olacak. Menekşe Sancar’ın yeni evlendiği karısı. Menekşe Sancar’ı seviyor ancak onun ve Nare’nin arasında geçen destansı aşk onun en büyük engeli. Bu yüzden bu destanı silmekle görevli bununla savaşmak aşklarını herkese kanıtlamak zorunda.

Menekşe bir destanla savaşmak zorundayken şimdi o destanın kahramanı geri döndü. Nare düğün gecesinde Sancar’ın karşısına çıktı. Nare 9 yıldır sakladığı kızını Sancar’a getirdi. Bu zamana kadar ortaya çıkmayan Sancar’dan kaçan Nare düğün gecesinde çıkar gelir ve Sancar’ı kızı ile tanıştırır.

Menekşe’nin düğün gecesi bir üvey kızı olmuştur. Menekşe de hiç masum bir kadın değildir. Menekşe şeytan gibidir ama başta Sancar olmak üzere herkese melek gibi görünür. Melek gibi görünerek herkesle anlaşarak istediklerini yaptırmaktadır. Ama onunda sabrı sonuna gelecek ve o şeytan yüzü meydana çıkacaktır.

Sefirin Kızı dizisi konusu; Sancar Bodrum’da yaşarken oraya tatile gelen büyükelçinin kızı Nare’ye daha çocuk yaşta sevdalanır. Bu iki çocuk birbirlerinin tam zıt karakteri olsa da birbirlerini çok severler. Kavuşmak için çok mücadele ederler. Sefirin Kızı dizisinde birbirlerine kavuşamayan çift tek çare kaçmayı bulurlar. Nare Sancar’a kaçar ama aynı gece Nare ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Nare ve Sancar’ın aşkı imkansız bir destan olarak anılır yıllarca. Sonra Sancar’ı evlendirmek ister ailesi. Sancar ise gönlünde Nare yatsa da ailesinin isteğine karşı çıkamaz. Sancar’ın düğün gecesinde Nare çıkıp gelir. Hem de Sancar’ın kızını da getirir. 9 yıl önce olan kızı Sancar’ın karşısındadır. Şimdi hem Nare hem Sancar hem de Sancar’ın yeni eşi Menekşe bir çıkmazdadır. Menekşe ile Sancar Efe Gerçek Aşk mı Yaşıyor?

Etiketler