Sefirin Kızı Melek Öldü mü? Beren Gençalp Diziden Çıktı mı?

Bu konumuzda Star tv de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Melek Öldü mü? Beren Gençalp Diziden Ayrıldı mı Çıktı mı? konusunda merak edilenlere cevap vereceğiz. Koronavirüs sonrasında 15 Haziran pazartesi günü yeni bölümü ile ekrana gelecek olan sefirin kızı dizisinde yeni tanıtım fragmanı oldukça heyecanlı sahneleri içeriyor. Araba ile kaza yapan Melek karakteri ölecek mi diziden çıkacak mı ayrılacak mı herkes merak etti.

Sefirin Kızı Melek Kaza Yaptı Öldü mü? (16. Bölüm)

Sefirin kızı dizisinde 16. bölümün 2. tanıtım fragmanı 13 Haziran günü ekrana geldi. 15 Haziran pazartesi günü yayınlanacak olan sefirin kızı dizisinin 16. bölümünde aksiyon dolu sahneler izleyicileri bekliyor. Nare ile Sancar’ın kızı olan Melek araba ile giderken yoldan çıkarak şarampole yuvarlanır. Bu kazayı duyan herkes Melek karakterinin öleceğini diziden ayrılacağını düşünmeye başlar. Gerçekten de sefirin kızı dizisinde Melek karakterini canlandıran Beren Gençalp diziden ölerek çıkacak mı ayrılacak mı çok merak edildi.

Sefirin Kızı Melek kaza yaptı ölecek miSefirin Kızı Melek kaza yaptı diziden ayrıldı mı?

Sefirin kızı dizisinde Melek kaza yapıyor ancak ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Sancar ile Nare’nin arasının düzelmesi için belki de kızları Melek’in başına bir şeylerin gelmesi gerekiyordu. Senarist bu nedenle sefirin kızı dizisinde yeni bölüme bir kaza sahnesi koymuş ve Melek bu kazada arabanın uçuruma doğru gitmesi ve yoldan çıkması ile kaza yapmış ve yaralanmıştır. Kaza sonrası Melek hastaneye kaldırılacak ve yoğun bakım ünitesinde bir süre kalacak. Sefirin kızı dizisinde Melek elbette ölmeyecek ve diziden çıkmayacak.

Sefirin Kızı Melek kaza yaptı diziden ayrıldı mı

Çünkü Melek ile ilgili senaryolar henüz bitmiş değil. Koronavirüs nedeniyle çekimlerine uzun süre ara verilen ve Muğla ilimizde yeniden çekimlerine başlanan sefirin kızı dizisinde 4-5 bölüm çekildikten sonra yeniden yaz tatiline girilecek. Sefirin kızı dizisinde 16. bölümdeki arabayla kaza sahnesi sonrasında Melek karakteri öldü mü Melek rolünde oynayan Beren Gençalp sefirin kızı dizisinden çıktı mı sorular merak edilse de diziye devam edeceğini sadece yararlanacağını şimdiden söyleyelim.Sefirin Kızı Melek öldü mü

Melek Sefirin Kızı Dizisinden Ayrıldı mı Çıktı mı?

Melek karakterinin korona sonrasında dizinin çekim yerlerine gitmediğini biliyoruz ama bu diziden çıktığını göstermiyor. Yani oyuncumuz Beren Gençalp diziye devam ediyor. Sefirin kızı dizisinde yeni çekim yerleri ve oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler oldukça merak ediliyor. Özellikle Nare karakterinin giymiş olduğu elbiseler ile sefirin kızı dizisindeki oyuncuların bütün elbiselerini ve kıyafetlerine sefirin kızı dizisi oyuncu kıyafetleri konumuz dan takip edebilirsiniz. Sefirin kızı dizisinde yeni bölümlerin çekildiği yerleri merak edenler varsa sefirin kızı dizisi yeni sezon nerede çekiliyor konumuza göz atabilirsiniz.

Sefirin kızı dizisi Melek öldü mü kaza yaptı diziden çıktı mı sorularına bu sayfada yanıt vermeye çalıştık. Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Sizce Melek karakterini canlandıran Beren Gençalp diziden çıkmalı mı yoksa dizinin ayrılmaz bir parçası mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Sefirin Kızı Dizisi Melek kaza yaptı öldü mü yaşayacak mı videosu

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler