Sefirin Kızı Kavruk Kiminle Nişanlandı? Diziye Yeni Oyuncu

14.03.2020
353

Sefirin Kızı dizisinde her hafta bir olay her bölüm bir gelişme yaşanıyor. Dizinin 13. bölümünde Kavruk ile Halise arası açılır ve Halise Kavruk Zehra’nın peşinde dolanmasın ya konaktan gitsin yada biriyle nişanlansın diye tutturunca mecburen ona bir gelin adayı bulunur. Ancak Kavruk Zehra’ya aşıktır, başkasıyla nasıl nişanlanır? Diğer bir soru da Kavruk dizide kiminle nişanlanıyor sorusu.

Sefirin Kızı Kavruk Gülsiye ile yüzük taktı nişan yaptıSefirin Kızı Kavruk Kiminle Nişanlandı? Eşe kim?

Halise Kavruk’a Dudu’nun halası Eşe’yi istedi. Eşe’yi Kavruk ile nişanlamak isteyen Halise’ye ilk tepki Dududan geldi. Dudu’nun halası Eşe kendisine vaat edilen maaş ve evi duyunca teklifi kabul etti. Kavruk Eşe ile nişanlanacak. Elbette bu nişan herkesi üzen bir nişan oldu. Çünkü Kavruk yıllardır Zehra’ya aşık. Bunu Sancar da bilmektedir. Hatta bunu Kavruk ile paylaşan Sancar onu bir nebze olsun rahatlatmıştır. Ancak yine de Kavruk ile Eşe’nin nişanı gerçekleşmiş, gelinler görümceler nişan töreninde saç başa girmişlerdir.

Kavruk eşe nişan

Sefirin Kızı dizisinde hem Sancar Efe’nin hem de NAre’nin hem geçmişlerini bilen hemde onlara en yakın iki isimden birisi Kavruk. Ailede yetişmiş kimsesiz birisi olan Kavruk Halise Efeoğlu’nun bastırmasıyla nişan yapmak zorunda kaldı. Sefirin Kızı 13. bölümde 16 Mart pazartesi akşamı yeni bölümde Kavruk biriyle nişan yapıp yüzük takıyor. Fragmanda görülen sahnede Kavruk Kiminle Nişanlandı? sorusuna hemen yanıt verelim.

Halise kadın Kavruk’u kastederek: Ocağımın altında kızıma sevdalı bekar bir erkek istemem diyor, ya benim kızım senin gönlünden gidecek ya sen bu konaktan gideceksin diyerek resmen Kavruk’u konaktan ayırmanın yada Zehra’dan uzaklaştırmanın yolunu bulmuştur. Bu nedenle Kavruk Zehra’ya olan aşkına sevdasına rağmen hiç beklenmedik bir anda başkasıyla nişanlanırken bulur kendini.

Sefirin Kızı Kavruk Dudu’nun halası Eşe ile mi Nişanlandı?

Sefirin Kızı Kavruk Kiminle Nişanlandı? Kavruk büyük ihtimal kendisi gibi kimsesiz olan DUDU’NUN HALASI EŞE ile nişanlandı. Yeni bölüm fragmanda yüzükler görünse de Kavruk’un nişanlandığı yüzükleri takılan kızın kim olduğu farkedilmiyor. Ancak bizim tahminlerimize göre bu kız olsa olsa Kavruk gibi kimsesiz olan Eşe olacak. Sefirin Kızı Gülsiye Kimdir? İkinci bir ihtimal daha var.

Sefirin Kızı Kavruk kiminle nişanlanıyorSefirin Kızı Kavruk’un Yüzük taktığı kız Yeni Oyuncu mu?

Sefirin kızı dizisine yeni oyuncular gelmeye ve dizinin kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kavruk ile nişanlanmak yüzük takmak için Sefirin Kızı dizisine yeni bir oyuncu daha gelmiş olabilir. Bu kişi Dudunun hası Eşe. Kavruk’un nişan yaptığı kızı yeni bölümde görüp tanıyacağız, bizim tahminimiz Eşe ancak yeni bir oyuncu gelirse onuda sizlere bu konuda yazıp tanıtacağız.

İzleyici Yorumu: Kavruk kiminle nişanlanıyor? Büyük ihtimal konaktaki hizmetçi kızla nişanlanacak. Ama Kavruk Zehra’yı seviyordu. Kıyamam ya başkasıyla nişanlanmasın. Herkesin derdiyle dertlenen ince, naif Kavruk’un içindeki sevdayı bir göremediniz. Sonunda Nare videoyu izletiyor. Ve eline sağlık Elvan.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.