Sefirin Kızı Mavi Kimdir? Sancar ile Sevgili Olacak mı? (Tuba Büyüküstün)

Yapımını NGM ve O3 Medya’nın üstlendiği diziye hepimizin bildiği gibi sağlık sorunları sebebiyle Neslihan Atagül veda etmişti. Dizinin başrol oyuncunun ayrılmasından sonra, diziye Mavi karakteriyle Tuba Büyüküstün dahil olmuştur. İzleyicilerde Mavi karakterini, bu karakterin Sancar ile ilişkini merak etmişlerdir. Bizde sizler için bu konulara açıklık getireceğiz ve Sefirin Kızı Mavi kimdir? Sancar ile sevgili olacak mı? Sorularını en iyi şekilde cevaplayacağız ve Mavi karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Tuba Büyüküstün’ü yakından tanıtacağız.

Sefirin Kızı Mavi Karakteri Kimdir?

Sefirin Kızı Mavi rolü kimdir36. bölümde diziden ayrılan Nare karakterinin yerine gelen Mavi, 30’lu yaşlarında güzel ve çekici bir kızdır. Mavi’nin Sancar ile ortak bir sorunu vardır, bu sorun ise Kahraman’dır. Kahraman, Mavi’yi zor duruma düşürerek onu çaresiz bırakmıştır. Sancar başlarda Mavi’den hoşlanmasada, vicdanını dinleyerek ona yardım edecektir ve bu şekilde yolları kesişecektir.

Sefirin Kızı Mavi Ve Sancar Sevgili Olacak Mı?

Kahraman’ın, Mavi’nin başını belaya sokmasıyla ve Sancar’ın da ona yardım etmesiyle yolları kesişse de başlarda Sancar Mavi’den hiç hoşlanmaz. Ancak zaman geçtikçe Sancar farkında olmayarak Mavi’ye gönlünü kaptırır. Ilerleyen bölümlerde aralarında yakınlaşma olacak ve Mavi Sancar’ın yaralarını sarıp ona destek olacaktır. Fakat Mavi’nın acı geçmişi yüzünden mutlu bir ilişkileri olmayacaktır. Melek Mavi’yi kabul etsede asla annesini unutamayacaktır.

Sefirin Kızı Mavi Kimdir?

Sefirin Kızı Mavi Karakteri Tuba BüyüküstünDiziye 37. bölümde dahil olan Mavi karakterine güzel oyuncumuz Tuba Büyüküstün hayat verecektir. Nare karakterinin yerine gelen Mavi kadar, Mavi karakterine hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Tuba Büyüküstün’ü yakından tanıtacağız ve Tuba Büyüküstün Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tuba Büyüküstün

5 Temmuz 1982 yılında dünyaya gelen oyuncumuz, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında reklam filmlerinde rol alan Tuba Büyüküstün, 2003 yılında profosyonel oyunculuğa adım atmıştır ve Sultan Makamı dizisiyle sektöre giriş yapmıştır. Daha ilk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz dizi biter bitemez Çemberimde Gül Oya’nın kadrosuna dahil olmuştur. Bu güne kadar 20’den fazla, Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödülünü alan başarılı oyuncumuz birçok reklam filminde de yer almıştır. Kamera karşısına en son Rise of Empires: Ottoman dizisiyle geçen oyuncumuz bu yıl Sefirin Kızı dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Tuğba Büyüküstün Yer Aldığı Diziler

2003 Sultan Makamı – Nesrin
2004 Çemberimde Gül Oya – Zarife
2005-2007 Ihlamurlar Altında – Filiz
2007-2009 Asi
2009 Beni W Benak – Kendisi (konuk oyuncu)
2010-2011 Gönülçelen – Hasret
2013 20 Dakika – Melek
2014-2015 Kara Para Aşk – Elif
2016-2017 Cesur Ve Güzel
2020 Rise of Empires: Ottoman – Mara Hatun
2020 Menajerimi Ara – Konuk Oyuncu
2021 Sefirin Kızı – Mavi

Tuba Büyüküstün Resmi İnstagram Hesabı

Sefirin Kızı dizisi Mavi Narenin yerine gelen kızSefirin Kızı dizisine 37. bölümde dahil olan güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabında yer aldığı işlerle ilgili ve özel hayatında dair sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun insgramda 440 gönderisi ve 5 milyon takipçisi vardır. Tuba Büyüküstün’ün Resmi instagram hesabı: @tubabustun.official

Tuba Büyüküstün Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

28 Temmuz 2011 tarihinde Paris, Fransa’da meslektaşı Onur Saylak ile dünya evine giren oyuncumuz 2012 yılında Toprak ve Maya isminde ikiz kızlarını dünyaya getirmiştir. Ancak çift daha sonra anlaşamayarak 5 Haziran 2017 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz şimdilerde ise kendinden 9 yaş küçük olan kendi gibi oyuncu Ekin Mert Daymaz ile birliktedir.

Tuba Büyüküstün Kıyafetleri Elbiseleri

Sefirin Kızı Mavi KimdirYeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken oyuncumuz, kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyin yakıştığı biridir. Tarzıyla da merak edilen oyuncumuzun sevenleri Tuba Büyüküstün’ün giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Sefirin Kızı dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’ya yeni katılan Mavi karakterini ve bu karakterin Sancar ile sevgili olup olmayacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sefirin Kızı Mavi Kimdir? Sancar ile Sevgili Olacak mı? (Tuba Büyüküstün) konusu hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sefirin Kızı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler