Sefirin Kızı İsabella (İzabel) Kimdir? Nare’nin Barcelona’daki Arkadaşı

10.02.2020
243

Sefirin Kızı İsabella (İzabel) Kimdir? Nare’nin Barcelona’daki arkadaşı olan İsabel hakkında bilgileri burada sizlerle paylaşarak Nare’nin Barcelona’ya gitmese bile gitmiş gibi gösterdiği ve herkesi şaşırtacağı bu oyunun Nare’ye maliyeti 5000 euro oldu.

Sefirin kızı dizisinde 10 Şubat pazartesi akşamı yayınlanan 8. bölümde Barcelona’ya gitmiş gibi yaparak gitmedi ancak telefonunu 5 bin euro karşılığında havalimanındaki birisiyle Barselona’daki İzabella’ya gönderdi. İzabel Akını arayarak Nare’nin orada olduğu izlenimini verdi. Sefirin Kızı İsabella (İzabel) kimdir kısaca bilgilerini vermek istiyoruz. İsabel karakterini oynayan oyuncu Meltem Pamirtan‘dır.

Sefirin Kızı İsabella (İzabel) Kimdir?

Sefirin Kızı İsabella (İzabel) Kimdir? Nare'nin Barcelona'daki Arkadaşı

Sefirin Kızı İsabella (İzabel) Nare’nin Barcelona’daki Arkadaşıdır..

Güzel oyuncu Meltem Pamirtan Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin arkadaşı İzabel karakterine hayat veriyor. Meltem Pamirtan Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 1982 senesinde Adile Teyze isimli sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. Meltem Pamirtan’ın Eşi Kubilay Kasap klip ve belgesel yönetmenidir. Bugüne kadar Adile Teyze, Hayat Türküsü, Zeytin Dalı, Küçük Adımlar, Parmaklıklar Ardında, Ağlamak Yok, Prenses Perfinya, Sihirli Annem, Aşk ve Ceza, Küçük Kıyamet ve Güllerin Savaşı gibi projelerde rol almıştır. 2017 yılında ise Hıçkırık dizisinde Vesime karakterini canlandırmış 2020 de ise Sefirin Kızı dizisine İsabel karakteri olarak dahil olmuştur.

Sefirin Kızı İsabel rolüBildiğiniz üzere Nare’nin babası Barselona’da büyük elçilik yaptığı için Nare’nin orada da arkadaşları vardı. İşte diziye 8. bölümde dahil olan ve Nare’nin Barselona’daki arkadaşı İsabel karakterini canlandıran oyuncumuzun detaylı bilgilerini adını soyadını sizlerle daha sonra paylaşacağız.

Akın dizide Narin’in Barselona’da olduğundan emin şekilde onu bulmak için İspanya’ya gitmek ister. Ancak Narenin amacı Akın’ı kendisinden uzaklaştırmaktır. Telefonunu oraya göndererek akıllıca bir plan yapmış akını hem kendisinden hem de ailesinden uzak tutmayı hedeflemiştir. Gediz ve Sancar Efe ise Nare’nin planını sonunda öğrenecekler İsabel ise yeniden Nare ile görüşerek yeni bir planı daha devreye sokacak.

İsabel bilgileri
Sefirin kızı dizisinin yeni bölümlerinde isabel karakterini sıkça izleyeceğiz. Nare’nin dünyanın birçok yerinde arkadaşı olduğu gibi İspanya’nın en güzel kentlerinden birisi olan Barselona’da da İsabel isimli bu arkadaşı hem onun işine yarayacak hem de görüştüklerini de büyük bir hasret giderecekler. Konumuza Nare’nin arkadaşı İsabel hakkında detaylı bilgilerini gerçek adını ve soyadını yazarak daha sonra güncelleyeceğiz şimdilik teşekkürler.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Kim olduğunu yazmamışsınız başlığa uyum sağlayın biraz

    1. Oğuz dedi ki:

      Meltem Pamirtan olacaktı.