Sefirin Kızı Loki Kimdir, Loki ile Menekşe Geçmişte Ne Yaşadı?

Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan sefirin kızı dizisi oldukça güzel hikayesi ve senaryosu ile izleyenleri mest etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sefirin kızı dizisine Menekşe’yi eskiden seven ve ona aşık olan Loki karakteri dahil oldu. Biz de bu konumuzda sefirin kızı dizisinde Loki kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vermek ve Loki karakterini canlandıran oyuncu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Sefirin Kızı Loki rolü Furkan AksoySefirin kızı Loki kimdir?

Sefirin Kızı dizisi Loki karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Furkan Aksoy‘dur. Furkan Aksoy sefirin kızı dizisine 7. bölümde dahil olduğu ve dizide Loki karakterine hayat vermeye başladı. Loki ile Sancar ilk olarak hapishanede karşılaştı. Loki’nin Sancar’a karşı önyargılı hareketleri ve kızgınlığı her halinden belli olduğu için onun geçmişten kalan bir yarası olduğu belliydi. Bir süre sonra anlaşıldı ki loki geçmiş yıllarda menekşeyi sevmiş ancak Menekşe ona varmamış Sancar Efe’ye varınca da Loki Sancar’a düşman olmuştu. İşte bu düşmanlığını Sancar’ın hapiste kaldığı günlerde Loki gösterince dizide merak konusu oldu.

Sefirin Kızı Loki kim Furkan AksoySefirin Kızı dizisindeki Loki rolü Kimdir?

Sefirin kızı dizisinde Loki karakterini canlandıran oyuncu Furkan Aksoy. Furkan Aksoy bildiğiniz üzere daha önce sen anlat Karadeniz dizisinde oynamış ve oldukça sevilen oyunculardan biri olarak karşımıza çıkmıştı. Furkan Aksoy kimdir? Furkan Aksoy 16 Nisan 1994 tarihinde Adıyaman ilimizde dünyaya gelmiş daha sonra İstanbul iline taşınmış olan bir dizi oyuncusudur. Furkan Aksoy ilk olarak 2016 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Sevda kuşun kanadı dizisinde Yaman karakterine hayat vermiş böylelikle ilk dizisinde yer almıştır.

Furkan Aksoy daha sonra ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynamış ve Fatih Kaleli karakterine hayat vererek izleyicinin sevgisini kazanmıştır. Sefirin kızı dizisinde ise Loki isminde bir karaktere hayat veren Furkan Aksoy Star TV ekranlarında ki bu dizide maalesef kötü bir karakter olarak karşımıza çıktı. Loki Ne demek? İskandinav mitolojisinde kötülük ve kurnazlık tanrısıdır. Kimi tasvirlerde boynuzludur. Ayrıca şekil değiştirme yeteneğine sahiptir.

Sefirin Kızı Loki KimdirLoki ile Menekşe Geçmişte Ne Yaşadı?

Loki ile Menekşe geçmiş yıllarda sevgili olmuş ancak Menekşe gözü daha yükseklerde olduğu için Loki’ye yüz vermeyerek daha sonra Sancar ile evlenmiştir. Menekşe gönlünü Sancar’a kaptırırsa da Loki Menekşe’yi kaybetmenin suçunu Sancar’dan bilmiş ve onu her fırsatta köşeye kıstırmak için zaman gözlemiştir. Menekşe’ye tutkulu bir şekilde aşık olan Loki hapishanedeki yatağında onun resmini başucunda tutmakta böylelikle Menekşe’ye olan sevgisini her daim yaşamaktadır. Sefirin kızı dizisindeki Loki karakteri dizide geçici olarak yer alacak ve bir süre sonra Furkan Aksoy diziden ayrılacak.

Furkan Aksoy Sefirin Kızında Loki rolündeSizlerde Sefirin kızı dizisine yeni dahil olan oyuncular hakkında merak ettikleriniz varsa lütfen buraya tıklayın >> Sefirin kızı dizisine yeni giren oyuncular. Sefirin kızı dizisinde Loki karakterini canlandıran Furkan Aksoy hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız..

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler